Competitiegegevens

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 FC Horst JO11-1 6 5 0 1 15 37-13 +24
2 VVOG JO11-2 5 4 0 1 12 29-13 +16
3 Zeewolde JO11-2 5 3 0 2 9 30-12 +18
4 Sparta Nijkerk JO11-2 5 2 0 3 6 14-13 +1
5 Stroe JO11-1 5 2 0 3 6 14-18 -4
6 SDC Putten JO11-2 5 2 0 3 6 17-25 -8
7 Batavia '90 JO11-3 5 0 0 5 0 7-54 -47

Uitslagen

09 oktober 2021
10:30 SDC Putten JO11-2 FC Horst JO11-1 2 - 4
10:15 Zeewolde JO11-2 VVOG JO11-2 1 - 4
08:30 Sparta Nijkerk JO11-2 Stroe JO11-1 1 - 3
05 oktober 2021
18:45 VVOG JO11-2 FC Horst JO11-1 1 - 6
02 oktober 2021
08:45 Stroe JO11-1 SDC Putten JO11-2 1 - 4
08:30 Batavia '90 JO11-3 Zeewolde JO11-2 3 - 14
25 september 2021
10:00 VVOG JO11-2 Stroe JO11-1 7 - 2
09:45 FC Horst JO11-1 Batavia '90 JO11-3 18 - 0
09:45 Zeewolde JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-2 1 - 2
21 september 2021
18:30 Sparta Nijkerk JO11-2 VVOG JO11-2 3 - 5
18 september 2021
09:45 Batavia '90 JO11-3 SDC Putten JO11-2 3 - 7
08:45 Stroe JO11-1 FC Horst JO11-1 5 - 6
11 september 2021
10:30 FC Horst JO11-1 Zeewolde JO11-2 1 - 4
10:00 Stroe JO11-1 Batavia '90 JO11-3 3 - 0
08:30 SDC Putten JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-2 2 - 7
04 september 2021
10:15 Zeewolde JO11-2 SDC Putten JO11-2 10 - 2
10:00 Batavia '90 JO11-3 VVOG JO11-2 1 - 12
09:45 Sparta Nijkerk JO11-2 FC Horst JO11-1 1 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:20.

0269 Onder 11 (2e fase) 1e klasse (2e fase) 15

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOP JO11-1 6 6 0 0 18 41-9 +32
2 Hoevelaken JO11-1 6 5 0 1 15 33-16 +17
3 VVOG JO11-2 7 5 0 2 15 24-20 +4
4 Zeewolde JO11-2 7 3 0 4 9 16-24 -8
5 Terschuurse Boys JO11-1 6 2 1 3 7 21-23 -2
6 Sparta Nijkerk JO11-2 7 2 1 4 7 19-22 -3
7 SDC Putten JO11-2 6 1 0 5 3 19-39 -20
8 Veensche Boys JO11-1 7 1 0 6 3 15-35 -20

Uitslagen

18 december 2021
10:30 SDC Putten JO11-2 Veensche Boys JO11-1 7 - 2
11 december 2021
10:30 SDC Putten JO11-2 Terschuurse Boys JO11-1 4 - 9
08:35 Veensche Boys JO11-1 Zeewolde JO11-2 1 - 7
08:30 Hoevelaken JO11-1 VVOG JO11-2 8 - 5
08:30 Sparta Nijkerk JO11-2 VVOP JO11-1 2 - 5
04 december 2021
10:00 VVOG JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-2 3 - 1
09:00 Terschuurse Boys JO11-1 Veensche Boys JO11-1 4 - 3
08:30 Zeewolde JO11-2 SDC Putten JO11-2 3 - 2
08:30 VVOP JO11-1 Hoevelaken JO11-1 4 - 3
27 november 2021
10:30 SDC Putten JO11-2 Hoevelaken JO11-1 Afgelast
10:00 VVOG JO11-2 Veensche Boys JO11-1 3 - 1
09:00 Terschuurse Boys JO11-1 VVOP JO11-1 Afgelast
08:30 Sparta Nijkerk JO11-2 Zeewolde JO11-2 5 - 0
20 november 2021
09:45 Zeewolde JO11-2 VVOG JO11-2 0 - 1
08:30 VVOP JO11-1 SDC Putten JO11-2 13 - 2
08:30 Hoevelaken JO11-1 Terschuurse Boys JO11-1 4 - 2
08:30 Veensche Boys JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-2 4 - 2
13 november 2021
10:00 VVOG JO11-2 SDC Putten JO11-2 7 - 2
10:00 Veensche Boys JO11-1 VVOP JO11-1 1 - 7
09:45 Zeewolde JO11-2 Hoevelaken JO11-1 0 - 7
08:30 Sparta Nijkerk JO11-2 Terschuurse Boys JO11-1 2 - 2
06 november 2021
10:30 VVOP JO11-1 VVOG JO11-2 5 - 1
09:00 Terschuurse Boys JO11-1 Zeewolde JO11-2 1 - 6
08:30 Hoevelaken JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-2 6 - 2
30 oktober 2021
10:15 Zeewolde JO11-2 VVOP JO11-1 0 - 7
10:00 VVOG JO11-2 Terschuurse Boys JO11-1 4 - 3
08:30 Veensche Boys JO11-1 Hoevelaken JO11-1 3 - 5
08:30 Sparta Nijkerk JO11-2 SDC Putten JO11-2 5 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

