Competitiegegevens

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 EFC '58 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Rood-Wit '58 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Zwart Wit '63 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 DVS'33 Ermelo JO8-4 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Unicum JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0
6 DVS'33 Ermelo JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
7 VVOG JO8-5JM 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Hierden JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

09 oktober 2021
10:00 Rood-Wit '58 JO8-1 Zwart Wit '63 JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Hierden JO8-3
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-4 Unicum JO8-5
08:45 EFC '58 JO8-1 VVOG JO8-5JM
02 oktober 2021
11:30 Unicum JO8-5 DVS'33 Ermelo JO8-3
10:00 Rood-Wit '58 JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-4
09:30 Unicum JO8-5 Hierden JO8-4
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 EFC '58 JO8-1
08:30 VVOG JO8-5JM Hierden JO8-3
25 september 2021
10:15 Hierden JO8-4 Rood-Wit '58 JO8-1
09:00 Hierden JO8-3 Zwart Wit '63 JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Rood-Wit '58 JO8-1
08:45 EFC '58 JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-4
08:30 VVOG JO8-5JM Unicum JO8-5
18 september 2021
10:15 DVS'33 Ermelo JO8-4 VVOG JO8-5JM
10:00 Rood-Wit '58 JO8-1 EFC '58 JO8-1
09:30 Unicum JO8-5 Hierden JO8-3
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 Hierden JO8-4
11 september 2021
10:30 Hierden JO8-4 DVS'33 Ermelo JO8-4
09:00 Hierden JO8-3 EFC '58 JO8-1
08:30 Unicum JO8-5 Zwart Wit '63 JO8-2
08:30 VVOG JO8-5JM Rood-Wit '58 JO8-1
04 september 2021
10:00 Rood-Wit '58 JO8-1 Unicum JO8-5
10:00 DVS'33 Ermelo JO8-4 Hierden JO8-3
09:30 EFC '58 JO8-1 Hierden JO8-4
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 VVOG JO8-5JM

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:18.

0327 Onder 8 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 31

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO8-5JM 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Hierden JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Reaal Dronten JO8-2JM 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Dos Kampen JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Batavia '90 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 DSV '61 JO8-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
7 SVI JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0
8 ESC JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Unicum JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

11 december 2021
10:20 Unicum JO8-5 Batavia '90 JO8-2
09:30 VVOG JO8-5JM Dos Kampen JO8-5
09:00 Hierden JO8-3 sv Reaal Dronten JO8-2
08:30 ESC JO8-3 DSV '61 JO8-1JM
04 december 2021
10:15 DSV '61 JO8-1JM Unicum JO8-5
10:00 SVI JO8-5 ESC JO8-3 Afgelast
08:30 Batavia '90 JO8-2 VVOG JO8-5JM
08:30 Dos Kampen JO8-5 Hierden JO8-3
27 november 2021
10:00 sv Reaal Dronten JO8-2 Dos Kampen JO8-5
09:30 Unicum JO8-5 SVI JO8-5
09:00 Hierden JO8-3 Batavia '90 JO8-2
20 november 2021
09:00 ESC JO8-3 Unicum JO8-5
08:30 VVOG JO8-5JM Hierden JO8-3
08:30 Batavia '90 JO8-2 sv Reaal Dronten JO8-2
13 november 2021
10:00 sv Reaal Dronten JO8-2 ESC JO8-3
09:00 Hierden JO8-3 Unicum JO8-5
08:30 Dos Kampen JO8-5 SVI JO8-5
08:30 VVOG JO8-5JM DSV '61 JO8-1JM
06 november 2021
10:15 DSV '61 JO8-1JM sv Reaal Dronten JO8-2
09:30 SVI JO8-5 Hierden JO8-3
08:30 Unicum JO8-5 Dos Kampen JO8-5
08:30 ESC JO8-3 VVOG JO8-5JM
30 oktober 2021
10:00 sv Reaal Dronten JO8-2 Unicum JO8-5
09:00 Hierden JO8-3 ESC JO8-3
08:30 VVOG JO8-5JM SVI JO8-5
08:30 Dos Kampen JO8-5 DSV '61 JO8-1JM

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-05-2022 om 10:45.

