Competitiegegevens

0257 Onder 13 (voorjaarsreeks) 2e klasse 1

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SDV Barneveld JO13-2 10 7 2 1 23 26-12 +14
2 Sparta Nijkerk JO13-2 9 7 1 1 22 38-11 +27
3 Lelystad '67 JO13-1 9 6 3 0 21 23-9 +14
4 OWIOS JO13-1 10 6 1 3 19 23-20 +3
5 VVOG JO13-3 10 4 3 3 15 24-19 +5
6 Hoevelaken JO13-1 10 4 2 4 14 17-23 -6
7 Elspeet JO13-1 10 4 0 6 12 30-26 +4
8 Zwart Wit '63 JO13-2 10 4 0 6 12 14-23 -9
9 VVOP JO13-2 9 3 1 5 10 28-26 +2
10 Hierden JO13-1JM 9 2 1 6 7 16-32 -16
11 BAS JO13-1 10 1 3 6 6 19-33 -14
12 VVOG JO13-2 10 0 3 7 3 9-33 -24

Programma

21 mei 2022
08:30 VVOG JO13-3 Zwart Wit '63 JO13-2
08:30 VVOG JO13-2 VVOP JO13-2
09:15 Elspeet JO13-1 OWIOS JO13-1
10:30 BAS JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2
10:45 Hierden JO13-1JM Lelystad '67 JO13-1
11:15 Hoevelaken JO13-1 SDV Barneveld JO13-2

Uitslagen

14 mei 2022
11:15 Sparta Nijkerk JO13-2 Hierden JO13-1JM 6 - 2
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Hoevelaken JO13-1 1 - 4
10:15 VVOP JO13-2 Elspeet JO13-1 3 - 5
10:00 Lelystad '67 JO13-1 VVOG JO13-3 2 - 2
09:00 OWIOS JO13-1 BAS JO13-1 8 - 0
08:30 SDV Barneveld JO13-2 VVOG JO13-2 2 - 1
07 mei 2022
10:30 VVOP JO13-2 BAS JO13-1 6 - 3
23 april 2022
10:45 Hierden JO13-1JM VVOP JO13-2 Afgelast
10:30 BAS JO13-1 Hoevelaken JO13-1 6 - 1
10:00 VVOG JO13-2 Lelystad '67 JO13-1 0 - 5
09:45 Sparta Nijkerk JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 3 - 1
09:15 Elspeet JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 2 - 3
08:30 VVOG JO13-3 OWIOS JO13-1 1 - 2
16 april 2022
08:30 VVOG JO13-3 Elspeet JO13-1 5 - 4
09 april 2022
11:15 Hoevelaken JO13-1 VVOG JO13-2 0 - 0
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Elspeet JO13-1 0 - 3
10:00 Lelystad '67 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2
09:00 OWIOS JO13-1 Hierden JO13-1JM 5 - 2
09:00 SDV Barneveld JO13-2 VVOG JO13-3 2 - 0
02 april 2022
11:10 Sparta Nijkerk JO13-2 VVOG JO13-3 6 - 0
10:45 BAS JO13-1 VVOG JO13-2 1 - 1
10:00 Hierden JO13-1JM Zwart Wit '63 JO13-2 1 - 2
09:15 Elspeet JO13-1 Hoevelaken JO13-1 1 - 2
08:45 Lelystad '67 JO13-1 OWIOS JO13-1 1 - 1
08:30 VVOP JO13-2 SDV Barneveld JO13-2 2 - 4
26 maart 2022
09:00 OWIOS JO13-1 Hoevelaken JO13-1 2 - 1
08:30 VVOG JO13-3 Hierden JO13-1JM 6 - 0
19 maart 2022
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 VVOP JO13-2 4 - 2
10:15 Hierden JO13-1JM VVOG JO13-2 4 - 4
10:00 Lelystad '67 JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 3 - 2
09:15 Elspeet JO13-1 BAS JO13-1 4 - 2
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 OWIOS JO13-1 0 - 1
08:30 VVOG JO13-3 Hoevelaken JO13-1 0 - 0
12 maart 2022
12:00 VVOP JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 2 - 3
11:15 Hoevelaken JO13-1 Lelystad '67 JO13-1 2 - 5
09:15 Elspeet JO13-1 Hierden JO13-1JM 3 - 4
09:00 BAS JO13-1 VVOG JO13-3 1 - 5
08:30 VVOG JO13-2 OWIOS JO13-1 0 - 2
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-2 1 - 1
05 maart 2022
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 VVOG JO13-2 9 - 0
10:30 Hierden JO13-1JM SDV Barneveld JO13-2 0 - 2
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 BAS JO13-1 3 - 2
10:00 Lelystad '67 JO13-1 VVOP JO13-2 1 - 0
26 februari 2022
10:00 VVOP JO13-2 OWIOS JO13-1 5 - 2
19 februari 2022
11:15 Hoevelaken JO13-1 Hierden JO13-1JM 2 - 0
11:15 SDV Barneveld JO13-2 BAS JO13-1 1 - 1
10:30 VVOG JO13-3 VVOP JO13-2 2 - 2
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 VVOG JO13-2 2 - 1
12 februari 2022
10:30 VVOG JO13-2 VVOG JO13-3 0 - 3
10:30 BAS JO13-1 Lelystad '67 JO13-1 1 - 1
09:15 Elspeet JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 2 - 3
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 3 - 2
05 februari 2022
10:30 Hierden JO13-1JM BAS JO13-1 3 - 2
10:00 Lelystad '67 JO13-1 Elspeet JO13-1 2 - 1
09:45 Sparta Nijkerk JO13-2 Hoevelaken JO13-1 2 - 3
09:00 OWIOS JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 0 - 6
29 januari 2022
11:15 Hoevelaken JO13-1 VVOP JO13-2 2 - 6
10:30 VVOG JO13-2 Elspeet JO13-1 2 - 5
09:00 OWIOS JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 0 - 4
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 Lelystad '67 JO13-1 0 - 3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-05-2022 om 11:45.

