Competitiegegevens

0237 Onder 17 (voorjaarsreeks) 2e klasse 08

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 KCVO JO17-1 8 7 0 1 21 23-7 +16
2 Zeewolde JO17-2 8 6 0 2 18 23-16 +7
3 Berkum JO17-2JM 8 4 2 2 14 26-17 +9
4 VIOS V JO17-1JM 8 3 2 3 11 16-18 -2
5 Columbia JO17-1 9 3 2 4 11 24-21 +3
6 VVOG JO17-3 5 3 1 1 10 14-12 +2
7 AGOVV JO17-1 6 3 1 2 10 17-11 +6
8 Hulshorst JO17-1JM 7 2 1 4 7 18-18 0
9 Batavia '90 JO17-2 7 2 0 5 6 9-18 -9
10 Epe JO17-3 8 1 2 5 5 10-26 -16
11 Hierden JO17-2 6 0 1 5 1 11-27 -16

Programma

21 mei 2022
09:00 Hierden JO17-2 Berkum JO17-2JM
10:30 AGOVV JO17-1 Hulshorst JO17-1JM
12:30 Epe JO17-3 VVOG JO17-3
12:30 VIOS V JO17-1JM Columbia JO17-1
14:30 KCVO JO17-1 Batavia '90 JO17-2
28 mei 2022
12:30 VVOG JO17-3 Batavia '90 JO17-2
04 juni 2022
12:30 VVOG JO17-3 VIOS V JO17-1JM
11 juni 2022
10:30 AGOVV JO17-1 VVOG JO17-3

Uitslagen

14 mei 2022
15:00 Zeewolde JO17-2 AGOVV JO17-1
14:15 Berkum JO17-2JM VIOS V JO17-1JM 1 - 1
12:30 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2
12:00 Hulshorst JO17-1JM Epe JO17-3
07 mei 2022
13:00 KCVO JO17-1 Zeewolde JO17-2 1 - 0
12:30 VIOS V JO17-1JM Batavia '90 JO17-2 3 - 0
12:30 Epe JO17-3 Hierden JO17-2 2 - 2
10:30 AGOVV JO17-1 Berkum JO17-2JM 3 - 3
02 mei 2022
19:00 AGOVV JO17-1 Columbia JO17-1 0 - 4
23 april 2022
13:00 KCVO JO17-1 Berkum JO17-2JM 3 - 2
12:30 Epe JO17-3 Batavia '90 JO17-2 5 - 1
12:30 VIOS V JO17-1JM Hulshorst JO17-1JM 2 - 2
10:15 Zeewolde JO17-2 VVOG JO17-3 1 - 4
16 april 2022
14:30 KCVO JO17-1 Hierden JO17-2 Afgelast
12:30 VIOS V JO17-1JM Epe JO17-3 2 - 0
09 april 2022
12:30 VVOG JO17-3 KCVO JO17-1 4 - 3
12:00 Hulshorst JO17-1JM Zeewolde JO17-2 1 - 2
11:30 Batavia '90 JO17-2 AGOVV JO17-1 0 - 3
10:25 Berkum JO17-2JM Epe JO17-3 6 - 0
09:00 Hierden JO17-2 VIOS V JO17-1JM 0 - 4
02 april 2022
12:30 Columbia JO17-1 Berkum JO17-2JM 5 - 2
12:00 Hulshorst JO17-1JM Batavia '90 JO17-2 Afgelast
11:15 Zeewolde JO17-2 Epe JO17-3 4 - 1
30 maart 2022
19:30 Columbia JO17-1 KCVO JO17-1 0 - 2
26 maart 2022
10:00 Batavia '90 JO17-2 Berkum JO17-2JM 1 - 3
09:00 Hierden JO17-2 AGOVV JO17-1
19 maart 2022
12:00 Hulshorst JO17-1JM Berkum JO17-2JM 2 - 4
10:30 Zeewolde JO17-2 Columbia JO17-1 5 - 3
10:30 AGOVV JO17-1 VIOS V JO17-1JM 5 - 0
12 maart 2022
15:00 KCVO JO17-1 AGOVV JO17-1 3 - 0
12:30 Columbia JO17-1 VVOG JO17-3 1 - 1
12:25 Berkum JO17-2JM Zeewolde JO17-2 Afgelast
09:00 Hierden JO17-2 Hulshorst JO17-1JM 3 - 6
05 maart 2022
14:30 Epe JO17-3 KCVO JO17-1 0 - 4
12:00 Hulshorst JO17-1JM Columbia JO17-1 5 - 2
10:15 Batavia '90 JO17-2 Hierden JO17-2 4 - 1
10:15 Zeewolde JO17-2 VIOS V JO17-1JM 5 - 3
19 februari 2022
12:30 VVOG JO17-3 Hulshorst JO17-1JM 3 - 2
09:30 Hierden JO17-2 Columbia JO17-1 2 - 6
12 februari 2022
16:45 Berkum JO17-2JM VVOG JO17-3 5 - 2
12:30 Columbia JO17-1 Batavia '90 JO17-2 2 - 3
05 februari 2022
14:30 Epe JO17-3 Columbia JO17-1 1 - 1
12:00 Hulshorst JO17-1JM KCVO JO17-1 0 - 2
11:00 Zeewolde JO17-2 Hierden JO17-2 5 - 3
29 januari 2022
14:30 Epe JO17-3 AGOVV JO17-1 1 - 6
12:30 Batavia '90 JO17-2 Zeewolde JO17-2 0 - 1
12:30 VIOS V JO17-1JM KCVO JO17-1 1 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 07:45.

