Competitiegegevens

0394 Onder 13 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden JO13-2 10 8 0 2 24 48-25 +23
2 Swift '64 JO13-1 9 7 0 2 21 64-9 +55
3 Zwart Wit '63 JO13-2 10 6 1 3 19 46-21 +25
4 Zeewolde JO13-4 10 6 1 3 19 40-24 +16
5 VVOG Harderwijk JO13-5JM 8 5 1 2 16 50-22 +28
6 sv Reaal Dronten JO13-1JM 10 5 0 5 15 29-39 -10
7 asv Dronten JO13-3 10 4 2 4 14 35-32 +3
8 asv Dronten JO13-4 10 3 1 6 10 30-63 -33
9 VSCO '61 JO13-2JM 9 3 0 6 9 23-37 -14
10 ESC JO13-3 10 1 1 8 4 20-53 -33
11 FC Horst JO13-2 10 1 1 8 4 20-80 -60

Programma

25 mei 2024
09:45 VVOG Harderwijk JO13-5JM VSCO '61 JO13-2JM
01 juni 2024
10:00 Swift '64 JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-5JM

Uitslagen

18 mei 2024
10:30 Hierden JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 3 - 1
10:30 FC Horst JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-5JM 2 - 17
10:15 Zeewolde JO13-4 asv Dronten JO13-3 4 - 4
10:00 Swift '64 JO13-1 VSCO '61 JO13-2JM 10 - 0
15 mei 2024
19:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM asv Dronten JO13-4 4 - 1
11 mei 2024
10:30 Zwart Wit '63 JO13-2 FC Horst JO13-2 12 - 0
08:30 asv Dronten JO13-3 sv Reaal Dronten JO13-1JM 2 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM Zeewolde JO13-4 3 - 4
08:30 asv Dronten JO13-4 ESC JO13-3 4 - 3
08:30 VSCO '61 JO13-2JM Hierden JO13-2 2 - 6
04 mei 2024
10:00 VSCO '61 JO13-2JM FC Horst JO13-2 7 - 1
20 april 2024
10:30 FC Horst JO13-2 Hierden JO13-2 2 - 6
09:45 asv Dronten JO13-4 Zeewolde JO13-4 3 - 2
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 Swift '64 JO13-1 1 - 0
08:30 VSCO '61 JO13-2JM ESC JO13-3 2 - 1
08:30 asv Dronten JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-5JM 2 - 3
13 april 2024
11:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM VSCO '61 JO13-2JM 4 - 3
10:30 Swift '64 JO13-1 Hierden JO13-2 9 - 2
08:30 asv Dronten JO13-3 FC Horst JO13-2 5 - 3
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM asv Dronten JO13-4 9 - 5
08:30 ESC JO13-3 Zwart Wit '63 JO13-2 1 - 4
06 april 2024
10:30 FC Horst JO13-2 Swift '64 JO13-1 1 - 14
10:30 Hierden JO13-2 ESC JO13-3 10 - 1
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 sv Reaal Dronten JO13-1JM 7 - 1
08:30 VSCO '61 JO13-2JM Zeewolde JO13-4 1 - 6
08:30 Unicum JO13-4 VVOG Harderwijk JO13-5JM
08:30 asv Dronten JO13-4 asv Dronten JO13-3 5 - 2
23 maart 2024
11:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM Hierden JO13-2 1 - 3
11:00 asv Dronten JO13-4 FC Horst JO13-2 4 - 4
08:30 Zeewolde JO13-4 Zwart Wit '63 JO13-2 6 - 5
08:30 ESC JO13-3 Swift '64 JO13-1 0 - 6
16 maart 2024
10:30 FC Horst JO13-2 ESC JO13-3 4 - 3
10:30 Hierden JO13-2 Zeewolde JO13-4 3 - 0
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-5JM 2 - 2
08:30 VSCO '61 JO13-2JM asv Dronten JO13-3 1 - 2
08:30 Swift '64 JO13-1 sv Reaal Dronten JO13-1JM 10 - 1
09 maart 2024
12:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM ESC JO13-3 2 - 3
10:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM Hierden JO13-2 1 - 2
08:30 Zeewolde JO13-4 Swift '64 JO13-1 2 - 0
08:30 asv Dronten JO13-3 Zwart Wit '63 JO13-2 5 - 0
08:30 asv Dronten JO13-4 VSCO '61 JO13-2JM 5 - 6
02 maart 2024
10:30 FC Horst JO13-2 sv Reaal Dronten JO13-1JM 3 - 5
10:30 Hierden JO13-2 asv Dronten JO13-3 4 - 7
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 asv Dronten JO13-4 12 - 2
10:15 ESC JO13-3 Zeewolde JO13-4 2 - 7
10:00 Swift '64 JO13-1 VVOG Harderwijk JO13-5JM 0 - 1
24 februari 2024
11:15 asv Dronten JO13-3 Swift '64 JO13-1 2 - 3
09:45 asv Dronten JO13-4 Hierden JO13-2 1 - 9
10 februari 2024
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM ESC JO13-3 10 - 2
08:30 Zeewolde JO13-4 sv Reaal Dronten JO13-1JM 2 - 3
03 februari 2024
10:45 FC Horst JO13-2 Zeewolde JO13-4 0 - 7
10:45 Hierden JO13-2 Unicum JO13-4 10 - 0
10:30 sv Reaal Dronten JO13-1JM VVOG Harderwijk JO13-5JM 3 - 5
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 VSCO '61 JO13-2JM 2 - 1
10:15 ESC JO13-3 asv Dronten JO13-3 4 - 4
10:00 Swift '64 JO13-1 asv Dronten JO13-4 12 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 19-05-2024 om 10:11.