0255 Onder 13 (najaarsreeks) 2e klasse 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Lunteren JO13-1 11 11 0 0 33 59-6 +53
2 Stroe JO13-1 10 9 0 1 27 68-14 +54
3 Albatross JO13-1 10 7 0 3 21 30-21 +9
4 Beekbergen JO13-1 11 6 2 3 20 35-29 +6
5 Sparta Nijkerk JO13-2 11 6 1 4 19 40-31 +9
6 SDV Barneveld JO13-2 11 6 0 5 18 30-26 +4
7 DTS Ede JO13-2JM 9 5 1 3 16 34-25 +9
8 Zwart Wit '63 JO13-2 11 4 1 6 13 17-29 -12
9 VVOG JO13-2 10 3 1 6 10 21-43 -22
10 Hierden JO13-1JM 11 2 2 7 8 18-30 -12
11 Columbia JO13-1 8 1 3 4 6 9-21 -12
12 csv Apeldoorn JO13-2 9 1 2 6 5 15-29 -14
13 SDC Putten JO13-2 9 1 1 7 4 17-43 -26
14 EFC '58 JO13-1 9 1 0 8 3 12-58 -46

Uitslagen

18 december 2021
10:30 Sparta Nijkerk JO13-2 SDV Barneveld JO13-2 1 - 7
10:00 VVOG JO13-2 Lunteren JO13-1 1 - 11
09:00 Beekbergen JO13-1 Stroe JO13-1 1 - 5
09:00 SDC Putten JO13-2 Hierden JO13-1JM 2 - 5
08:45 Zwart Wit '63 JO13-2 Albatross JO13-1 0 - 4
08:30 csv Apeldoorn JO13-2 Columbia JO13-1
08:30 DTS Ede JO13-2JM EFC '58 JO13-1 Afgelast
15 december 2021
18:30 EFC '58 JO13-1 csv Apeldoorn JO13-2
11 december 2021
10:45 Columbia JO13-1 SDC Putten JO13-2
10:30 Hierden JO13-1JM DTS Ede JO13-2JM 1 - 2
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Beekbergen JO13-1 0 - 1
10:00 EFC '58 JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 2 - 7
10:00 Albatross JO13-1 VVOG JO13-2 2 - 0
09:00 Lunteren JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 3 - 0
08:45 Stroe JO13-1 csv Apeldoorn JO13-2 5 - 1
04 december 2021
10:30 VVOG JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 0 - 1
10:30 Sparta Nijkerk JO13-2 Stroe JO13-1 0 - 3
09:00 Beekbergen JO13-1 EFC '58 JO13-1 7 - 1
09:00 SDC Putten JO13-2 Lunteren JO13-1 1 - 5
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Columbia JO13-1 2 - 1
08:30 csv Apeldoorn JO13-2 Hierden JO13-1JM 1 - 1
08:30 DTS Ede JO13-2JM Albatross JO13-1
27 november 2021
10:45 Columbia JO13-1 VVOG JO13-2 Afgelast
10:30 Hierden JO13-1JM Beekbergen JO13-1 2 - 4
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-2 2 - 4
10:00 Lunteren JO13-1 DTS Ede JO13-2JM 8 - 1
10:00 Albatross JO13-1 SDV Barneveld JO13-2 1 - 2
09:30 SDC Putten JO13-2 Stroe JO13-1 Afgelast
20 november 2021
11:15 SDV Barneveld JO13-2 EFC '58 JO13-1 4 - 0
10:45 Columbia JO13-1 Zwart Wit '63 JO13-2 0 - 0
10:30 VVOG JO13-2 SDC Putten JO13-2 1 - 4
09:45 Sparta Nijkerk JO13-2 DTS Ede JO13-2JM 6 - 0
09:00 Beekbergen JO13-1 Albatross JO13-1 2 - 5
08:45 Stroe JO13-1 Hierden JO13-1JM 6 - 1
08:30 csv Apeldoorn JO13-2 Lunteren JO13-1 1 - 4
17 november 2021
18:30 EFC '58 JO13-1 Hierden JO13-1JM 3 - 1
13 november 2021
09:00 SDV Barneveld JO13-2 DTS Ede JO13-2JM 3 - 1
06 november 2021
10:00 EFC '58 JO13-1 VVOG JO13-2 0 - 6
