Dit is de teampagina van VVOG JO10-1 in het seizoen 2018-2019

Begeleiding

Peter Blom

Trainer

Sander van Nijhuis

Leider

Spelers

Julian Blom

Jesper Brands

Aaron Bronkhorst

Sam Kniknie

Bob Mulder

Kieran Postma

Sep van Nijhuis

doelman

Cas Vink

Sander Vlieg

 

0263 Onder 10 competitie (najaar) Hoofdklasse 1

# Team G W GL V P DV-DT DS

Uitslagen

#Team

 

0264 Onder 10 competitie (voorjaar) Hoofdklasse 1

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 SDV Barneveld JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Sparta Nijkerk JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Unicum JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 WSV JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 SDC Putten JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 VVOG JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Kampong JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Sparta Nijkerk JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Zwart Wit '63 JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
11 SP Teuge JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Hoevelaken JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
13 FC Horst JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
14 SDC Putten JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

#Team1234567891011121314
1DVS'33 Ermelo JO10-1                                   
2SDV Barneveld JO10-1                                   
3Sparta Nijkerk JO10-2                              
4Unicum JO10-1                                   
5WSV JO10-1                                   
6SDC Putten JO10-2                                   
7VVOG JO10-1                                   
8Kampong JO10-2                                   
9Sparta Nijkerk JO10-1                                   
10Zwart Wit '63 JO10-1                              
11SP Teuge JO10-1                                   
12Hoevelaken JO10-1                              
13FC Horst JO10-2                              
14SDC Putten JO10-1                              

 

B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule Groep 4 07

Uitslagen

VVOG JO10-1FC Horst JO10-14-4
Unicum JO10-1Zwart Wit '63 JO10-12-5
Zwart Wit '63 JO10-1VVOG JO10-11-7
FC Horst JO10-1Unicum JO10-15-2
VVOG JO10-1Unicum JO10-115-3
Zwart Wit '63 JO10-1FC Horst JO10-15-8
 

B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde Groep 1 HK/1e klasse SR1

Uitslagen

VVOG JO10-1Sparta Nijkerk JO10-120-5
SJO FC Dalfsen JO10-1WVF JO10-17-4
CSV'28 JO10-2Go Ahead Kampen JO10-13-7
Schalkhaar JO10-1Lemelerveld JO10-15-7
Epe JO10-1GFC Horst JO10-25-5
Nunspeet JO10-1WHC JO10-13-11
 

B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde Groep 1 HK/1e klasse SR 1

Uitslagen

VVOG JO10-1PEC Zwolle JO10-212-4
Lemelerveld JO10-1SJO FC Dalfsen JO10-14-9
Go Ahead Kampen JO10-1WHC JO10-112-7
 

B4370 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1/2 finales Groep 1 SR 1

Uitslagen

 

B4375 Zwaulwen jeugdbeker Onder 10 finale Groep 1 SR 1

Uitslagen

SJO FC Dalfsen JO10-1VVOG JO10-16-3