Competitiegegevens

0105 Landelijk Onder 14 (najaar A-cat) Divisie 3 D

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Achilles E JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 csv Apeldoorn JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 ATC '65 JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Bennekom JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 FC Emmen JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 De Graafschap JO14-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Roda '46 JO14-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 VVOG Harderwijk JO14-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

31 augustus 2024
10:00 FC Emmen JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1JM
10:15 ATC '65 JO14-1 Bennekom JO14-1
10:15 De Graafschap JO14-2 Roda '46 JO14-1
10:30 csv Apeldoorn JO14-1 Achilles E JO14-1
07 september 2024
10:00 FC Emmen JO14-1 Roda '46 JO14-1
10:15 De Graafschap JO14-2 Bennekom JO14-1
10:30 csv Apeldoorn JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1JM
11:30 Achilles E JO14-1 ATC '65 JO14-1
14 september 2024
10:15 Roda '46 JO14-1 csv Apeldoorn JO14-1
10:15 ATC '65 JO14-1 De Graafschap JO14-2
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1JM Achilles E JO14-1
11:30 Bennekom JO14-1 FC Emmen JO14-1
21 september 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1JM ATC '65 JO14-1
28 september 2024
10:15 Roda '46 JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1JM
05 oktober 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1JM Bennekom JO14-1
12 oktober 2024
10:15 De Graafschap JO14-2 VVOG Harderwijk JO14-1JM
19 oktober 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1JM FC Emmen JO14-1
02 november 2024
10:15 ATC '65 JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1JM
09 november 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1JM Roda '46 JO14-1
16 november 2024
11:30 Bennekom JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1JM
23 november 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1JM De Graafschap JO14-2
07 december 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO14-1JM csv Apeldoorn JO14-1
14 december 2024
11:30 Achilles E JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1JM

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-07-2024 om 22:45.

B16000 Jeugdcup Onder 14 voorronde voorronde 1e ronde

Programma

24 augustus 2024
08:30 AFC 34 JO14-1 WV-HEDW JO14-1
09:30 PEC Zwolle JO14-1 Go Ahead Eagles JO14-1
09:45 HBS JO14-1 Waterwijk asc JO14-1
09:45 Fortuna Wormerveer sv JO14-1 Quick JO14-1
10:00 SC Feyenoord JO14-1 Victoria JO14-1
10:00 FC Emmen JO14-1 Spijkenisse JO14-1
10:15 Barendrecht JO14-1 JVOZ JO14-1
10:15 AFC JO14-1 PSV JO14-2
10:15 De Graafschap JO14-2 Sparta (AV) JO14-1
10:15 Roda '46 JO14-1 FC Eindhoven JO14-1
10:15 AZ JO14-1 NAC Breda JO14-1
10:30 Koninklijke HFC JO14-1JM Bennekom JO14-1
10:30 Alexandria'66 JO14-1 sc Heerenveen JO14-1
10:30 Willem II JO14-1 ADO Den Haag JO14-1
10:30 csv Apeldoorn JO14-1 VVOG Harderwijk JO14-1JM
10:45 Alphense Boys JO14-1 TSC JO14-1
11:30 SC 't Zand JO14-1 Spartaan'20 JO14-1
11:30 Achilles E JO14-1 Spartaan'20 JO14-2
11:45 Zeeburgia avv JO14-1 AFC Ajax JO14-1
12:00 BFC JO14-1 Fortuna Sittard JO14-1
12:00 Sparta Rotterdam JO14-1 ATC '65 JO14-1
12:30 PSV JO14-1 Unicum JO14-1
12:30 De Graafschap JO14-1 OJC ROSMALEN JO14-1
12:30 FC Den Bosch JO14-1 Almere City JO14-1
12:30 FC Volendam JO14-1 VA N.E.C. JO14-1
13:00 Roda JC JO14-1 Feyenoord O14
13:00 Berghem Sport JO14-1 FC Twente/Heracles Academie JO14-1
14:00 TVC Breda JO14-1 MVV Maastricht JO14-1
14:30 Meern De JO14-1 FC Utrecht JO14-1
15:00 msv De Betrokken Spartaan JO14-1 FC Groningen JO14-1
15:15 Helmond Sport JO14-1 DEM (RKVV) JO14-1
25 augustus 2024
13:15 Excelsior Rotterdam JO14-1 FC Dordrecht JO14-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-07-2024 om 22:45.