10:00 Lunteren JO13-1 Stroe JO13-1 3 - 1
10:00 Hierden JO13-1JM Sparta Nijkerk JO13-2 2 - 2
09:00 Albatross JO13-1 Columbia JO13-1 2 - 1
09:00 SDC Putten JO13-2 csv Apeldoorn JO13-2 1 - 1
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Beekbergen JO13-1 2 - 4
08:30 DTS Ede JO13-2JM Zwart Wit '63 JO13-2 7 - 3
30 oktober 2021
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 Lunteren JO13-1 1 - 2
10:30 VVOG JO13-2 SDV Barneveld JO13-2 6 - 1
10:30 Beekbergen JO13-1 SDC Putten JO13-2 9 - 1
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 Hierden JO13-1JM 2 - 0
09:00 Stroe JO13-1 EFC '58 JO13-1 17 - 2
08:30 csv Apeldoorn JO13-2 Albatross JO13-1 3 - 4
08:30 DTS Ede JO13-2JM Columbia JO13-1 2 - 2
23 oktober 2021
10:45 Columbia JO13-1 Beekbergen JO13-1 1 - 1
10:30 VVOG JO13-2 csv Apeldoorn JO13-2 3 - 2
09:30 Lunteren JO13-1 Zwart Wit '63 JO13-2 6 - 0
09:00 SDC Putten JO13-2 Sparta Nijkerk JO13-2 3 - 6
09:00 Albatross JO13-1 Stroe JO13-1 1 - 4
09 oktober 2021
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 Albatross JO13-1 4 - 3
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 EFC '58 JO13-1 4 - 1
10:00 Hierden JO13-1JM Lunteren JO13-1 0 - 3
09:00 Beekbergen JO13-1 VVOG JO13-2 1 - 1
08:45 Stroe JO13-1 Columbia JO13-1 6 - 2
08:30 csv Apeldoorn JO13-2 SDV Barneveld JO13-2 0 - 5
08:30 DTS Ede JO13-2JM SDC Putten JO13-2 9 - 1
02 oktober 2021
10:45 Columbia JO13-1 Hierden JO13-1JM 2 - 1
10:30 VVOG JO13-2 DTS Ede JO13-2JM 1 - 5
09:30 EFC '58 JO13-1 Lunteren JO13-1 0 - 7
09:00 SDC Putten JO13-2 Albatross JO13-1 2 - 3
09:00 Beekbergen JO13-1 Sparta Nijkerk JO13-2 5 - 4
08:30 csv Apeldoorn JO13-2 Zwart Wit '63 JO13-2 4 - 1
08:30 SDV Barneveld JO13-2 Stroe JO13-1 1 - 5
25 september 2021
11:00 Albatross JO13-1 EFC '58 JO13-1 5 - 3
11:00 Sparta Nijkerk JO13-2 csv Apeldoorn JO13-2 5 - 2
10:15 Hierden JO13-1JM SDV Barneveld JO13-2 4 - 3
10:15 Zwart Wit '63 JO13-2 SDC Putten JO13-2 4 - 2
09:30 Lunteren JO13-1 Columbia JO13-1 7 - 0
09:00 Stroe JO13-1 VVOG JO13-2 16 - 2
08:30 DTS Ede JO13-2JM Beekbergen JO13-1 7 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 18-05-2022 om 11:45.

Onder 13 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O13 poulefase Groep 2 07

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 WVF JO13-2JM 3 3 0 0 9 13-2 +11
2 IJVV JO13-2 3 2 0 1 6 9-5 +4
3 Lelystad '67 JO13-1 3 1 0 2 3 3-9 -6
4 VVOG JO13-2 3 0 0 3 0 3-12 -9

Uitslagen

18 september 2021
10:30 VVOG JO13-2 WVF JO13-2JM 1 - 4
10:15 Lelystad '67 JO13-1 IJVV JO13-2 0 - 3
11 september 2021
10:00 Lelystad '67 JO13-1 VVOG JO13-2 3 - 1
09:00 IJVV JO13-2 WVF JO13-2JM 1 - 4
04 september 2021
10:30 VVOG JO13-2 IJVV JO13-2 1 - 5
08:30 WVF JO13-2JM Lelystad '67 JO13-1 5 - 0

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.