Competitiegegevens

212 Vrouwen Zaterdag (A-cat) 3e klasse H

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Bennekom VR1 10 8 1 1 25 50-11 +39
2 Fortissimo VR1 10 6 4 0 22 32-13 +19
3 CJVV Vr1 10 6 2 2 20 25-19 +6
4 Achterveld SV VR1 10 6 1 3 19 33-17 +16
5 VVOG VR1 10 5 1 4 16 27-25 +2
6 DOVO VR1 10 4 1 5 13 23-24 -1
7 Hercules VR2 10 4 1 5 13 19-20 -1
8 Cobu Boys VR1 10 3 2 5 11 14-20 -6
9 Sparta Nijkerk VR2 10 3 1 6 10 15-27 -12
10 SDV Barneveld VR1 10 2 0 8 6 7-46 -39
11 SKV VR1 10 1 0 9 3 11-34 -23

Programma

04 februari 2023
10:15 Hercules VR2 SDV Barneveld VR1
12:00 Fortissimo VR1 Cobu Boys VR1
12:30 DOVO VR1 VVOG VR1
13:00 Sparta Nijkerk VR2 SKV VR1
15:00 CJVV VR1 Bennekom VR1
11 februari 2023
11:45 Cobu Boys VR1 CJVV VR1
14:30 VVOG VR1 Sparta Nijkerk VR2
15:00 SKV VR1 Hercules VR2
15:00 Bennekom VR1 Achterveld SV VR1
15:00 SDV Barneveld VR1 Fortissimo VR1
04 maart 2023
12:00 Achterveld SV VR1 Cobu Boys VR1
12:00 Fortissimo VR1 SKV VR1
12:05 Hercules VR2 VVOG VR1
12:30 DOVO VR1 Sparta Nijkerk VR2
15:00 CJVV VR1 SDV Barneveld VR1
11 maart 2023
13:00 Sparta Nijkerk VR2 Hercules VR2
14:30 VVOG VR1 Fortissimo VR1
14:30 SDV Barneveld VR1 Achterveld SV VR1
15:00 SKV VR1 CJVV VR1
15:00 Bennekom VR1 DOVO VR1
18 maart 2023
12:00 Achterveld SV VR1 SKV VR1
12:00 DOVO VR1 Hercules VR2
12:00 Fortissimo VR1 Sparta Nijkerk VR2
15:00 CJVV VR1 VVOG VR1
15:00 Bennekom VR1 Cobu Boys VR1
25 maart 2023
12:00 Hercules VR2 Fortissimo VR1
12:00 Cobu Boys VR1 DOVO VR1
13:00 Sparta Nijkerk VR2 CJVV VR1
14:30 SDV Barneveld VR1 Bennekom VR1
14:30 VVOG VR1 Achterveld SV VR1
01 april 2023
12:00 DOVO VR1 Fortissimo VR1
12:00 Achterveld SV VR1 Sparta Nijkerk VR2
12:00 Cobu Boys VR1 SDV Barneveld VR1
15:00 Bennekom VR1 SKV VR1
15:00 CJVV VR1 Hercules VR2
15 april 2023
12:00 Fortissimo VR1 CJVV VR1
12:00 Hercules VR2 Achterveld SV VR1
14:30 SDV Barneveld VR1 DOVO VR1
14:30 VVOG VR1 Bennekom VR1
15:00 SKV VR1 Cobu Boys VR1
22 april 2023
12:00 Achterveld SV VR1 Fortissimo VR1
12:00 DOVO VR1 CJVV VR1
12:00 Cobu Boys VR1 VVOG VR1
14:30 SDV Barneveld VR1 SKV VR1
15:00 Bennekom VR1 Sparta Nijkerk VR2
13 mei 2023
12:00 Achterveld SV VR1 DOVO VR1
12:00 Cobu Boys VR1 Hercules VR2
14:30 SDV Barneveld VR1 Sparta Nijkerk VR2
15:00 Bennekom VR1 Fortissimo VR1
15:00 SKV VR1 VVOG VR1
20 mei 2023
12:00 Hercules VR2 Bennekom VR1
12:00 DOVO VR1 SKV VR1
13:00 Sparta Nijkerk VR2 Cobu Boys VR1
14:30 VVOG VR1 SDV Barneveld VR1
15:00 CJVV VR1 Achterveld SV VR1

