Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 asv Dronten 8 20 18 2 0 56 113-13 +100
2 Nunspeet 8 20 14 1 5 43 76-33 +43
3 Unicum 7 17 13 0 4 39 77-38 +39
4 DVS'33 Ermelo 13 19 9 3 7 30 66-40 +26
5 Batavia '90 6 17 9 0 8 27 50-77 -27
6 DSV '61 6 19 6 5 8 23 38-55 -17
7 VVOG 7 17 6 3 8 21 37-43 -6
8 BAS 3 19 6 3 10 21 32-55 -23
9 Lelystad '67 6 18 5 1 12 16 32-78 -46
10 ESC 6 21 4 4 13 16 37-63 -26
11 Urk 11 15 4 3 8 15 39-39 0
12 't Harde 5 16 2 1 13 7 31-94 -63

Programma

21 mei 2022
12:30 VVOG 7 Nunspeet 8
12:30 DSV '61 6 asv Dronten 8
14:30 't Harde 5 DVS'33 Ermelo 13
14:30 Batavia '90 6 ESC 6
14:30 BAS 3 Lelystad '67 6
15:00 Unicum 7 Urk 11
28 mei 2022
12:30 VVOG 7 Unicum 7
14:30 Urk 11 DSV '61 6
04 juni 2022
19:15 Urk 11 VVOG 7
11 juni 2022
14:30 Batavia '90 6 VVOG 7