0393 Onder 13 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Lelystad '67 JO13-2 7 7 0 0 21 44-13 +31
2 Zwart Wit '63 JO13-2 7 4 1 2 13 26-13 +13
3 VVOG Harderwijk JO13-5JM 7 4 0 3 12 26-27 -1
4 asv Dronten JO13-3 7 3 2 2 11 29-22 +7
5 Zeewolde JO13-4 5 3 0 2 9 11-11 0
6 Unicum JO13-4 6 2 0 4 6 18-33 -15
7 Hierden JO13-2 7 1 1 5 4 25-28 -3
8 Batavia '90 JO13-3 6 0 0 6 0 14-46 -32

Uitslagen

20 december 2023
18:00 Lelystad '67 JO13-2 Batavia '90 JO13-3 8 - 4
16 december 2023
11:30 Batavia '90 JO13-3 Unicum JO13-4 2 - 6
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Zeewolde JO13-4 1 - 2
10:15 asv Dronten JO13-3 Lelystad '67 JO13-2 0 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM Hierden JO13-2 4 - 2
14 december 2023
18:30 Zeewolde JO13-4 Lelystad '67 JO13-2 0 - 2
11:00 Zeewolde JO13-4 Lelystad '67 JO13-2 0 - 2
13 december 2023
18:30 Hierden JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 2 - 3
09 december 2023
11:15 Zeewolde JO13-4 Batavia '90 JO13-3
08:45 Lelystad '67 JO13-2 Unicum JO13-4 8 - 1
08:30 asv Dronten JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-5JM 8 - 4
02 december 2023
11:00 Unicum JO13-4 Zeewolde JO13-4 Afgelast
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 asv Dronten JO13-3 2 - 2
08:30 Batavia '90 JO13-3 Hierden JO13-2 6 - 10
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM Lelystad '67 JO13-2 1 - 10
25 november 2023
10:30 Hierden JO13-2 Unicum JO13-4 4 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM Zwart Wit '63 JO13-2 0 - 1
08:30 asv Dronten JO13-3 Batavia '90 JO13-3 6 - 1
18 november 2023
12:00 Lelystad '67 JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 6 - 4
11:15 Zeewolde JO13-4 Hierden JO13-2 2 - 1
10:00 Batavia '90 JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-5JM 1 - 4
08:30 Unicum JO13-4 asv Dronten JO13-3 3 - 7
11 november 2023
10:00 Hierden JO13-2 Lelystad '67 JO13-2 3 - 5
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 Batavia '90 JO13-3 12 - 0
08:30 asv Dronten JO13-3 Zeewolde JO13-4 3 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM Unicum JO13-4 9 - 2
04 november 2023
10:30 Hierden JO13-2 asv Dronten JO13-3 3 - 3
08:30 Unicum JO13-4 Zwart Wit '63 JO13-2 1 - 3
08:30 Zeewolde JO13-4 VVOG Harderwijk JO13-5JM 3 - 4

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 19-05-2024 om 10:11.

0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 11

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Unicum JO13-3 6 5 1 0 16 56-11 +45
2 Lelystad '67 JO13-2 6 5 0 1 15 36-13 +23
3 VVOG Harderwijk JO13-5JM 6 4 0 2 12 26-21 +5
4 ESC JO13-2 6 2 2 2 8 22-19 +3
5 Batavia '90 JO13-3 6 2 0 4 6 12-35 -23
6 Unicum JO13-4 6 1 1 4 4 13-28 -15
7 DSV '61 JO13-2 6 0 0 6 0 7-45 -38

Uitslagen

21 oktober 2023
10:30 DSV '61 JO13-2 Lelystad '67 JO13-2 0 - 12
14 oktober 2023
10:00 Lelystad '67 JO13-2 Unicum JO13-4 6 - 2
08:30 Batavia '90 JO13-3 Unicum JO13-3 0 - 12
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM ESC JO13-2 6 - 3
07 oktober 2023
12:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM Lelystad '67 JO13-2 0 - 9
08:30 Unicum JO13-3 DSV '61 JO13-2 14 - 1
08:30 Unicum JO13-4 VVOG Harderwijk JO13-5JM 0 - 5
08:30 ESC JO13-2 Batavia '90 JO13-3 5 - 2
30 september 2023
12:30 Lelystad '67 JO13-2 ESC JO13-2 3 - 1
10:00 Batavia '90 JO13-3 DSV '61 JO13-2 3 - 2
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM sv Reaal Dronten JO13-1JM 6 - 0
08:30 Unicum JO13-4 Unicum JO13-3 2 - 7
28 september 2023
18:30 Lelystad '67 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-5JM 4 - 2
23 september 2023
12:15 ESC JO13-2 Unicum JO13-4 3 - 3
12:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM Batavia '90 JO13-3
08:30 Unicum JO13-3 VVOG Harderwijk JO13-5JM 10 - 0
16 september 2023
12:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM Unicum JO13-3 2 - 8
10:30 DSV '61 JO13-2 ESC JO13-2 0 - 5
10:00 Batavia '90 JO13-3 Unicum JO13-4 6 - 1
13 september 2023
19:00 Lelystad '67 JO13-2 Unicum JO13-3 3 - 8
19:00 sv Reaal Dronten JO13-1JM Unicum JO13-4 7 - 3
09 september 2023
08:30 Unicum JO13-4 DSV '61 JO13-2 5 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO13-5JM Batavia '90 JO13-3 7 - 1
08:30 ESC JO13-2 sv Reaal Dronten JO13-1JM 3 - 1
02 september 2023
10:30 DSV '61 JO13-2 VVOG Harderwijk JO13-5JM 3 - 6
08:30 Unicum JO13-3 ESC JO13-2 5 - 5
08:30 Batavia '90 JO13-3 Lelystad '67 JO13-2 0 - 8

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 19-05-2024 om 10:11.