Competitiegegevens

0214 Mannen Zaterdag reserve 6e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 asv Dronten 8 3 3 0 0 9 13-1 +12
2 Batavia '90 6 3 3 0 0 9 14-8 +6
3 DVS'33 Ermelo 13 4 3 0 1 9 19-9 +10
4 Unicum 7 2 2 0 0 6 13-4 +9
5 Nunspeet 8 3 2 0 1 6 11-5 +6
6 't Harde 5 2 1 0 1 3 7-8 -1
7 DSV '61 6 2 1 0 1 3 7-9 -2
8 Lelystad '67 6 3 1 0 2 3 11-12 -1
9 BAS 3 4 1 0 3 3 5-19 -14
10 ESC 6 4 0 0 4 0 5-16 -11
11 VVOG 7 4 0 0 4 0 6-20 -14

Programma

30 oktober 2021
12:15 BAS 3 asv Dronten 8
12:30 DVS'33 Ermelo 13 't Harde 5
12:30 VVOG 7 DSV '61 6
14:30 Nunspeet 8 Unicum 7
14:30 ESC 6 Lelystad '67 6
06 november 2021
12:30 DSV '61 6 DVS'33 Ermelo 13
14:30 asv Dronten 8 Nunspeet 8
15:00 Lelystad '67 6 BAS 3
15:00 't Harde 5 ESC 6
15:00 Unicum 7 Batavia '90 6
13 november 2021
13:00 Batavia '90 6 DSV '61 6
15:00 Nunspeet 8 Lelystad '67 6
15:00 Unicum 7 't Harde 5
20 november 2021
12:30 DVS'33 Ermelo 13 Batavia '90 6
14:30 ESC 6 Unicum 7
14:30 asv Dronten 8 't Harde 5
14:30 BAS 3 DSV '61 6
15:00 Nunspeet 8 VVOG 7
27 november 2021
12:30 VVOG 7 DVS'33 Ermelo 13
12:30 DSV '61 6 Lelystad '67 6
14:00 Batavia '90 6 Nunspeet 8
15:00 Unicum 7 asv Dronten 8
15:00 't Harde 5 BAS 3
04 december 2021
14:30 BAS 3 VVOG 7
14:30 ESC 6 Batavia '90 6
14:30 Nunspeet 8 't Harde 5
14:30 asv Dronten 8 DSV '61 6
15:00 Lelystad '67 6 Unicum 7
11 december 2021
12:30 VVOG 7 ESC 6
12:30 DSV '61 6 Nunspeet 8
13:00 Batavia '90 6 asv Dronten 8
15:00 't Harde 5 Lelystad '67 6
15:00 Unicum 7 DVS'33 Ermelo 13
29 januari 2022
12:30 DVS'33 Ermelo 13 ESC 6
12:30 VVOG 7 Batavia '90 6
12:30 DSV '61 6 't Harde 5
14:30 BAS 3 Unicum 7
15:00 Lelystad '67 6 asv Dronten 8
05 februari 2022
12:30 DVS'33 Ermelo 13 Nunspeet 8
14:30 Batavia '90 6 Lelystad '67 6
14:30 ESC 6 BAS 3
14:30 asv Dronten 8 VVOG 7
15:00 Unicum 7 DSV '61 6
12 februari 2022
12:30 VVOG 7 Unicum 7
14:30 BAS 3 Batavia '90 6
15:00 't Harde 5 asv Dronten 8
15:00 Nunspeet 8 ESC 6
15:00 Lelystad '67 6 DVS'33 Ermelo 13
05 maart 2022
12:30 DVS'33 Ermelo 13 VVOG 7
14:30 ESC 6 DSV '61 6
14:30 asv Dronten 8 BAS 3
14:30 Batavia '90 6 't Harde 5
15:00 Unicum 7 Nunspeet 8
12 maart 2022
12:30 DSV '61 6 Batavia '90 6
14:30 BAS 3 DVS'33 Ermelo 13
15:00 Nunspeet 8 asv Dronten 8
15:00 Lelystad '67 6 ESC 6
15:00 't Harde 5 Unicum 7
19 maart 2022
14:30 ESC 6 DVS'33 Ermelo 13
14:30 Batavia '90 6 VVOG 7
14:30 asv Dronten 8 Lelystad '67 6
15:00 't Harde 5 DSV '61 6
15:00 Unicum 7 BAS 3
26 maart 2022
12:30 DVS'33 Ermelo 13 asv Dronten 8
12:30 VVOG 7 Lelystad '67 6
14:30 BAS 3 't Harde 5
14:30 Batavia '90 6 Unicum 7
15:00 Nunspeet 8 DSV '61 6
02 april 2022
12:30 DSV '61 6 BAS 3
14:30 asv Dronten 8 Batavia '90 6
15:00 't Harde 5 VVOG 7
15:00 Unicum 7 ESC 6
15:00 Lelystad '67 6 Nunspeet 8
09 april 2022
12:30 VVOG 7 BAS 3
12:30 DVS'33 Ermelo 13 Unicum 7
14:30 ESC 6 't Harde 5
15:00 Lelystad '67 6 DSV '61 6
15:00 Nunspeet 8 Batavia '90 6
23 april 2022
12:30 DSV '61 6 VVOG 7
14:30 asv Dronten 8 ESC 6
14:30 Batavia '90 6 DVS'33 Ermelo 13
15:00 Unicum 7 Lelystad '67 6
15:00 't Harde 5 Nunspeet 8
14 mei 2022
14:30 ESC 6 VVOG 7
21 mei 2022
12:30 VVOG 7 Nunspeet 8

Uitslagen

23 oktober 2021
15:00 't Harde 5 Batavia '90 6 2 - 5
15:00 Nunspeet 8 DVS'33 Ermelo 13 1 - 2
15:00 Lelystad '67 6 VVOG 7 3 - 1
14:30 BAS 3 ESC 6 3 - 0
12:30 DSV '61 6 Unicum 7 2 - 6
09 oktober 2021
14:30 Batavia '90 6 BAS 3 3 - 1
14:30 ESC 6 Nunspeet 8 2 - 5
12:30 DVS'33 Ermelo 13 Lelystad '67 6 5 - 3
12:30 VVOG 7 asv Dronten 8 0 - 5
02 oktober 2021
15:00 Unicum 7 VVOG 7 7 - 2
15:00 Lelystad '67 6 Batavia '90 6 5 - 6
14:30 BAS 3 Nunspeet 8 1 - 5
12:30 DSV '61 6 ESC 6 5 - 3
12:30 asv Dronten 8 DVS'33 Ermelo 13 5 - 1
25 september 2021
14:30 ESC 6 asv Dronten 8 0 - 3
12:30 VVOG 7 't Harde 5 3 - 5
12:30 DVS'33 Ermelo 13 BAS 3 11 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 14:45.

Mannen beker reserve zaterdag poulefase Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 113

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo 11 3 3 0 0 9 25-5 +20
2 VVOG 7 3 2 0 1 6 10-7 +3
3 EFC '58 5 3 1 0 2 3 5-13 -8
4 FC Horst 7 3 0 0 3 0 4-19 -15

Uitslagen

18 september 2021
14:45 EFC '58 5 VVOG 7 0 - 4
14:30 DVS'33 Ermelo 11 FC Horst 7 11 - 2
11 september 2021
14:30 EFC '58 5 DVS'33 Ermelo 11 1 - 8
12:30 VVOG 7 FC Horst 7 4 - 1
09 september 2021
19:30 FC Horst 7 EFC '58 5 1 - 4
04 september 2021
14:30 DVS'33 Ermelo 11 VVOG 7 6 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 14:45.