Competitiegegevens

0289 Onder 11 (4e fase) 4e klasse (4e fase) 32

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zwart Wit '63 JO11-3 5 4 1 0 13 35-9 +26
2 FC Horst JO11-2 5 4 1 0 13 26-9 +17
3 Sparta Nijkerk JO11-7 5 1 2 2 5 20-31 -11
4 Hierden MO11-1 5 1 1 3 4 8-15 -7
5 DVS'33 Ermelo JO11-4 5 1 1 3 4 16-31 -15
6 VVOG Harderwijk JO11-4 5 1 0 4 3 17-27 -10

Uitslagen

25 mei 2024
09:30 FC Horst JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-7 12 - 3
22 mei 2024
18:30 VVOG Harderwijk JO11-4 FC Horst JO11-2 2 - 7
18 mei 2024
11:00 Zwart Wit '63 JO11-3 DVS'33 Ermelo JO11-4 11 - 1
09:45 Sparta Nijkerk JO11-7 Hierden MO11-1 2 - 2
11 mei 2024
09:00 Hierden MO11-1 Zwart Wit '63 JO11-3 1 - 7
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-4 6 - 11
20 april 2024
09:00 Hierden MO11-1 FC Horst JO11-2 1 - 3
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 Sparta Nijkerk JO11-7 5 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Zwart Wit '63 JO11-3 1 - 6
13 april 2024
09:45 Sparta Nijkerk JO11-7 Zwart Wit '63 JO11-3 4 - 9
09:00 Hierden MO11-1 VVOG Harderwijk JO11-4 2 - 0
09:00 FC Horst JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 2 - 1
06 april 2024
08:45 Zwart Wit '63 JO11-3 FC Horst JO11-2 2 - 2
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 Hierden MO11-1 3 - 2
08:35 VVOG Harderwijk JO11-4 Sparta Nijkerk JO11-7 3 - 6

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0270 Onder 11 (3e fase) 4e klasse (3e fase) 27

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Veensche Boys MO11-1 5 5 0 0 15 37-18 +19
2 Stroe JO11-2JM 4 3 0 1 9 24-15 +9
3 DVS'33 Ermelo JO11-4 4 3 0 1 9 22-14 +8
4 Veluwse Boys JO11-1JM 5 3 0 2 9 36-33 +3
5 VVOG Harderwijk JO11-4 5 2 0 3 6 22-24 -2
6 Rood-Wit '58 JO11-2 5 1 0 4 3 20-28 -8
7 SDC Putten JO11-5 6 0 0 6 0 20-49 -29

Uitslagen

16 maart 2024
09:00 Rood-Wit '58 JO11-2 Stroe JO11-2JM 1 - 4
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 SDC Putten JO11-5 6 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Veluwse Boys JO11-1JM 5 - 9
09 maart 2024
10:00 Stroe JO11-2JM DVS'33 Ermelo JO11-4
10:00 Veluwse Boys JO11-1JM Rood-Wit '58 JO11-2 8 - 3
08:30 SDC Putten JO11-5 Veensche Boys MO11-1 5 - 10
02 maart 2024
09:45 Stroe JO11-2JM Veluwse Boys JO11-1JM 12 - 3
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 Veensche Boys MO11-1 2 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 SDC Putten JO11-5 6 - 2
24 februari 2024
10:30 SDC Putten JO11-5 Rood-Wit '58 JO11-2 3 - 10
10:00 Veluwse Boys JO11-1JM DVS'33 Ermelo JO11-4 4 - 11
10 februari 2024
08:30 Veensche Boys MO11-1 VVOG Harderwijk JO11-4 7 - 5
03 februari 2024
10:45 Stroe JO11-2JM SDC Putten JO11-5 5 - 4
09:00 Rood-Wit '58 JO11-2 Veensche Boys MO11-1 3 - 8
08:45 DVS'33 Ermelo JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-4 3 - 1
27 januari 2024
09:00 SDC Putten JO11-5 Veluwse Boys JO11-1JM 2 - 12
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Rood-Wit '58 JO11-2 5 - 3
08:30 Veensche Boys MO11-1 Stroe JO11-2JM 7 - 3
20 januari 2024
10:00 Stroe JO11-2JM VVOG Harderwijk JO11-4 Afgelast
10:00 Veluwse Boys JO11-1JM Veensche Boys MO11-1 Afgelast
09:00 Rood-Wit '58 JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 Afgelast

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0269 Onder 11 (2e fase) 4e klasse (2e fase) 09

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zeewolde JO11-5 6 6 0 0 18 47-14 +33
2 Batavia '90 JO11-2 4 4 0 0 12 46-8 +38
3 Hierden JO11-2 7 4 0 3 12 35-23 +12
4 VVOG Harderwijk JO11-4 7 3 1 3 10 32-35 -3
5 DVS'33 Ermelo JO11-4 5 3 0 2 9 28-15 +13
6 asv Dronten JO11-5 7 2 0 5 6 13-44 -31
7 Veensche Boys JO11-3 6 1 1 4 4 15-27 -12
8 Zeewolde JO11-9 6 0 0 6 0 2-52 -50

