Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 09

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hulshorst 3 11 10 0 1 30 51-16 +35
2 Nunspeet 6 11 10 0 1 30 46-16 +30
3 Elspeet 3 10 8 0 2 24 33-14 +19
4 SDC Putten 9 12 8 0 4 24 34-22 +12
5 Zeewolde 9 11 4 2 5 14 37-23 +14
6 VVOG Harderwijk 8 11 4 1 6 13 31-35 -4
7 DVS'33 Ermelo 6 12 4 1 7 13 26-36 -10
8 Zwart Wit '63 5 11 4 0 7 12 21-35 -14
9 Hierden 7 11 2 1 8 7 22-48 -26
10 Prins Bernhard 3 12 2 1 9 7 18-40 -22
11 EFC '58 8 10 2 0 8 6 14-48 -34

Programma

02 maart 2024
13:00 EFC '58 8 Hulshorst 3
14:30 VVOG Harderwijk 8 Zeewolde 9
14:30 SDC Putten 9 DVS'33 Ermelo 6
14:45 Nunspeet 6 Hierden 7
15:00 Elspeet 3 Zwart Wit '63 5
09 maart 2024
12:30 DVS'33 Ermelo 6 Elspeet 3
13:15 Zeewolde 9 EFC '58 8
14:30 Hierden 7 Prins Bernhard 3
14:30 Zwart Wit '63 5 VVOG Harderwijk 8
15:00 Nunspeet 6 Hulshorst 3
16 maart 2024
12:30 EFC '58 8 Zwart Wit '63 5
12:30 VVOG Harderwijk 8 DVS'33 Ermelo 6
13:30 Prins Bernhard 3 Hulshorst 3
14:30 Nunspeet 6 Zeewolde 9
14:30 SDC Putten 9 Elspeet 3
23 maart 2024
12:30 DVS'33 Ermelo 6 EFC '58 8
12:30 Zeewolde 9 Prins Bernhard 3
14:30 Zwart Wit '63 5 Nunspeet 6
14:30 Hierden 7 SDC Putten 9
15:00 Elspeet 3 VVOG Harderwijk 8
30 maart 2024
14:30 Zwart Wit '63 5 Hierden 7
15:00 Elspeet 3 Hulshorst 3
06 april 2024
12:30 EFC '58 8 Elspeet 3
13:30 Prins Bernhard 3 Zwart Wit '63 5
14:30 Hierden 7 Hulshorst 3
14:30 SDC Putten 9 VVOG Harderwijk 8
15:00 Nunspeet 6 DVS'33 Ermelo 6
13 april 2024
12:15 VVOG Harderwijk 8 EFC '58 8
12:30 DVS'33 Ermelo 6 Prins Bernhard 3
12:30 Zeewolde 9 Hierden 7
14:30 Hulshorst 3 SDC Putten 9
15:00 Elspeet 3 Nunspeet 6
20 april 2024
13:30 Prins Bernhard 3 Elspeet 3
14:30 SDC Putten 9 EFC '58 8
14:30 Hulshorst 3 Zeewolde 9
14:30 Hierden 7 Zwart Wit '63 5
15:00 Nunspeet 6 VVOG Harderwijk 8
04 mei 2024
14:00 EFC '58 8 VVOG Harderwijk 8
11 mei 2024
12:30 Zeewolde 9 Zwart Wit '63 5
13:30 Prins Bernhard 3 EFC '58 8
14:30 Hulshorst 3 DVS'33 Ermelo 6
14:30 Hierden 7 Elspeet 3
15:00 Nunspeet 6 SDC Putten 9
18 mei 2024
12:30 DVS'33 Ermelo 6 Hierden 7
12:30 EFC '58 8 Nunspeet 6
12:30 VVOG Harderwijk 8 Prins Bernhard 3
14:30 Zwart Wit '63 5 Hulshorst 3
14:30 SDC Putten 9 Zeewolde 9

