Voorlopige indeling jeugd 2021/2022

1 Juni 2021 / Jeugdcommissie / Jeugd

Dit is de voorlopige indeling voor het seizoen 2021/2022. De indelingen zijn voorlopig omdat nog niet alle aanmeldingen en afmeldingen zijn verwerkt. Ook is de verwachting dat er nog aan- en afmeldingen volgen wat mogelijk mutaties in de indelingen tot gevolg kan hebben. Er is zoveel als mogelijk invulling gegeven aan wensen van ouders en spelers m.b.t. de indelingen, maar dit zal niet in alle gevallen gelukt zijn. 

Nog niet bij elk team is de begeleiding geregeld. Daarom bij deze een oproep voor (toekomstige) leiders/trainers. Neem contact op met de coördinator van de betreffende sectie of met de jeugdcommissie om je aan te melden. Mochten er nog vragen zijn over deze voorlopige indelingen dan kan contact opgenomen worden met de coördinator van de betreffende sectie of met Carlo Dengerink, Hoofd Jeugd opleidingen.

Klik hier op de sectie om gelijk naar de juiste sectie te navigeren.

JO19/MO19 JO17 JO15 JO14 JO13 JO12 JO11 JO10 JO9 JO8

.

Jeugd onder 19

JO19-1
Milan van Beekhuizen
Jesper Beelen
Joost de Boer
Tijmen Bronkhorst
Amine Doumaz
Thijs Eggink
Kerim Ilgar
Valentijn Karssen
Roan van Kooij
Niels Landwaard
Stijn van Leth
Twan van Nijhuis
Chris Pfrommer
Joris Reinink
Daan Slot
Jurgen van de Wetering

Begeleiding
Sigi Carrera (trainer/coach)
JO19-2
Osama Alomar
Bam Beltman
David van den Berg
Riley Boeree
Jasper Driest
Koen Everts
Sem Everts
Jorik Kampen
Jelte Kleen
Levi Lampe
Luca Ovinge
Rick Schweitz
Maurits de Wolf

Begeleiding
Vacant
 
JO19-3
Obay Al Ahmad
Conner Bernal
Lars Dirksen
Brent Hoeve
Abdalrahim Izz Eddin
Lukas Kisjes
Victor Klaassen
Sebastiaan Klarenbeek
Mitchel van de Os
Mees Reijersen
Sam Rippen
Fadi Saleh
Thijs van Schoten
Bas Sijmons
Delano Tielrooy

Begeleiding
Vacant
 
MO19-1
Zeynep Alic
Mila Besselsen
Marit Bredewold
Nadia Doumaz
Lynn de Graaf
Karlijn IJzer
Laura Korevaar
Sophia van Loo
Luca Mennen
Lune Noorman
Steffany Paschedag
Evy Rodenburg
Liva Sahan
Melanie Stuurman

Begeleiding
Marchel Besselsen (trainer)
Kaylee Besselsen (leider)
Monique Mennen (leider)

Jeugd onder 17

JO17-1
Syro de Bock
Jan van der Burgh
Mark van Ginkel
Reza Haidari
Bram Hakvoort
Marijn Haze
Kenzo Jansen
Jasper Landwaard
Engin Mermer
Ruben Oostendorp
Mart Schuurman
Daan van der Sloot
Jarno van der Vegt
Binc Zwart

Begeleiding
Willem Spiegelenberg (trainer)
JO17-2
Sebastian Bosters
Jordan Busscher
Bas Dijkhuizen
Gerard Foppen
Valentijn Hoelscher
Levi Jansen
Tristan van Kooij
Bengt Kooistra
Muhammed Pinarbasi
Milan Reijerse
Marijn Smit
Rami Tesfaye
Gino de Wild

Begeleiding
Manuel Bravo (sr) (trainer)
Nasir Bamouh (ass.-trainer/coach)
 
JO17-3
Tim van den Bosch
Stijn Buizer
Simeon Cousin
Tom van den Engel
Gido Engelgeer
Maarten Karssen
Jesse Klaassen
Mats Petersen
Sören Petersen
Aidan Postma
Maik Ruijter
Tom Schafthuizen
Jasper Schipper
Jim Vlaming
Robin Zaar

Begeleiding
John Klaassen (trainer/coach)
Edwin Petersen (trainer/coach)
Beert Karssen (trainer)
Dennis Schafthuizen (leider)
 
JO17-4
Matthijs Baars
Yannick uit de Bosch
Nassim Bouysakkane
Maurits Bruijn
Thom Gulden
Gerben Hannessen
Steven Havekes
Wessel van der Heijden
Robin van de Kamp
Mees Lammers
Thijs van de Mars
Mees Moolenaar
Bas Noltes
Mike Schaaphok
Niek Tigelaar
Jasper Vlieg

Begeleiding
Gijs van der Heijden (trainer/coach)
Paul van de Kamp (trainer/coach)
Johan Havekes (leider)
 
JO17-5
Jesse Bartels
Tijmen Coppoolse
Twan van Dam
Jelle van Dijke
Ilkan Dogan
Marijn Dooijeweerd
Oussama El Masloumi
Imram El Ousrouti
Matteo Hummelen
Rasit Kocyigit
Joran Kowlesar
Damian Laman
Milan Oskam
Pleun Pouw
Abdulla Saleh
Xander Samsom
Finn Timmer

Begeleiding
Ferdinand Oskam (leider)