0235 Onder 17 (najaarsreeks) 3e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden JO17-2 10 9 0 1 27 36-17 +19
2 VVOG JO17-3 7 6 0 1 18 48-18 +30
3 Batavia '90 JO17-2 8 6 1 1 18 29-13 +16
4 Unicum JO17-2 8 5 0 3 15 34-24 +10
5 VVOG JO17-4 10 4 2 4 14 29-29 0
6 Lelystad '67 JO17-2 8 3 2 3 11 27-28 -1
7 VVOP JO17-2 9 3 2 4 11 25-28 -3
8 Hoevelaken JO17-2 10 3 2 5 11 24-32 -8
9 Sparta Nijkerk JO17-3 10 2 1 7 7 24-35 -11
10 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 9 1 2 6 5 16-37 -21
11 Nunspeet JO17-2 9 0 2 7 2 18-49 -31

Uitslagen

18 december 2021
12:30 Sparta Nijkerk JO17-3 VVOG JO17-3 0 - 7
12:30 VVOG JO17-4 Hoevelaken JO17-2 3 - 2
12:30 VVOP JO17-2 Nunspeet JO17-2 Afgelast
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Batavia '90 JO17-2 1 - 4
09:00 Hierden JO17-2 Unicum JO17-2 2 - 3
11 december 2021
14:30 VVOG JO17-4 VVOG JO17-3 5 - 6
12:00 Batavia '90 JO17-2 Hierden JO17-2 0 - 2
11:15 Hoevelaken JO17-2 Unicum JO17-2 4 - 2
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 VVOP JO17-2 4 - 2
10:30 Nunspeet JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-3 0 - 9
04 december 2021
12:45 VVOP JO17-2 VVOG JO17-4 0 - 0
12:30 VVOG JO17-3 Hoevelaken JO17-2 9 - 2
12:30 Sparta Nijkerk JO17-3 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 2 - 1
10:30 Unicum JO17-2 Lelystad '67 JO17-2 Afgelast
09:00 Hierden JO17-2 Nunspeet JO17-2 6 - 0
27 november 2021
14:30 VVOG JO17-4 Sparta Nijkerk JO17-3 3 - 2
13:00 Batavia '90 JO17-2 VVOP JO17-2 4 - 3
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Hierden JO17-2 3 - 4
11:15 Nunspeet JO17-2 Unicum JO17-2 2 - 4
11:15 Hoevelaken JO17-2 sv Reaal Dronten JO17-1 Afgelast
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 VVOG JO17-3 Afgelast
20 november 2021
12:30 VVOG JO17-3 Nunspeet JO17-2 8 - 0
12:00 VVOP JO17-2 Lelystad '67 JO17-2 5 - 1
11:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Hoevelaken JO17-2 1 - 4
10:00 sv Reaal Dronten JO17-1 VVOG JO17-4 Afgelast
09:00 Hierden JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 2 - 1
13 november 2021
12:00 VVOP JO17-2 Unicum JO17-2 6 - 3
11:15 Hoevelaken JO17-2 Lelystad '67 JO17-2 2 - 6
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 VVOG JO17-4 1 - 4
09 november 2021
19:00 sv Reaal Dronten JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-3 1 - 5
06 november 2021
13:30 Unicum JO17-2 sv Reaal Dronten JO17-1 9 - 1