Uitslagen

28 januari 2023
15:15 Bennekom VR1 Hercules VR2 8 - 1
21 januari 2023
14:30 SDV Barneveld VR1 VVOG VR1 3 - 2
10 december 2022
15:00 Fortissimo VR1 Bennekom VR1 2 - 1
14:30 VVOG VR1 SKV VR1 3 - 1
12:45 Sparta Nijkerk VR2 SDV Barneveld VR1 3 - 0
12:00 DOVO VR1 Achterveld SV VR1 2 - 4
10:00 Hercules VR2 Cobu Boys VR1 0 - 1
03 december 2022
14:15 SKV VR1 DOVO VR1 1 - 2
12:00 Achterveld SV VR1 CJVV VR1 6 - 0
11:45 Cobu Boys VR1 Sparta Nijkerk VR2 0 - 0
26 november 2022
15:00 SKV VR1 SDV Barneveld VR1 4 - 0
15:00 CJVV VR1 DOVO VR1 3 - 1
15:00 Fortissimo VR1 Achterveld SV VR1 4 - 4
14:30 VVOG VR1 Cobu Boys VR1 3 - 1
12:30 Sparta Nijkerk VR2 Bennekom VR1 0 - 3
19 november 2022
15:15 Bennekom VR1 VVOG VR1 5 - 3
15:00 CJVV VR1 Fortissimo VR1 2 - 2
12:00 Achterveld SV VR1 Hercules VR2 1 - 2
12:00 DOVO VR1 SDV Barneveld VR1 4 - 0
11:45 Cobu Boys VR1 SKV VR1 4 - 2
12 november 2022
15:00 Fortissimo VR1 DOVO VR1 4 - 3
15:00 SKV VR1 Bennekom VR1 1 - 4
14:30 Sparta Nijkerk VR2 Achterveld SV VR1 2 - 0
14:15 SDV Barneveld VR1 Cobu Boys VR1 0 - 2
13:00 Hercules VR2 CJVV VR1 1 - 3
05 november 2022
15:15 Bennekom VR1 SDV Barneveld VR1 15 - 1
15:00 CJVV VR1 Sparta Nijkerk VR2 3 - 0
15:00 Fortissimo VR1 Hercules VR2 2 - 2
12:00 DOVO VR1 Cobu Boys VR1 5 - 3
12:00 Achterveld SV VR1 VVOG VR1 3 - 2
29 oktober 2022
15:00 SKV VR1 Achterveld SV VR1 0 - 4
14:30 VVOG VR1 CJVV VR1 5 - 3
13:00 Sparta Nijkerk VR2 Fortissimo VR1 1 - 5
11:45 Cobu Boys VR1 Bennekom VR1 0 - 4
10:00 Hercules VR2 DOVO VR1 1 - 0
15 oktober 2022
15:00 CJVV VR1 SKV VR1 3 - 0
14:30 Fortissimo VR1 VVOG VR1 3 - 0
12:00 Achterveld SV VR1 SDV Barneveld VR1 7 - 0
12:00 DOVO VR1 Bennekom VR1 0 - 4
12:00 Hercules VR2 Sparta Nijkerk VR2 5 - 0
08 oktober 2022
15:00 SKV VR1 Fortissimo VR1 0 - 5
14:30 VVOG VR1 Hercules VR2 2 - 1
14:00 SDV Barneveld VR1 CJVV VR1 0 - 3
12:35 Sparta Nijkerk VR2 DOVO VR1 2 - 4
12:00 Cobu Boys VR1 Achterveld SV VR1 1 - 3
01 oktober 2022
15:00 Fortissimo VR1 SDV Barneveld VR1 5 - 0
15:00 CJVV VR1 Cobu Boys VR1 3 - 2
13:00 Sparta Nijkerk VR2 VVOG VR1 3 - 5
12:00 Achterveld SV VR1 Bennekom VR1 1 - 4
11:45 Hercules VR2 SKV VR1 5 - 0
24 september 2022
15:00 SKV VR1 Sparta Nijkerk VR2 2 - 4
15:00 Bennekom VR1 CJVV VR1 2 - 2
14:30 VVOG VR1 DOVO VR1 2 - 2
12:15 SDV Barneveld VR1 Hercules VR2 3 - 1
12:00 Cobu Boys VR1 Fortissimo VR1 0 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 31-01-2023 om 17:41.

Vrouwen beker poulefase Vrouwen beker poulefase Groep 2 11

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo VR1 2 2 0 0 6 7-0 +7
2 Sparta Nijkerk VR2 2 1 0 1 3 2-5 -3
3 VVOG VR1 2 0 0 2 0 0-4 -4

Uitslagen

17 september 2022
14:30 VVOG VR1 DVS'33 Ermelo VR1 0 - 2
11:30 SDC Putten VR1 Sparta Nijkerk VR2 6 - 0
10 september 2022
14:30 VVOG VR1 SDC Putten VR1 1 - 3
13:00 DVS'33 Ermelo VR1 Sparta Nijkerk VR2 5 - 0
03 september 2022
13:00 Sparta Nijkerk VR2 VVOG VR1 2 - 0
11:30 SDC Putten VR1 DVS'33 Ermelo VR1 0 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-11-2022 om 08:30.