Uitslagen

16 december 2023
10:15 asv Dronten JO11-5 Zeewolde JO11-5 1 - 6
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-4 7 - 0
09:00 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-9 9 - 0
08:30 Batavia '90 JO11-2 Veensche Boys JO11-3 1 - 1
09 december 2023
10:00 asv Dronten JO11-5 DVS'33 Ermelo JO11-4 1 - 6
08:30 Zeewolde JO11-9 Batavia '90 JO11-2 0 - 18
08:30 Zeewolde JO11-5 Veensche Boys JO11-3 7 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Hierden JO11-2 4 - 3
02 december 2023
09:30 Batavia '90 JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-4 10 - 3
09:00 Hierden JO11-2 asv Dronten JO11-5 7 - 1
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-4 Zeewolde JO11-5 5 - 6
08:30 Veensche Boys JO11-3 Zeewolde JO11-9 6 - 1
25 november 2023
09:00 DVS'33 Ermelo JO11-4 Hierden JO11-2 3 - 6
08:30 asv Dronten JO11-5 Batavia '90 JO11-2 1 - 13
08:30 Zeewolde JO11-9 Zeewolde JO11-5 0 - 10
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Veensche Boys JO11-3 3 - 3
18 november 2023
11:00 Zeewolde JO11-5 Hierden JO11-2 8 - 3
10:00 Veensche Boys JO11-3 asv Dronten JO11-5 2 - 6
09:45 Batavia '90 JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4
08:30 Zeewolde JO11-9 VVOG Harderwijk JO11-4 1 - 7
11 november 2023
10:00 DVS'33 Ermelo JO11-4 Veensche Boys JO11-3 7 - 2
09:00 Hierden JO11-2 Batavia '90 JO11-2 4 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Zeewolde JO11-5 5 - 10
08:30 asv Dronten JO11-5 Zeewolde JO11-9 2 - 0
04 november 2023
08:30 Veensche Boys JO11-3 Hierden JO11-2 2 - 3
08:30 Zeewolde JO11-5 Batavia '90 JO11-2 Afgelast
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 asv Dronten JO11-5 10 - 1
08:30 Zeewolde JO11-9 DVS'33 Ermelo JO11-4 Afgelast

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.

0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 20

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG Harderwijk JO11-6JM 7 6 1 0 19 55-22 +33
2 FC Horst JO11-2 6 5 0 1 15 45-17 +28
3 VVOG Harderwijk JO11-4 7 4 1 2 13 46-31 +15
4 Hierden JO11-2 7 4 0 3 12 39-26 +13
5 Nunspeet JO11-3JM 7 3 0 4 9 50-26 +24
6 Zeewolde JO11-6 7 3 0 4 9 40-38 +2
7 Zwart Wit '63 JO11-2 7 1 0 6 3 22-73 -51
8 Zeewolde JO11-8JM 6 0 0 6 0 3-67 -64

Uitslagen

21 oktober 2023
09:00 Hierden JO11-2 FC Horst JO11-2 3 - 7
14 oktober 2023
10:00 VVOG Harderwijk JO11-4 VVOG Harderwijk JO11-6JM 6 - 6
10:00 FC Horst JO11-2 Zeewolde JO11-8JM
09:00 Hierden JO11-2 Nunspeet JO11-3JM 4 - 3
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Zeewolde JO11-6 2 - 13
07 oktober 2023
08:45 Nunspeet JO11-3JM FC Horst JO11-2 3 - 6
08:30 Zeewolde JO11-8JM VVOG Harderwijk JO11-4 0 - 11
08:30 Zeewolde JO11-6 Hierden JO11-2 5 - 4
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Zwart Wit '63 JO11-2 15 - 3
30 september 2023
10:30 FC Horst JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-4 8 - 1
10:15 Zeewolde JO11-6 Zeewolde JO11-8JM 10 - 1
09:00 Hierden JO11-2 VVOG Harderwijk JO11-6JM 3 - 7
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Nunspeet JO11-3JM 4 - 15
23 september 2023
11:00 Zeewolde JO11-8JM Hierden JO11-2 0 - 9
08:45 Nunspeet JO11-3JM Zeewolde JO11-6 7 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM FC Horst JO11-2 7 - 5
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Zwart Wit '63 JO11-2 8 - 2
16 september 2023
10:30 FC Horst JO11-2 Zeewolde JO11-6 8 - 3
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Hierden JO11-2 1 - 10
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Zeewolde JO11-8JM 11 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Nunspeet JO11-3JM 4 - 2
09 september 2023
10:15 Zeewolde JO11-6 VVOG Harderwijk JO11-4 7 - 13
08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Zeewolde JO11-8JM 10 - 1
08:45 Nunspeet JO11-3JM VVOG Harderwijk JO11-6JM 4 - 6
02 september 2023
09:00 FC Horst JO11-2 Zwart Wit '63 JO11-2 11 - 0
08:30 VVOG Harderwijk JO11-6JM Zeewolde JO11-6 3 - 1
08:30 VVOG Harderwijk JO11-4 Hierden JO11-2 3 - 6
08:30 Zeewolde JO11-8JM Nunspeet JO11-3JM 1 - 16

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-06-2024 om 07:11.