Uitslagen

14 mei 2022
15:00 Lelystad '67 6 't Harde 5
15:00 Nunspeet 8 BAS 3 4 - 1
14:30 asv Dronten 8 Unicum 7 2 - 1
14:00 Urk 11 Batavia '90 6 0 - 3
12:30 DVS'33 Ermelo 13 DSV '61 6 3 - 0
12:15 ESC 6 VVOG 7 1 - 5
07 mei 2022
15:00 Lelystad '67 6 Nunspeet 8 0 - 4
14:30 't Harde 5 BAS 3 2 - 3
14:30 Urk 11 ESC 6 1 - 2
30 april 2022
15:00 Unicum 7 DVS'33 Ermelo 13 3 - 0
15:00 Lelystad '67 6 Urk 11 0 - 14
15:00 Nunspeet 8 Batavia '90 6
23 april 2022
15:00 Unicum 7 Lelystad '67 6
15:00 Batavia '90 6 DVS'33 Ermelo 13 0 - 6
14:30 asv Dronten 8 ESC 6 3 - 2
14:30 BAS 3 Urk 11 1 - 3
12:30 DSV '61 6 VVOG 7 1 - 1
16 april 2022
15:00 Unicum 7 Batavia '90 6 8 - 1
14:30 Urk 11 asv Dronten 8 0 - 5
14:30 't Harde 5 Nunspeet 8 1 - 10
12:30 DSV '61 6 Lelystad '67 6 3 - 2
12 april 2022
20:30 asv Dronten 8 Urk 11 2 - 2
09 april 2022
15:00 Lelystad '67 6 DSV '61 6 4 - 1
14:30 ESC 6 't Harde 5 4 - 3
12:30 VVOG 7 BAS 3 2 - 0
12:30 DVS'33 Ermelo 13 Unicum 7
05 april 2022
18:30 Batavia '90 6 Urk 11 4 - 1
02 april 2022
15:00 Unicum 7 ESC 6 3 - 2
15:00 Urk 11 DVS'33 Ermelo 13 Afgelast
14:30 't Harde 5 VVOG 7
14:30 asv Dronten 8 Batavia '90 6 Afgelast
12:30 DSV '61 6 BAS 3 2 - 5
30 maart 2022
19:30 Urk 11 Lelystad '67 6
26 maart 2022
15:00 Nunspeet 8 DSV '61 6 3 - 0
14:30 Batavia '90 6 Unicum 7 0 - 4
14:30 ESC 6 Urk 11 5 - 3
14:30 BAS 3 't Harde 5
12:30 VVOG 7 Lelystad '67 6 4 - 2
12:30 DVS'33 Ermelo 13 asv Dronten 8 1 - 6
19 maart 2022
15:00 Unicum 7 BAS 3
15:00 Urk 11 Nunspeet 8 2 - 3
14:45 Batavia '90 6 VVOG 7
14:30 ESC 6 DVS'33 Ermelo 13 0 - 3
14:30 't Harde 5 DSV '61 6 3 - 0
14:30 asv Dronten 8 Lelystad '67 6 7 - 0
16 maart 2022
20:00 DSV '61 6 Batavia '90 6 8 - 4
12 maart 2022
15:00 Nunspeet 8 asv Dronten 8 1 - 3
15:00 Lelystad '67 6 ESC 6 2 - 1
14:30 't Harde 5 Unicum 7 1 - 10
14:30 BAS 3 DVS'33 Ermelo 13 4 - 2
12:30 VVOG 7 Urk 11 1 - 2
05 maart 2022
15:00 Unicum 7 Nunspeet 8 5 - 3
14:45 Batavia '90 6 't Harde 5 6 - 3
14:30 ESC 6 DSV '61 6 0 - 0
14:30 asv Dronten 8 BAS 3 6 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo 13 VVOG 7 2 - 2
26 februari 2022
15:00 Lelystad '67 6 DVS'33 Ermelo 13 3 - 2
19 februari 2022
14:30 Urk 11 Unicum 7 3 - 0
12 februari 2022
15:00 Nunspeet 8 ESC 6 6 - 4
14:30 't Harde 5 asv Dronten 8 0 - 9
14:30 BAS 3 Batavia '90 6 3 - 1
12:30 DSV '61 6 Urk 11 2 - 2
05 februari 2022
15:15 Batavia '90 6 Lelystad '67 6 7 - 2
15:00 Unicum 7 DSV '61 6 4 - 1
14:30 asv Dronten 8 VVOG 7 4 - 2
14:30 Urk 11 't Harde 5 Afgelast
14:30 ESC 6 BAS 3 0 - 0
12:30 DVS'33 Ermelo 13 Nunspeet 8 0 - 2
29 januari 2022
15:00 Lelystad '67 6 asv Dronten 8 0 - 7
15:00 Nunspeet 8 Urk 11 4 - 1
14:30 BAS 3 Unicum 7 1 - 4
12:30 VVOG 7 Batavia '90 6 1 - 2
12:30 DSV '61 6 't Harde 5 5 - 3
12:30 DVS'33 Ermelo 13 ESC 6 2 - 2
18 december 2021
14:30 't Harde 5 Urk 11
11 december 2021
14:30 't Harde 5 Lelystad '67 6 0 - 3
14:00 Urk 11 BAS 3 5 - 5
14:00 Batavia '90 6 asv Dronten 8 0 - 13
12:30 DSV '61 6 Nunspeet 8 2 - 0
12:30 VVOG 7 ESC 6 4 - 1
04 december 2021
15:00 Lelystad '67 6 Unicum 7 1 - 7
14:30 Nunspeet 8 't Harde 5 3 - 3
14:30 BAS 3 VVOG 7 1 - 2
14:30 DVS'33 Ermelo 13 Urk 11 2 - 0
14:30 ESC 6 Batavia '90 6 0 - 5
12:30 asv Dronten 8 DSV '61 6 8 - 0
27 november 2021
15:00 Batavia '90 6 Nunspeet 8 1 - 8
14:30 Unicum 7 asv Dronten 8 0 - 9
12:30 VVOG 7 DVS'33 Ermelo 13 3 - 2
20 november 2021
15:00 Nunspeet 8 VVOG 7 3 - 2
14:30 BAS 3 DSV '61 6 0 - 2
14:30 ESC 6 Unicum 7 3 - 5
14:30 asv Dronten 8 't Harde 5 13 - 0
12:45 DVS'33 Ermelo 13 Batavia '90 6 12 - 2
13 november 2021
15:00 Nunspeet 8 Lelystad '67 6 6 - 0
15:00 Unicum 7 't Harde 5 9 - 3
12:00 Batavia '90 6 DSV '61 6 Afgelast
06 november 2021
15:00 Lelystad '67 6 BAS 3 0 - 1
15:00 't Harde 5 ESC 6 0 - 3
14:30 asv Dronten 8 Nunspeet 8 2 - 1
12:30 DSV '61 6 DVS'33 Ermelo 13 2 - 2
30 oktober 2021
15:00 Nunspeet 8 Unicum 7 4 - 1
14:30 ESC 6 Lelystad '67 6 2 - 2
12:30 VVOG 7 DSV '61 6 2 - 2
12:30 DVS'33 Ermelo 13 't Harde 5 8 - 2
12:15 BAS 3 asv Dronten 8 1 - 1
23 oktober 2021
15:00 't Harde 5 Batavia '90 6 2 - 5
15:00 Nunspeet 8 DVS'33 Ermelo 13 1 - 2
15:00 Lelystad '67 6 VVOG 7 3 - 1
14:30 BAS 3 ESC 6 3 - 0
12:30 DSV '61 6 Unicum 7 2 - 6
09 oktober 2021
14:30 ESC 6 Nunspeet 8 2 - 5
14:30 Batavia '90 6 BAS 3 3 - 1
12:30 DVS'33 Ermelo 13 Lelystad '67 6 5 - 3
12:30 VVOG 7 asv Dronten 8 0 - 5
02 oktober 2021
15:00 Unicum 7 VVOG 7 7 - 2
15:00 Lelystad '67 6 Batavia '90 6 5 - 6
14:30 BAS 3 Nunspeet 8 1 - 5
12:30 asv Dronten 8 DVS'33 Ermelo 13 5 - 1
12:30 DSV '61 6 ESC 6 5 - 3
25 september 2021
14:30 ESC 6 asv Dronten 8 0 - 3
12:30 DVS'33 Ermelo 13 BAS 3 11 - 0
12:30 VVOG 7 't Harde 5 3 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 06:45.

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 113

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo 11 3 3 0 0 9 25-5 +20
2 VVOG 7 3 2 0 1 6 10-7 +3
3 EFC '58 5 3 1 0 2 3 5-13 -8
4 FC Horst 7 3 0 0 3 0 4-19 -15

Uitslagen

18 september 2021
14:45 EFC '58 5 VVOG 7 0 - 4
14:30 DVS'33 Ermelo 11 FC Horst 7 11 - 2
11 september 2021
14:30 EFC '58 5 DVS'33 Ermelo 11 1 - 8
12:30 VVOG 7 FC Horst 7 4 - 1
09 september 2021
19:30 FC Horst 7 EFC '58 5 1 - 4
04 september 2021
14:30 DVS'33 Ermelo 11 VVOG 7 6 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.