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-3 3 - 2
10:30 Nunspeet JO17-2 Hoevelaken JO17-2 3 - 3
09:00 Hierden JO17-2 VVOP JO17-2 3 - 1
04 november 2021
18:30 Batavia '90 JO17-2 Hoevelaken JO17-2 2 - 2
30 oktober 2021
14:30 VVOG JO17-4 Lelystad '67 JO17-2 3 - 3
12:30 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2 3 - 5
11:15 Hoevelaken JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 4 - 2
11:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Batavia '90 JO17-2 0 - 3
10:15 sv Reaal Dronten JO17-1 Nunspeet JO17-2 6 - 2
27 oktober 2021
19:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 Lelystad '67 JO17-2 3 - 3
23 oktober 2021
12:30 VVOP JO17-2 VVOG JO17-3 3 - 9
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Nunspeet JO17-2 7 - 5
10:30 Unicum JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 9 - 0
09:00 Hierden JO17-2 VVOG JO17-4 5 - 2
09 oktober 2021
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Hierden JO17-2 3 - 4
12:30 VVOG JO17-4 Unicum JO17-2 3 - 4
11:15 Hoevelaken JO17-2 VVOP JO17-2 0 - 1
10:30 Nunspeet JO17-2 Batavia '90 JO17-2 3 - 4
02 oktober 2021
13:00 Batavia '90 JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 8 - 1
12:15 VVOP JO17-2 sv Reaal Dronten JO17-1 12 - 2
12:00 Unicum JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-3 6 - 1
11:45 Nunspeet JO17-2 VVOG JO17-4 2 - 5
11:15 Hulshorst JO17-2JM VVOG JO17-3 0 - 15
09:00 Hierden JO17-2 Hoevelaken JO17-2 3 - 1
25 september 2021
14:30 VVOG JO17-4 Batavia '90 JO17-2 1 - 4
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 VVOP JO17-2 4 - 4
12:30 VVOG JO17-3 Unicum JO17-2 6 - 3
11:15 Hoevelaken JO17-2 Hulshorst JO17-2
10:30 sv Reaal Dronten JO17-1 Hierden JO17-2 4 - 2
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 Nunspeet JO17-2 3 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 07:45.

Onder 17 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 3 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 BAS JO17-1JM 2 2 0 0 6 15-1 +14
2 VVOG JO17-3 2 1 0 1 3 29-5 +24
3 OWIOS JO17-2 2 0 0 2 0 0-38 -38

Uitslagen

18 september 2021
10:30 OWIOS JO17-2 DVS'33 Ermelo JO17-4
10:30 BAS JO17-1JM VVOG JO17-3 5 - 1
11 september 2021
10:30 DVS'33 Ermelo JO17-4 VVOG JO17-3
10:30 OWIOS JO17-2 BAS JO17-1JM 0 - 10
04 september 2021
12:30 VVOG JO17-3 OWIOS JO17-2 28 - 0
10:30 BAS JO17-1JM DVS'33 Ermelo JO17-4 18 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 15-02-2022 om 13:11.