Competitiegegevens

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 13

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO11-5 5 5 0 0 15 46-7 +39
2 asv Dronten JO11-5 5 3 1 1 10 23-20 +3
3 Zeewolde JO11-6 5 3 1 1 10 23-26 -3
4 Lelystad '67 JO11-3 5 2 1 2 7 28-26 +2
5 Unicum JO11-5 6 1 1 4 4 19-30 -11
6 BAS JO11-2JM 5 1 0 4 3 19-28 -9
7 Unicum JO11-4 5 1 0 4 3 12-33 -21

Uitslagen

09 oktober 2021
11:00 Unicum JO11-5 Unicum JO11-4 8 - 1
10:00 Lelystad '67 JO11-3 BAS JO11-2JM 11 - 4
08:30 asv Dronten JO11-5 Zeewolde JO11-6 3 - 3
02 oktober 2021
10:15 Zeewolde JO11-6 Unicum JO11-5 4 - 3
10:00 Lelystad '67 JO11-3 asv Dronten JO11-5 3 - 9
09:00 BAS JO11-2JM VVOG JO11-5 5 - 8
25 september 2021
11:00 Unicum JO11-5 Lelystad '67 JO11-3 2 - 2
09:45 Unicum JO11-4 BAS JO11-2JM 2 - 1
08:30 VVOG JO11-5 asv Dronten JO11-5 8 - 1
18 september 2021
11:00 Lelystad '67 JO11-3 VVOG JO11-5 0 - 7
09:45 Zeewolde JO11-6 Unicum JO11-4 8 - 5
09:00 BAS JO11-2JM Unicum JO11-5 6 - 3
11 september 2021
11:00 Unicum JO11-4 VVOG JO11-5 1 - 10
10:15 Zeewolde JO11-6 BAS JO11-2JM 4 - 3
08:30 Unicum JO11-5 asv Dronten JO11-5 3 - 4
04 september 2021
10:00 Lelystad '67 JO11-3 Zeewolde JO11-6 12 - 4
08:30 asv Dronten JO11-5 Unicum JO11-4 6 - 3
08:30 VVOG JO11-5 Unicum JO11-5 13 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:20.

0269 Onder 11 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 13

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Rood-Wit '58 JO11-1 7 5 1 1 16 37-18 +19
2 SDV Barneveld JO11-4 7 4 2 1 14 35-17 +18
3 EFC '58 JO11-1 7 4 2 1 14 31-22 +9
4 Sparta Nijkerk JO11-3 7 4 0 3 12 31-22 +9
5 Hoevelaken JO11-3 6 2 2 2 8 21-29 -8
6 VVOG JO11-5 7 2 0 5 6 25-33 -8
7 DVS'33 Ermelo JO11-2 6 1 1 4 4 16-27 -11
8 Hierden JO11-2 5 0 0 5 0 10-38 -28

Uitslagen

18 december 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-2 SDV Barneveld JO11-4 2 - 5
11 december 2021
11:55 Rood-Wit '58 JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-2 8 - 2
10:00 VVOG JO11-5 EFC '58 JO11-1 2 - 5
09:00 Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-3 1 - 7
08:30 SDV Barneveld JO11-4 Hoevelaken JO11-3 2 - 2
04 december 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-2 VVOG JO11-5 6 - 4
09:45 Sparta Nijkerk JO11-3 SDV Barneveld JO11-4 3 - 5
09:15 EFC '58 JO11-1 Rood-Wit '58 JO11-1 4 - 4
08:30 Hoevelaken JO11-3 Hierden JO11-2 Afgelast
27 november 2021
10:15 EFC '58 JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-3 7 - 4
09:00 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-2 Afgelast
08:30 VVOG JO11-5 SDV Barneveld JO11-4 1 - 6
08:30 Hoevelaken JO11-3 Rood-Wit '58 JO11-1 6 - 3
22 november 2021
18:30 EFC '58 JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-2 4 - 1
20 november 2021
11:00 Rood-Wit '58 JO11-1 Hierden JO11-2 9 - 2
11:00 DVS'33 Ermelo JO11-2 Hoevelaken JO11-3 3 - 3
09:50 Sparta Nijkerk JO11-3 VVOG JO11-5 3 - 2
09:45 SDV Barneveld JO11-4 EFC '58 JO11-1 4 - 4
13 november 2021
11:00 Rood-Wit '58 JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-3 3 - 1
09:00 Hierden JO11-2 EFC '58 JO11-1 2 - 4
08:30 Hoevelaken JO11-3 VVOG JO11-5 3 - 8
06 november 2021
09:45 SDV Barneveld JO11-4 Hierden JO11-2 12 - 2
09:45 Sparta Nijkerk JO11-3 Hoevelaken JO11-3 10 - 2
08:30 VVOG JO11-5 Rood-Wit '58 JO11-1 2 - 7
30 oktober 2021
11:00 Rood-Wit '58 JO11-1 SDV Barneveld JO11-4 3 - 1
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-3 2 - 3
09:00 Hierden JO11-2 VVOG JO11-5 3 - 6
08:30 Hoevelaken JO11-3 EFC '58 JO11-1 5 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 17-05-2022 om 16:45.

