Competitiegegevens

0235 Onder 17 (najaarsreeks) 3e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Batavia '90 JO17-2 3 3 0 0 9 16-5 +11
2 VVOP JO17-2 3 2 1 0 7 17-6 +11
3 Unicum JO17-2 3 2 0 1 6 13-10 +3
4 Hierden JO17-2 3 2 0 1 6 9-8 +1
5 VVOG JO17-3 1 1 0 0 3 6-3 +3
6 sv Reaal Dronten JO17-1 2 1 0 1 3 6-14 -8
7 VVOG JO17-4 3 1 0 2 3 9-10 -1
8 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 2 0 1 1 1 4-11 -7
9 Nunspeet JO17-2 3 0 1 2 1 8-12 -4
10 Sparta Nijkerk JO17-3 3 0 1 2 1 8-14 -6
11 Lelystad '67 JO17-2 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Hoevelaken JO17-2 2 0 0 2 0 1-4 -3

Programma

23 oktober 2021
09:00 Hierden JO17-2 VVOG JO17-4
10:00 sv Reaal Dronten JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-3
10:30 Unicum JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Nunspeet JO17-2
12:30 VVOP JO17-2 VVOG JO17-3
27 oktober 2021
18:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 Lelystad '67 JO17-2
30 oktober 2021
10:00 VVOP JO17-2 Unicum JO17-2
10:15 sv Reaal Dronten JO17-1 Nunspeet JO17-2
11:15 Hoevelaken JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1
12:30 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Batavia '90 JO17-2
14:30 VVOG JO17-4 Lelystad '67 JO17-2
02 november 2021
19:30 Lelystad '67 JO17-2 VVOG JO17-3
06 november 2021
09:00 Hierden JO17-2 VVOP JO17-2
10:30 Unicum JO17-2 sv Reaal Dronten JO17-1
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 VVOG JO17-4
10:30 Nunspeet JO17-2 Hoevelaken JO17-2
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-3
12:00 Batavia '90 JO17-2 VVOG JO17-3
13 november 2021
10:30 VVOG JO17-3 sv Reaal Dronten JO17-1
11:15 Hoevelaken JO17-2 Lelystad '67 JO17-2
20 november 2021
09:00 Hierden JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1
10:15 sv Reaal Dronten JO17-1 VVOG JO17-4
10:30 Unicum JO17-2 Batavia '90 JO17-2
11:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Hoevelaken JO17-2
11:35 VVOP JO17-2 Lelystad '67 JO17-2
12:30 VVOG JO17-3 Nunspeet JO17-2
27 november 2021
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 VVOG JO17-3
11:00 Nunspeet JO17-2 Unicum JO17-2
11:15 Hoevelaken JO17-2 sv Reaal Dronten JO17-1
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Hierden JO17-2
13:00 Batavia '90 JO17-2 VVOP JO17-2
14:30 VVOG JO17-4 Sparta Nijkerk JO17-3
04 december 2021
09:00 Hierden JO17-2 Nunspeet JO17-2
10:00 VVOP JO17-2 VVOG JO17-4
10:15 sv Reaal Dronten JO17-1 Batavia '90 JO17-2
11:00 Unicum JO17-2 Lelystad '67 JO17-2
12:30 VVOG JO17-3 Hoevelaken JO17-2
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1
11 december 2021
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 VVOP JO17-2
11:00 Nunspeet JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-3
11:15 Hoevelaken JO17-2 Unicum JO17-2
11:30 Batavia '90 JO17-2 Hierden JO17-2
12:00 Lelystad '67 JO17-2 sv Reaal Dronten JO17-1
14:30 VVOG JO17-4 VVOG JO17-3
18 december 2021
09:00 Hierden JO17-2 Unicum JO17-2
10:00 VVOP JO17-2 Nunspeet JO17-2
10:30 sv Reaal Dronten JO17-1 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1
12:00 Lelystad '67 JO17-2 Batavia '90 JO17-2
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 VVOG JO17-3
14:30 VVOG JO17-4 Hoevelaken JO17-2

Uitslagen

09 oktober 2021
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Hierden JO17-2 3 - 4
12:30 VVOG JO17-4 Unicum JO17-2 3 - 4
11:15 Hoevelaken JO17-2 VVOP JO17-2 0 - 1
10:30 Nunspeet JO17-2 Batavia '90 JO17-2 3 - 4
02 oktober 2021
13:00 Batavia '90 JO17-2 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 8 - 1
12:15 VVOP JO17-2 sv Reaal Dronten JO17-1 12 - 2
12:00 Unicum JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-3 6 - 1
11:45 Nunspeet JO17-2 VVOG JO17-4 2 - 5
11:15 Hulshorst JO17-2JM VVOG JO17-3 0 - 15
09:00 Hierden JO17-2 Hoevelaken JO17-2 3 - 1
25 september 2021
14:30 VVOG JO17-4 Batavia '90 JO17-2 1 - 4
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 VVOP JO17-2 4 - 4
12:30 VVOG JO17-3 Unicum JO17-2 6 - 3
11:15 Hoevelaken JO17-2 Hulshorst JO17-2
10:30 sv Reaal Dronten JO17-1 Hierden JO17-2 4 - 2
10:30 ST: Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO17-1 Nunspeet JO17-2 3 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-10-2021 om 11:11.

Onder 17 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 3 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 BAS JO17-1JM 2 2 0 0 6 15-1 +14
2 VVOG JO17-3 2 1 0 1 3 29-5 +24
3 OWIOS JO17-2 2 0 0 2 0 0-38 -38

Uitslagen

18 september 2021
10:30 OWIOS JO17-2 DVS'33 Ermelo JO17-4
10:30 BAS JO17-1JM VVOG JO17-3 5 - 1
11 september 2021
10:30 DVS'33 Ermelo JO17-4 VVOG JO17-3
10:30 OWIOS JO17-2 BAS JO17-1JM 0 - 10
04 september 2021
12:30 VVOG JO17-3 OWIOS JO17-2 28 - 0
10:30 BAS JO17-1JM DVS'33 Ermelo JO17-4 18 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-10-2021 om 11:11.