Uitslagen

24 februari 2024
15:00 Zeewolde 9 Elspeet 3
14:30 Zwart Wit '63 5 DVS'33 Ermelo 6 5 - 2
14:30 Hulshorst 3 VVOG Harderwijk 8 3 - 1
14:30 Hierden 7 EFC '58 8 4 - 2
13:30 Prins Bernhard 3 SDC Putten 9 0 - 2
17 februari 2024
14:30 Prins Bernhard 3 VVOG Harderwijk 8 2 - 1
14:30 SDC Putten 9 Zwart Wit '63 5 1 - 0
10 februari 2024
14:30 Elspeet 3 Hierden 7 4 - 0
03 februari 2024
14:30 Nunspeet 6 Prins Bernhard 3 4 - 2
14:30 VVOG Harderwijk 8 Hierden 7 3 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo 6 Zeewolde 9 2 - 4
27 januari 2024
14:30 Nunspeet 6 Elspeet 3 2 - 0
14:30 SDC Putten 9 Hulshorst 3 1 - 3
14:30 Hierden 7 Zeewolde 9 1 - 6
12:30 Prins Bernhard 3 DVS'33 Ermelo 6 0 - 2
16 december 2023
12:30 VVOG Harderwijk 8 Nunspeet 6 1 - 5
12:00 EFC '58 8 Prins Bernhard 3 0 - 5
09 december 2023
14:30 SDC Putten 9 Nunspeet 6 1 - 4
14:30 Zwart Wit '63 5 Zeewolde 9 4 - 2
12:30 DVS'33 Ermelo 6 Hulshorst 3 0 - 5
02 december 2023
14:30 Hulshorst 3 Zwart Wit '63 5 5 - 2
14:30 Hierden 7 DVS'33 Ermelo 6 1 - 5
14:30 Nunspeet 6 EFC '58 8 6 - 0
12:45 Zeewolde 9 SDC Putten 9 1 - 2
25 november 2023
14:30 Elspeet 3 Prins Bernhard 3 3 - 1
12:45 Zeewolde 9 Hulshorst 3 2 - 4
11:00 EFC '58 8 SDC Putten 9 2 - 3
18 november 2023
14:15 Zeewolde 9 Nunspeet 6 2 - 3
11 november 2023
14:30 Elspeet 3 EFC '58 8 9 - 3
14:30 Hulshorst 3 Hierden 7 9 - 1
14:30 Zwart Wit '63 5 Prins Bernhard 3 2 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo 6 Nunspeet 6 0 - 3
12:15 VVOG Harderwijk 8 SDC Putten 9 3 - 4
04 november 2023
15:00 Nunspeet 6 Zwart Wit '63 5 4 - 1
14:30 SDC Putten 9 Hierden 7 6 - 1
13:30 Prins Bernhard 3 Zeewolde 9 2 - 2
12:30 VVOG Harderwijk 8 Elspeet 3 5 - 1
12:30 EFC '58 8 DVS'33 Ermelo 6 1 - 3
28 oktober 2023
15:00 Elspeet 3 SDC Putten 9 2 - 0
14:30 Hulshorst 3 Prins Bernhard 3 5 - 0
14:30 Zwart Wit '63 5 EFC '58 8 1 - 3
12:30 DVS'33 Ermelo 6 VVOG Harderwijk 8 1 - 5
14 oktober 2023
15:00 Hulshorst 3 Nunspeet 6 3 - 2
15:00 Elspeet 3 DVS'33 Ermelo 6 4 - 2
13:30 Prins Bernhard 3 Hierden 7 1 - 4
12:30 EFC '58 8 Zeewolde 9 0 - 8
12:30 VVOG Harderwijk 8 Zwart Wit '63 5 4 - 2
07 oktober 2023
15:30 Zeewolde 9 VVOG Harderwijk 8 6 - 0
14:30 Zwart Wit '63 5 Elspeet 3 0 - 6
14:30 Hulshorst 3 EFC '58 8 8 - 1
14:30 Hierden 7 Nunspeet 6 3 - 5
12:30 DVS'33 Ermelo 6 SDC Putten 9 1 - 4
30 september 2023
15:30 Elspeet 3 Zeewolde 9 1 - 0
14:45 DVS'33 Ermelo 6 Zwart Wit '63 5 4 - 0
14:30 SDC Putten 9 Prins Bernhard 3 7 - 1
12:30 VVOG Harderwijk 8 Hulshorst 3 3 - 5
12:30 EFC '58 8 Hierden 7 2 - 1
23 september 2023
14:30 Zwart Wit '63 5 SDC Putten 9 4 - 3
14:30 Hierden 7 VVOG Harderwijk 8 5 - 5
14:30 Hulshorst 3 Elspeet 3 1 - 3
13:30 Prins Bernhard 3 Nunspeet 6 3 - 8
13:15 Zeewolde 9 DVS'33 Ermelo 6 4 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-02-2024 om 22:41.

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 063

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Nunspeet 7 2 1 1 0 4 8-2 +6
2 VVOG Harderwijk 8 2 0 2 0 2 3-3 0
3 Unicum 6 2 0 1 1 1 1-7 -6

Uitslagen

16 september 2023
14:45 Nunspeet 7 VVOG Harderwijk 8 2 - 2
09 september 2023
14:30 VVOG Harderwijk 8 Unicum 6 1 - 1
02 september 2023
12:30 DVS'33 Ermelo 10 VVOG Harderwijk 8 3 - 1
12:30 Unicum 6 Nunspeet 7 0 - 6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-02-2024 om 22:41.