Competitiegegevens

0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar) 1e klasse 15

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Achilles '29 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Achilles E 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Achilles E 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Angeren 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Aquila 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Arnhemia 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+5 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Arnhemse Boys Schuytgraaf 35+4 0 0 0 0 0 0-0 0
11 A.S.V. Zuid Arnhem 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
12 ATC '65 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
13 ATC '65 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
14 AVW '66 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
15 De Bataven 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
16 De Bataven 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
17 Bennekom 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
18 BZSV de Blauwwitters 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
19 BZSV de Blauwwitters 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
20 CHRC 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
21 DIO '30 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
22 RKSV Driel 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
23 DSVD 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
24 DSZ 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
25 DTS '35 Ede 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
26 DVOL 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
27 DVOL 35+3 0 0 0 0 0 0-0 0
28 DVOL 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
29 DVOV 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
30 DVOV 35+3 0 0 0 0 0 0-0 0
31 DVOV 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
32 vv Ede/Victoria 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
33 vv Ede/Victoria 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
34 Eendracht '30 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
35 FC Eibergen 35+5 0 0 0 0 0 0-0 0
36 Eldenia 35+3 0 0 0 0 0 0-0 0
37 Eldenia 35+4 0 0 0 0 0 0-0 0
38 Eldenia 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
39 Eldenia 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
40 Elsweide 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
41 ESA 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
42 ESA 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
43 ESC 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
44 Fortissimo 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
45 Groesbeekse Boys 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
46 Grol 35+4 0 0 0 0 0 0-0 0
47 GVA 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
48 Hierden 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
49 Hierden 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
50 Jonge Kracht 35+4 0 0 0 0 0 0-0 0
51 Jonge Kracht 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
52 Jonge Kracht 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
53 Jonge Kracht 35+5 0 0 0 0 0 0-0 0
54 Jonge Kracht 35+3 0 0 0 0 0 0-0 0
55 Klein Dochteren 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
56 Kolping-Dynamo 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
57 Kolping-Dynamo 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
58 KOSC 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
59 Leones 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
60 SP Lochem 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
61 sv Loil 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
62 MASV 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
63 NEO 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
64 NEO 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
65 OBW 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
66 OBW 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
67 OSC 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
68 OVC '85 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
69 Overasseltse Boys 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
70 De Paasberg 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
71 De Paasberg 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
72 Prins Bernhard 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
73 SC Rijnland 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
74 SC Rijnland 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
75 RKHVV 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
76 RKHVV 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
77 RODA '28 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
78 RSC 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
79 RVW 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
80 SCP 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
81 SDOO 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
82 SDS' 55 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
83 SKV 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
84 SML 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
85 Sparta Nijkerk 35+3 0 0 0 0 0 0-0 0
86 SSA-SJO SVO'68/VVLK 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
87 Terschuurse Boys 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
88 De Treffers 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
89 Trekvogels 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
90 Trekvogels 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
91 Trekvogels 35+4 0 0 0 0 0 0-0 0
92 Trekvogels 35+5 0 0 0 0 0 0-0 0
93 Trekvogels 35+3 0 0 0 0 0 0-0 0
94 UD W. 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
95 UHC 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
96 Unitas '28 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
97 VDZ 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
98 VDZ 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
99 Veensche Boys 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
100 Veensche Boys 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
101 Veluwezoom 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
102 Veluwezoom 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
103 Victoria '25 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
104 VVOG 35+3 0 0 0 0 0 0-0 0
105 VVOG 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
106 VVOG 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
107 Wilhelminaschool 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
108 FC Winterswijk 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
109 FC Winterswijk 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
110 Zeewolde 35+2 0 0 0 0 0 0-0 0
111 Zeewolde 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0
112 Zwart Wit '63 35+1 0 0 0 0 0 0-0 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 03-02-2023 om 07:10.

