Competitiegegevens
0289 Onder 11 (4e fase) 4e klasse (4e fase) 32
Stand
Programma
Uitslagen
20 april 2024 |
09:00 |
Hierden MO11-1 |
FC Horst JO11-2 |
1 - 3 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Sparta Nijkerk JO11-7 |
5 - 5 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Zwart Wit '63 JO11-3 |
1 - 6 |
13 april 2024 |
09:45 |
Sparta Nijkerk JO11-7 |
Zwart Wit '63 JO11-3 |
4 - 9 |
09:00 |
Hierden MO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
2 - 0 |
09:00 |
FC Horst JO11-2 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
2 - 1 |
06 april 2024 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Hierden MO11-1 |
3 - 2 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-3 |
FC Horst JO11-2 |
2 - 2 |
08:35 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Sparta Nijkerk JO11-7 |
3 - 6 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-04-2024 om 16:11.
0270 Onder 11 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 27
Stand
Uitslagen
16 maart 2024 |
09:00 |
Rood-Wit '58 JO11-2 |
Stroe JO11-2JM |
1 - 4 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
SDC Putten JO11-5 |
6 - 4 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Veluwse Boys JO11-1JM |
5 - 9 |
09 maart 2024 |
10:00 |
Veluwse Boys JO11-1JM |
Rood-Wit '58 JO11-2 |
8 - 3 |
10:00 |
Stroe JO11-2JM |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
|
08:30 |
SDC Putten JO11-5 |
Veensche Boys MO11-1 |
5 - 10 |
02 maart 2024 |
09:45 |
Stroe JO11-2JM |
Veluwse Boys JO11-1JM |
12 - 3 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Veensche Boys MO11-1 |
2 - 5 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
SDC Putten JO11-5 |
6 - 2 |
24 februari 2024 |
10:30 |
SDC Putten JO11-5 |
Rood-Wit '58 JO11-2 |
3 - 10 |
10:00 |
Veluwse Boys JO11-1JM |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
4 - 11 |
10 februari 2024 |
08:30 |
Veensche Boys MO11-1 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
7 - 5 |
03 februari 2024 |
10:45 |
Stroe JO11-2JM |
SDC Putten JO11-5 |
5 - 4 |
09:00 |
Rood-Wit '58 JO11-2 |
Veensche Boys MO11-1 |
3 - 8 |
08:45 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
3 - 1 |
27 januari 2024 |
09:00 |
SDC Putten JO11-5 |
Veluwse Boys JO11-1JM |
2 - 12 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Rood-Wit '58 JO11-2 |
5 - 3 |
08:30 |
Veensche Boys MO11-1 |
Stroe JO11-2JM |
7 - 3 |
20 januari 2024 |
10:00 |
Veluwse Boys JO11-1JM |
Veensche Boys MO11-1 |
Afgelast |
10:00 |
Stroe JO11-2JM |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Afgelast |
09:00 |
Rood-Wit '58 JO11-2 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-04-2024 om 16:11.
0269 Onder 11 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 09
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
10:15 |
asv Dronten JO11-5 |
Zeewolde JO11-5 |
1 - 6 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
Zeewolde JO11-9 |
9 - 0 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
7 - 0 |
08:30 |
Batavia '90 JO11-2 |
Veensche Boys JO11-3 |
1 - 1 |
09 december 2023 |
10:00 |
asv Dronten JO11-5 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
1 - 6 |
08:30 |
Zeewolde JO11-5 |
Veensche Boys JO11-3 |
7 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Hierden JO11-2 |
4 - 3 |
08:30 |
Zeewolde JO11-9 |
Batavia '90 JO11-2 |
0 - 18 |
02 december 2023 |
09:30 |
Batavia '90 JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
10 - 3 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
asv Dronten JO11-5 |
7 - 1 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Zeewolde JO11-5 |
5 - 6 |
08:30 |
Veensche Boys JO11-3 |
Zeewolde JO11-9 |
6 - 1 |
25 november 2023 |
09:00 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Hierden JO11-2 |
3 - 6 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Veensche Boys JO11-3 |
3 - 3 |
08:30 |
asv Dronten JO11-5 |
Batavia '90 JO11-2 |
1 - 13 |
08:30 |
Zeewolde JO11-9 |
Zeewolde JO11-5 |
0 - 10 |
18 november 2023 |
11:00 |
Zeewolde JO11-5 |
Hierden JO11-2 |
8 - 3 |
10:00 |
Veensche Boys JO11-3 |
asv Dronten JO11-5 |
2 - 6 |
09:45 |
Batavia '90 JO11-2 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
|
08:30 |
Zeewolde JO11-9 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
1 - 7 |
11 november 2023 |
10:00 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Veensche Boys JO11-3 |
7 - 2 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
Batavia '90 JO11-2 |
4 - 5 |
08:30 |
asv Dronten JO11-5 |
Zeewolde JO11-9 |
2 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Zeewolde JO11-5 |
5 - 10 |
04 november 2023 |
08:30 |
Zeewolde JO11-5 |
Batavia '90 JO11-2 |
Afgelast |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
asv Dronten JO11-5 |
10 - 1 |
08:30 |
Zeewolde JO11-9 |
DVS'33 Ermelo JO11-4 |
Afgelast |
08:30 |
Veensche Boys JO11-3 |
Hierden JO11-2 |
2 - 3 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-04-2024 om 16:11.
0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 20
Stand
Uitslagen
21 oktober 2023 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
FC Horst JO11-2 |
3 - 7 |
14 oktober 2023 |
10:00 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
6 - 6 |
10:00 |
FC Horst JO11-2 |
Zeewolde JO11-8JM |
|
09:00 |
Hierden JO11-2 |
Nunspeet JO11-3JM |
4 - 3 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Zeewolde JO11-6 |
2 - 13 |
07 oktober 2023 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
FC Horst JO11-2 |
3 - 6 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
15 - 3 |
08:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
0 - 11 |
08:30 |
Zeewolde JO11-6 |
Hierden JO11-2 |
5 - 4 |
30 september 2023 |
10:30 |
FC Horst JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
8 - 1 |
10:15 |
Zeewolde JO11-6 |
Zeewolde JO11-8JM |
10 - 1 |
09:00 |
Hierden JO11-2 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
3 - 7 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Nunspeet JO11-3JM |
4 - 15 |
23 september 2023 |
11:00 |
Zeewolde JO11-8JM |
Hierden JO11-2 |
0 - 9 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
Zeewolde JO11-6 |
7 - 1 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
8 - 2 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
FC Horst JO11-2 |
7 - 5 |
16 september 2023 |
10:30 |
FC Horst JO11-2 |
Zeewolde JO11-6 |
8 - 3 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Hierden JO11-2 |
1 - 10 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Nunspeet JO11-3JM |
4 - 2 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Zeewolde JO11-8JM |
11 - 0 |
09 september 2023 |
10:15 |
Zeewolde JO11-6 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
7 - 13 |
08:45 |
Nunspeet JO11-3JM |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
4 - 6 |
08:45 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
Zeewolde JO11-8JM |
10 - 1 |
02 september 2023 |
09:00 |
FC Horst JO11-2 |
Zwart Wit '63 JO11-2 |
11 - 0 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-4 |
Hierden JO11-2 |
3 - 6 |
08:30 |
Zeewolde JO11-8JM |
Nunspeet JO11-3JM |
1 - 16 |
08:30 |
VVOG Harderwijk JO11-6JM |
Zeewolde JO11-6 |
3 - 1 |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-04-2024 om 16:11.