0270 Onder 11 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 20

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Rood-Wit '58 JO11-1 5 4 1 0 13 33-12 +21
2 Sparta Nijkerk JO11-3 5 4 1 0 13 24-10 +14
3 DVS'33 Ermelo JO11-2 5 3 1 1 10 36-14 +22
4 SDC Putten JO11-3 5 3 1 1 10 16-16 0
5 Unicum JO11-3JM 5 2 0 3 6 27-26 +1
6 Sparta Nijkerk JO11-4 5 1 0 4 3 18-36 -18
7 VVOG JO11-5 4 0 0 4 0 7-25 -18
8 FC Horst MO11-1 4 0 0 4 0 8-30 -22

Uitslagen

19 maart 2022
09:00 FC Horst MO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-2 1 - 13
12 maart 2022
11:00 Rood-Wit '58 JO11-1 VVOG JO11-5 8 - 2
09:00 SDC Putten JO11-3 Unicum JO11-3JM 6 - 4
08:30 Sparta Nijkerk JO11-4 Sparta Nijkerk JO11-3 2 - 11
05 maart 2022
09:45 DVS'33 Ermelo JO11-2 Rood-Wit '58 JO11-1 4 - 4
09:45 Unicum JO11-3JM Sparta Nijkerk JO11-4 12 - 6
09:00 SDC Putten JO11-3 Sparta Nijkerk JO11-3 1 - 1
08:30 VVOG JO11-5 FC Horst MO11-1 Afgelast
19 februari 2022
08:30 Unicum JO11-3JM FC Horst MO11-1 5 - 2
12 februari 2022
11:00 Rood-Wit '58 JO11-1 Unicum JO11-3JM 8 - 3
09:45 Sparta Nijkerk JO11-3 DVS'33 Ermelo JO11-2 4 - 2
08:30 FC Horst MO11-1 SDC Putten JO11-3 2 - 6
08:30 Sparta Nijkerk JO11-4 VVOG JO11-5 4 - 2
05 februari 2022
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-4 8 - 4
09:00 SDC Putten JO11-3 Rood-Wit '58 JO11-1 0 - 7
08:30 VVOG JO11-5 Sparta Nijkerk JO11-3 2 - 4
29 januari 2022
11:00 Rood-Wit '58 JO11-1 FC Horst MO11-1 6 - 3
09:45 Sparta Nijkerk JO11-3 Unicum JO11-3JM 4 - 3
08:30 VVOG JO11-5 DVS'33 Ermelo JO11-2 1 - 9
08:30 Sparta Nijkerk JO11-4 SDC Putten JO11-3 2 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 17-05-2022 om 16:45.

0289 Onder 11 (4e fase) 4e klasse (4e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO11-7 5 4 1 0 13 37-4 +33
2 asv Dronten JO11-5 5 4 1 0 13 30-13 +17
3 VVOG JO11-5 5 2 2 1 8 50-13 +37
4 BAS JO11-2JM 5 2 1 2 7 21-35 -14
5 FC Horst MO11-1 5 2 0 3 6 26-15 +11
6 Unicum JO11-5 5 1 3 1 6 22-18 +4
7 Reaal Dronten JO11-1JM 4 0 0 4 0 5-42 -37
8 Zeewolde JO11-9 4 0 0 4 0 5-56 -51

Programma

21 mei 2022
09:00 BAS JO11-2JM VVOG JO11-5
28 mei 2022
10:00 VVOG JO11-5 Zeewolde JO11-7

Uitslagen

14 mei 2022
12:00 Reaal Dronten JO11-1JM Unicum JO11-5 2 - 8
11:15 Zeewolde JO11-9 Zeewolde JO11-7 0 - 16
08:30 VVOG JO11-5 FC Horst MO11-1 3 - 4
08:30 asv Dronten JO11-5 BAS JO11-2JM 12 - 2
07 mei 2022
10:30 BAS JO11-2JM Zeewolde JO11-9 6 - 4
23 april 2022
10:30 Unicum JO11-5 VVOG JO11-5 4 - 4
08:30 FC Horst MO11-1 asv Dronten JO11-5 3 - 4
08:30 Zeewolde JO11-7 Reaal Dronten JO11-1JM 9 - 1
09 april 2022
08:30 Zeewolde JO11-9 FC Horst MO11-1 0 - 14
08:30 VVOG JO11-5 Reaal Dronten JO11-1JM 19 - 0
08:30 Zeewolde JO11-7 BAS JO11-2JM 8 - 1
08:30 asv Dronten JO11-5 Unicum JO11-5 4 - 2
05 april 2022
18:30 Reaal Dronten JO11-1JM asv Dronten JO11-5 2 - 6
02 april 2022
10:00 Reaal Dronten JO11-1JM Zeewolde JO11-9 Afgelast
09:50 VVOG JO11-5 asv Dronten JO11-5 4 - 4
09:30 Unicum JO11-5 Zeewolde JO11-7 2 - 2
09:00 BAS JO11-2JM FC Horst MO11-1 6 - 5
26 maart 2022
09:00 BAS JO11-2JM Unicum JO11-5 6 - 6
08:30 Zeewolde JO11-9 VVOG JO11-5 1 - 20
08:30 FC Horst MO11-1 Zeewolde JO11-7 0 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 17-05-2022 om 16:45.