0270 Onder 11 (3e fase) 1e klasse (3e fase) 15

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Batavia '90 JO11-2 5 4 0 1 12 37-11 +26
2 VVOG JO11-2 5 4 0 1 12 23-9 +14
3 FC Horst JO11-1 5 4 0 1 12 22-16 +6
4 Zwart Wit '63 JO11-1 5 3 0 2 9 19-21 -2
5 Zeewolde JO11-2 5 2 0 3 6 22-18 +4
6 Lelystad '67 JO11-1 5 2 0 3 6 14-28 -14
7 asv Dronten JO11-3 5 1 0 4 3 16-31 -15
8 Unicum JO11-2 5 0 0 5 0 13-32 -19

Uitslagen

19 maart 2022
11:00 Zwart Wit '63 JO11-1 Lelystad '67 JO11-1 5 - 2
12 maart 2022
10:00 Lelystad '67 JO11-1 Zeewolde JO11-2 1 - 5
09:45 asv Dronten JO11-3 VVOG JO11-2 1 - 5
08:30 Batavia '90 JO11-2 Zwart Wit '63 JO11-1 8 - 3
08:30 Unicum JO11-2 FC Horst JO11-1 4 - 5
05 maart 2022
09:45 Zeewolde JO11-2 Batavia '90 JO11-2 2 - 6
09:00 FC Horst JO11-1 asv Dronten JO11-3 8 - 2
08:30 Unicum JO11-2 VVOG JO11-2 0 - 4
19 februari 2022
11:00 Zwart Wit '63 JO11-1 VVOG JO11-2 2 - 7
16 februari 2022
18:00 Lelystad '67 JO11-1 Unicum JO11-2 4 - 3
12 februari 2022
10:00 VVOG JO11-2 Zeewolde JO11-2 5 - 3
09:45 asv Dronten JO11-3 Zwart Wit '63 JO11-1 1 - 5
08:30 Batavia '90 JO11-2 FC Horst JO11-1 2 - 3
05 februari 2022
10:15 Zeewolde JO11-2 asv Dronten JO11-3 9 - 2
09:00 FC Horst JO11-1 Lelystad '67 JO11-1 3 - 6
08:30 Unicum JO11-2 Batavia '90 JO11-2 2 - 9
02 februari 2022
18:00 Batavia '90 JO11-2 Lelystad '67 JO11-1 12 - 1
29 januari 2022
11:00 Zwart Wit '63 JO11-1 Zeewolde JO11-2 4 - 3
09:50 VVOG JO11-2 FC Horst JO11-1 2 - 3
09:45 asv Dronten JO11-3 Unicum JO11-2 10 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

0289 Onder 11 (4e fase) 1e klasse (4e fase) 11

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO11-2 7 6 0 1 18 30-10 +20
2 VVOG JO11-2 7 4 1 2 13 36-27 +9
3 Hierden JO11-1 7 4 1 2 13 34-30 +4
4 FC Horst JO11-1 7 4 0 3 12 33-17 +16
5 Lelystad '67 JO11-1 7 3 3 1 12 29-19 +10
6 Zwart Wit '63 JO11-1 7 3 0 4 9 27-37 -10
7 Unicum JO11-2 7 0 2 5 2 18-36 -18
8 asv Dronten JO11-3 7 0 1 6 1 16-47 -31

Uitslagen

28 mei 2022
10:15 Zeewolde JO11-2 Zwart Wit '63 JO11-1 7 - 0
10:00 VVOG JO11-2 asv Dronten JO11-3 11 - 2
09:00 FC Horst JO11-1 Hierden JO11-1 0 - 3
24 mei 2022
18:30 Lelystad '67 JO11-1 Unicum JO11-2 2 - 2
21 mei 2022
11:00 asv Dronten JO11-3 Zeewolde JO11-2 1 - 3
10:15 Zwart Wit '63 JO11-1 Lelystad '67 JO11-1 2 - 5
09:00 Hierden JO11-1 VVOG JO11-2 5 - 6
08:30 Unicum JO11-2 FC Horst JO11-1 2 - 8
16 mei 2022
18:30 Hierden JO11-1 Lelystad '67 JO11-1 4 - 4
14 mei 2022
10:00 Lelystad '67 JO11-1 Zeewolde JO11-2 3 - 1
10:00 VVOG JO11-2 Unicum JO11-2 6 - 3
09:45 VVOG JO11-2 Batavia '90 JO11-2
09:45 asv Dronten JO11-3 Hierden JO11-1 3 - 5
08:30 FC Horst JO11-1 Zwart Wit '63 JO11-1 8 - 1
10 mei 2022
19:00 Zwart Wit '63 JO11-1 VVOG JO11-2 9 - 5
23 april 2022
10:15 Zeewolde JO11-2 FC Horst JO11-1 3 - 1
08:30 Unicum JO11-2 asv Dronten JO11-3 4 - 4
09 april 2022
09:45 asv Dronten JO11-3 Zwart Wit '63 JO11-1 3 - 6
09:45 VVOG JO11-2 Zeewolde JO11-2 2 - 4
09:00 Hierden JO11-1 Unicum JO11-2 7 - 5
08:30 FC Horst JO11-1 Lelystad '67 JO11-1 6 - 3
02 april 2022
10:00 Lelystad '67 JO11-1 asv Dronten JO11-3 10 - 2
08:45 Unicum JO11-2 Zwart Wit '63 JO11-1 2 - 3
08:30 FC Horst JO11-1 VVOG JO11-2 2 - 4
08:30 Zeewolde JO11-2 Hierden JO11-1 6 - 3
26 maart 2022
11:00 Zwart Wit '63 JO11-1 Hierden JO11-1 6 - 7
10:00 Lelystad '67 JO11-1 VVOG JO11-2 2 - 2
09:45 Unicum JO11-2 Zeewolde JO11-2 0 - 6
09:45 asv Dronten JO11-3 FC Horst JO11-1 1 - 8

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.