0328 Onder 8 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 24

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Nunspeet JO8-3JM 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Unicum JO8-6 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Reaal Dronten JO8-2JM 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Dos Kampen JO8-4 0 0 0 0 0 0-0 0
5 DSV '61 JO8-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO8-5JM 0 0 0 0 0 0-0 0
7 VSCO '61 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 ESC JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

12 maart 2022
11:00 VSCO '61 JO8-1 Unicum JO8-6
10:15 ESC JO8-3 Dos Kampen JO8-4
10:15 DSV '61 JO8-1JM VVOG JO8-5JM
09:30 Reaal Dronten JO8-2JM Nunspeet JO8-3JM
05 maart 2022
10:15 DSV '61 JO8-1JM Nunspeet JO8-3JM
09:30 Unicum JO8-6 ESC JO8-3
08:30 VVOG JO8-5JM Reaal Dronten JO8-2JM
08:30 Dos Kampen JO8-4 VSCO '61 JO8-1
12 februari 2022
11:00 VSCO '61 JO8-1 DSV '61 JO8-1JM
10:00 Reaal Drongen JO8-2JM Dos Kampen JO8-4
08:45 Nunspeet JO8-3JM Unicum JO8-6
08:30 ESC JO8-3 VVOG JO8-5JM
05 februari 2022
10:15 DSV '61 JO8-1JM ESC JO8-3
09:30 Unicum JO8-6 Reaal Drongen JO8-2JM
08:30 Dos Kampen JO8-4 Nunspeet JO8-3JM
08:30 VVOG JO8-5JM VSCO '61 JO8-1
29 januari 2022
09:00 Reaal Drongen JO8-2JM DSV '61 JO8-1JM
08:45 Nunspeet JO8-3JM VVOG JO8-5JM
08:30 ESC JO8-3 VSCO '61 JO8-1
08:30 Dos Kampen JO8-4 Unicum JO8-6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-05-2022 om 10:45.

0329 Onder 8 (4e fase) 4e klasse (4e fase) 06

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Nunspeet JO8-4 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Unicum JO8-6 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Reaal Dronten JO8-2JM 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG JO8-5JM 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Unicum JO8-5 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Dos Kampen MO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Nunspeet JO8-3JM 0 0 0 0 0 0-0 0
8 asv Dronten JO8-4 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

21 mei 2022
08:30 VVOG JO8-5JM Dos Kampen MO8-1
28 mei 2022
09:30 Unicum JO8-5 VVOG JO8-5JM

Uitslagen

14 mei 2022
11:15 asv Dronten JO8-4 Unicum JO8-6
10:00 Nunspeet JO8-4 Reaal Dronten JO8-2JM
08:45 Nunspeet JO8-3JM VVOG JO8-5JM
08:30 Dos Kampen MO8-1 Unicum JO8-5
23 april 2022
10:20 Unicum JO8-6 Nunspeet JO8-4
09:00 Reaal Dronten JO8-2JM Dos Kampen MO8-1
08:30 VVOG JO8-5JM asv Dronten JO8-4
08:30 Unicum JO8-5 Nunspeet JO8-3JM
09 april 2022
11:15 asv Dronten JO8-4 Unicum JO8-5
10:00 Reaal Dronten JO8-2JM Unicum JO8-6
08:45 Nunspeet JO8-3JM Dos Kampen MO8-1
08:45 Lelystad '67 JO8-2 VVOG JO8-5JM
02 april 2022
08:45 Nunspeet JO8-3JM asv Dronten JO8-4
08:30 Unicum JO8-5 Reaal Dronten JO8-2JM
08:30 Unicum JO8-6 VVOG JO8-5JM
26 maart 2022
09:30 VVOG JO8-5JM Reaal Dronten JO8-2JM
08:45 Lelystad '67 JO8-2 Nunspeet JO8-3JM
08:30 Dos Kampen MO8-1 asv Dronten JO8-4
08:30 Unicum JO8-6 Unicum JO8-5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-05-2022 om 10:45.