Competitiegegevens

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO11-4JM 5 5 0 0 15 43-12 +31
2 Zeewolde JO11-5 5 4 0 1 12 53-12 +41
3 Sparta Nijkerk JO11-4 5 3 0 2 9 29-20 +9
4 asv Dronten JO11-4JM 6 3 0 3 9 40-19 +21
5 Hierden JO11-2 5 2 0 3 6 16-55 -39
6 FC Horst JO11-2 5 1 0 4 3 19-50 -31
7 Batavia '90 JO11-4 5 0 0 5 0 12-44 -32

Uitslagen

09 oktober 2021
09:00 FC Horst JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-4 5 - 8
08:30 Zeewolde JO11-5 VVOG JO11-4JM 4 - 7
08:30 Batavia '90 JO11-4 asv Dronten JO11-4JM 0 - 10
02 oktober 2021
09:45 asv Dronten JO11-4JM Hierden JO11-2 2 - 5
09:00 FC Horst JO11-2 Zeewolde JO11-5 0 - 9
08:30 Sparta Nijkerk JO11-4 Batavia '90 JO11-4 7 - 2
08:30 VVOG JO11-4JM Batavia '90 JO11-5
25 september 2021
09:00 Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-4 1 - 10
08:30 Batavia '90 JO11-5 FC Horst JO11-2
08:30 Batavia '90 JO11-4 Zeewolde JO11-5 0 - 10
08:30 asv Dronten JO11-4JM VVOG JO11-4JM 4 - 5
18 september 2021
09:00 FC Horst JO11-2 Batavia '90 JO11-4 11 - 5
08:30 Sparta Nijkerk JO11-4 Batavia '90 JO11-5
08:30 Zeewolde JO11-5 asv Dronten JO11-4JM 5 - 2
08:30 VVOG JO11-4JM Hierden JO11-2 13 - 1
11 september 2021
09:00 Hierden JO11-2 Batavia '90 JO11-4 6 - 5
08:30 Batavia '90 JO11-5 Zeewolde JO11-5
08:30 asv Dronten JO11-4JM FC Horst JO11-2 15 - 2
08:30 VVOG JO11-4JM Sparta Nijkerk JO11-4 5 - 2
04 september 2021
09:00 FC Horst JO11-2 VVOG JO11-4JM 1 - 13
08:30 Zeewolde JO11-5 Hierden JO11-2 25 - 3
08:30 Batavia '90 JO11-4 Batavia '90 JO11-5 Afgelast
08:30 Sparta Nijkerk JO11-4 asv Dronten JO11-4JM 2 - 7

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:20.

0269 Onder 11 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 12

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Unicum JO11-2 6 6 0 0 18 43-12 +31
2 asv Dronten JO11-3 6 5 0 1 15 42-16 +26
3 VVOG JO11-4JM 6 4 0 2 12 24-20 +4
4 Swift '64 JO11-1 5 2 0 3 6 19-17 +2
5 Batavia '90 JO11-3 4 1 0 3 3 13-22 -9
6 Lelystad '67 JO11-2 4 0 0 4 0 7-37 -30
7 Zeewolde JO11-5 5 0 0 5 0 9-33 -24

Uitslagen

18 december 2021
08:30 Unicum JO11-2 VVOG JO11-4JM 3 - 2
11 december 2021
08:30 VVOG JO11-4JM asv Dronten JO11-3 1 - 3
08:30 Swift '64 JO11-1 Zeewolde JO11-5 7 - 0
08:30 Batavia '90 JO11-3 Unicum JO11-2 3 - 4
04 december 2021
08:45 Lelystad '67 JO11-2 VVOG JO11-4JM 3 - 5
08:30 Unicum JO11-2 Swift '64 JO11-1 5 - 1
08:30 Zeewolde JO11-5 Batavia '90 JO11-3 2 - 6
27 november 2021
09:45 asv Dronten JO11-3 Unicum JO11-2 4 - 8
08:30 Batavia '90 JO11-3 Lelystad '67 JO11-2 Afgelast
08:30 VVOG JO11-4JM Swift '64 JO11-1 4 - 3
20 november 2021
08:45 Lelystad '67 JO11-2 Zeewolde JO11-5 Afgelast
08:30 Swift '64 JO11-1 asv Dronten JO11-3 3 - 7
08:30 Unicum JO11-2 VVOG JO11-4JM
13 november 2021
09:00 Batavia '90 JO11-3 asv Dronten JO11-3 0 - 9
08:45 Lelystad '67 JO11-2 Swift '64 JO11-1 1 - 5
08:30 Zeewolde JO11-5 VVOG JO11-4JM 4 - 5
06 november 2021
09:45 asv Dronten JO11-3 Lelystad '67 JO11-2 12 - 2
08:31 Swift '64 JO11-1 Batavia '90 JO11-3 Afgelast
08:30 Unicum JO11-2 Zeewolde JO11-5 8 - 1
30 oktober 2021
11:30 Batavia '90 JO11-3 VVOG JO11-4JM 4 - 7
08:45 Lelystad '67 JO11-2 Unicum JO11-2 1 - 15
08:30 Zeewolde JO11-5 asv Dronten JO11-3 2 - 7