0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar) 1e klasse 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Nunspeet 35+1 20 15 3 2 48 45-12 +33
2 Hulshorst 35+1 20 12 6 2 42 54-19 +35
3 VVOG 35+2 20 6 6 8 24 27-31 -4
4 Elspeet 35+1 19 3 5 11 14 16-52 -36
5 Prins Bernhard 35+1 19 1 4 14 7 14-42 -28

Uitslagen

02 december 2022
21:30 Hulshorst 35+1 Nunspeet 35+1 2 - 2
21:30 Prins Bernhard 35+1 Elspeet 35+1 2 - 2
21:00 Nunspeet 35+1 Prins Bernhard 35+1 2 - 0
21:00 VVOG 35+2 Hulshorst 35+1 1 - 5
20:30 Elspeet 35+1 Nunspeet 35+1 0 - 5
20:30 Prins Bernhard 35+1 VVOG 35+2 2 - 3
20:00 Hulshorst 35+1 Prins Bernhard 35+1 4 - 0
20:00 VVOG 35+2 Elspeet 35+1 1 - 1
19:30 Elspeet 35+1 Hulshorst 35+1 0 - 4
19:30 Nunspeet 35+1 VVOG 35+2 2 - 0
18 november 2022
21:30 VVOG 35+2 Nunspeet 35+1 0 - 1
21:30 Hulshorst 35+1 Elspeet 35+1 4 - 1
21:00 Prins Bernhard 35+1 VVOG 35+2 1 - 2
21:00 Nunspeet 35+1 Hulshorst 35+1 2 - 2
20:30 Hulshorst 35+1 Prins Bernhard 35+1 2 - 0
20:30 Elspeet 35+1 Nunspeet 35+1 0 - 5
20:00 Prins Bernhard 35+1 Elspeet 35+1
20:00 VVOG 35+2 Hulshorst 35+1 0 - 1
19:30 Elspeet 35+1 VVOG 35+2 3 - 0
19:30 Nunspeet 35+1 Prins Bernhard 35+1 3 - 0
04 november 2022
21:30 Nunspeet 35+1 Prins Bernhard 35+1 3 - 1
21:30 Hulshorst 35+1 Elspeet 35+1 2 - 1
21:00 Prins Bernhard 35+1 Hulshorst 35+1 1 - 5
21:00 VVOG 35+2 Nunspeet 35+1 1 - 4
20:30 Elspeet 35+1 Prins Bernhard 35+1 2 - 1
20:30 Hulshorst 35+1 VVOG 35+2 1 - 1
20:00 Nunspeet 35+1 Hulshorst 35+1 1 - 1
20:00 VVOG 35+2 Elspeet 35+1 2 - 2
19:30 Elspeet 35+1 Nunspeet 35+1 0 - 1
19:30 Prins Bernhard 35+1 VVOG 35+2 0 - 2
14 oktober 2022
21:30 Hulshorst 35+1 Prins Bernhard 35+1 0 - 0
21:30 Elspeet 35+1 Nunspeet 35+1 0 - 3
21:00 VVOG 35+2 Elspeet 35+1 7 - 0
21:00 Nunspeet 35+1 Hulshorst 35+1 1 - 2
20:30 Prins Bernhard 35+1 Nunspeet 35+1 1 - 2
20:30 Hulshorst 35+1 VVOG 35+2 2 - 2
20:00 VVOG 35+2 Prins Bernhard 35+1 0 - 0
20:00 Elspeet 35+1 Hulshorst 35+1 0 - 4
19:30 Prins Bernhard 35+1 Elspeet 35+1 1 - 1
19:30 Nunspeet 35+1 VVOG 35+2 0 - 1
23 september 2022
21:30 Prins Bernhard 35+1 Nunspeet 35+1 0 - 2
21:30 Hulshorst 35+1 Elspeet 35+1 7 - 0
21:00 VVOG 35+2 Prins Bernhard 35+1 1 - 2
21:00 Nunspeet 35+1 Hulshorst 35+1 2 - 0
20:30 Hulshorst 35+1 VVOG 35+2 1 - 2
20:30 Elspeet 35+1 Nunspeet 35+1 1 - 2
20:00 VVOG 35+2 Elspeet 35+1 1 - 1
20:00 Prins Bernhard 35+1 Hulshorst 35+1 2 - 5
19:30 Nunspeet 35+1 VVOG 35+2 2 - 0
19:30 Elspeet 35+1 Prins Bernhard 35+1 1 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 03-02-2023 om 07:10.