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

0270 Onder 11 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Stroe JO11-1 5 5 0 0 15 27-9 +18
2 VVOG JO11-4JM 5 4 0 1 12 34-16 +18
3 SDC Putten JO11-2 5 3 1 1 10 30-11 +19
4 Zeewolde JO11-5 5 2 0 3 6 13-30 -17
5 Hoevelaken JO11-2 4 1 1 2 4 16-11 +5
6 VVOP JO11-2JM 5 1 1 3 4 15-24 -9
7 SDV Barneveld JO11-3 4 1 0 3 3 14-31 -17
8 Zeewolde JO11-4 5 0 1 4 1 9-26 -17

Uitslagen

26 maart 2022
09:45 Zeewolde JO11-4 Hoevelaken JO11-2
19 maart 2022
08:30 Zeewolde JO11-5 Zeewolde JO11-4 3 - 2
08:30 VVOG JO11-4JM SDV Barneveld JO11-3 13 - 4
14 maart 2022
18:00 SDV Barneveld JO11-3 Zeewolde JO11-5 1 - 7
12 maart 2022
10:30 SDC Putten JO11-2 Zeewolde JO11-4 3 - 3
08:30 Zeewolde JO11-5 Hoevelaken JO11-2 0 - 10
08:30 VVOP JO11-2JM Stroe JO11-1 2 - 4
05 maart 2022
10:30 SDC Putten JO11-2 Stroe JO11-1 2 - 4
09:45 Zeewolde JO11-4 VVOP JO11-2JM 0 - 6
19 februari 2022
10:30 SDC Putten JO11-2 Zeewolde JO11-5 10 - 0
09:45 Hoevelaken JO11-2 VVOG JO11-4JM 2 - 6
08:45 Stroe JO11-1 SDV Barneveld JO11-3 8 - 2
12 februari 2022
08:30 VVOP JO11-2JM Hoevelaken JO11-2 2 - 2
08:30 VVOG JO11-4JM SDC Putten JO11-2 2 - 4
05 februari 2022
09:45 Hoevelaken JO11-2 Stroe JO11-1 2 - 3
08:30 SDV Barneveld JO11-3 VVOP JO11-2JM 7 - 3
08:30 Zeewolde JO11-4 VVOG JO11-4JM 3 - 6
29 januari 2022
09:45 Hoevelaken JO11-2 SDV Barneveld JO11-3 Afgelast
08:45 Stroe JO11-1 Zeewolde JO11-4 8 - 1
08:30 Zeewolde JO11-5 VVOG JO11-4JM 3 - 7
08:30 VVOP JO11-2JM SDC Putten JO11-2 2 - 11

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

0289 Onder 11 (4e fase) 2e klasse (4e fase) 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SDC Putten JO11-2 5 4 0 1 12 29-13 +16
2 Zeewolde JO11-3 5 4 0 1 12 21-14 +7
3 VVOP JO11-2JM 5 2 0 3 6 16-20 -4
4 Hoevelaken JO11-2 5 2 0 3 6 18-23 -5
5 VVOG JO11-4JM 5 2 0 3 6 16-24 -8
6 Advendo '57 JO11-1JM 5 1 0 4 3 18-24 -6

Uitslagen

28 mei 2022
10:00 VVOP JO11-2JM SDC Putten JO11-2 2 - 6
10:00 Advendo '57 JO11-1JM Zeewolde JO11-3 2 - 5
08:30 VVOG JO11-4JM SDV Barneveld JO11-3
21 mei 2022
10:30 SDC Putten JO11-2 Advendo '57 JO11-1JM 6 - 3
09:45 Hoevelaken JO11-2 VVOG JO11-4JM 6 - 0
14 mei 2022
08:30 VVOG JO11-4JM Zeewolde JO11-3 4 - 6
08:30 Advendo '57 JO11-1JM VVOP JO11-2JM 2 - 5
23 april 2022
10:30 SDC Putten JO11-2 VVOG JO11-4JM 5 - 3
09:45 Hoevelaken JO11-2 Advendo '57 JO11-1JM 4 - 8
09 april 2022
09:45 Hoevelaken JO11-2 Zeewolde JO11-3 4 - 2
08:30 VVOG JO11-4JM VVOP JO11-2JM 5 - 4
08:30 SDV Barneveld JO11-3 SDC Putten JO11-2 2 - 10
02 april 2022
11:15 Zeewolde JO11-3 SDC Putten JO11-2 3 - 2
10:00 Advendo '57 JO11-1JM SDV Barneveld JO11-3 16 - 1
08:30 VVOP JO11-2JM Hoevelaken JO11-2 3 - 2
26 maart 2022
10:30 SDC Putten JO11-2 Hoevelaken JO11-2 10 - 2
10:00 Advendo '57 JO11-1JM VVOG JO11-4JM 3 - 4
08:30 Zeewolde JO11-3 VVOP JO11-2JM 5 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.