Jeugd onder 15

JO15-1
Mike van Bijsteren
Martijn van den Bosch
Jort Everts
Lucas Hoen
Jens Hoeve
Rutger Hop
Joshua van Hulst
Lieke Kelderman
Joel Klumpenaar
Milan Kruidhof
Tijn Meppelink
Jamie Plet
Quinten Plijter

Begeleiding
Niels Schreuder (trainer/coach)
Jacco van den Bosch (leider)
Willem Hoeve (leider)
JO15-2
Merijn Bos
Timo Bronkhorst
Stijn Drost
Teun Eleveld
Jari van Emous
Stan van der Horst
Youri Jansen
Velikan Karadavut
Tim Kluinhaar
Sander van der Linden
Ruben Martens
Luna van de Mheen
Jochem Nauta
Sam van Rijn
Jochem Verhage
Max van de Werff

Begeleiding
Martin Kluinhaar (leider)
Robert van Rijn (leider)

Jeugd onder 14

JO14-1
Julian Aartsen
Julian Blom
Aaron Bronkhorst
Reinoud Bruijn
Keano Hop
Evi Hotsma
Kayan Kabukale
Sam Kniknie
Jente Lachenal
Rico Moossdorff
Musabmelih Polat
Sjuul Schuurman
Rayan van der Sloot
Koen Visser
Sander Vlieg
Lisa Zaar

Begeleiding
Mikey Foppen (trainer/coach)
Quinten Pastoor (ass.-trainer/coach)
JO14-2
Kaj Bakker
Luka Bakker
Jayden Beek
Elijah Bosgra
Sam Cornelissen
Gijs Houtman
Sem Kappers
Samuel van der Lelie
Mees Maneschijn
Jair Poel
Luuk Schaftenaar
Ruben Steenmeyer
Fernando Timmer
Levi van Twillert
Sil Woerdeman

Begeleiding
Armijn Beek (leider)
Rob Steenmeyer (leider)
 
JO14-3
Sven Beelen
Desta Dekker
Juda Dolk
Zein Eibesh
Hannah Gulden
Yaman Hassan
Jayden Kok
Valentijn Leene
Marijn Los
Jamie van der Meer
Robbin Meijer
Xavier Meijer
Indy Mohan
Tycho van Pijkeren
Wesley Smit
Bo Stijfhoorn

Begeleiding
Cees Beelen (leider)

Jeugd onder 13

JO13-1
Teun Agterberg
Jonathan Bakker
Mink Bokhorst
Luc Bommerson
Shane Bosch
Jesper Brands
Michiel Burgers
Mats Dikkeboom
Reda Doumaz
Daan Feikens
Mauk Jansen
Liam Klompenhouwer
Niels van der Linden
Kieran Postma
Cas Vink
Joab Vogelaar

Begeleiding
Eliza Umans (trainer/coach)
Jaap Umans (ass.-trainer/coach)
JO13-2
Hidde Beijersbergen van Henegouwen
Anis Belga
Auke van Dijke
Thom Groenen
Bas Houtman
Kaya van de Kamp
Daniel Kok
Bartosz Kuczmaszewski
Sep van Nijhuis
Jasper Oostendorp
Jayvie van Praag
Joshua van Room
Thomas Ruiter
Stef Seijbel
Milan Stevens
Sander Tel

Begeleiding
Manuel Bravo (jr) (trainer/coach)
 
JO13-3
Bowen Ashtari
Samuël van den Berg
Bram Bijker
Kaj Bregman
Roan Diertens
Job Gulden
Dinand Kockmann
Stan van de Kuilen
Julian Meerveld
Sam Melgers
Romée Pars
Lucas Prinsen
Danley Rekers
Mart Schut
Christiaan Sloot

Begeleiding
Ralph Diertens (trainer/coach)
Richard Kockmann (leider)
 
JO13-4
Bedirhan Avci
Daan van Beem
Tim Feikens
Alieke Heijboer
Valentijn Klarenbeek
Sander Korevaar
Tim Luijtjes
Bram Martens
Kai Noltes
Hamza Saouiki
Tim Schuttelaar
Jurre Woortman
Amber Zijdeman
Job van Zuthem

Begeleiding
Richard Zijdeman (trainer/coach)
Joyce Brandt (leider)
 
JO13-5
Ahmed Alkefaji
Wiljan Bredewold
Roan Deleij
Sara Dib
Carice Dörper
Parham Fatollahey
Jayden Goudsmid
Tajm Hassan
Stella Heeringa
Daan van der Heide
Noortje Jongeneel
Jort van Keeken
Romee Oortgiesen
Roos Schaaphok
Max van Zwieten

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 12

JO12-1
Daniël Bos
Yigit Ceyhan
Boaz van Drunen
Liam Eikelboom
Joel van Garderen
Liam Goudsmid
Jur Lammers
Delilah Nauta
Thomas Nijmeijer
Sverre Pars
Damian Tinge

Begeleiding
Harmen van Drunen (trainer)
Joran van Drunen (trainer)
Margaret Nauta (leider)
JO12-2
Ruben Aerts
Jo-Jo Bakker
Nick Beelen
Roby van den Bor
Mark Brouwer
Jordi Dijkstra
Anas El Battioui
Jonathan Grift
Lyaad Hamane
Nathan Havekes
Aïden Karssen
Sven Tijsseling

Begeleiding
Patrick van der Bor (trainer)
David Grift (leider)
 
JO12-3
Ryan van Bijsteren
Floris Buter
Mees Eisenberger
Julian Heldoorn
Jamian Hofman
Garnik Hovakimyan
Julius Kok
Simon Palsgraaf
Pelle Pelzer
Mert Tekin
Britt van Toorn
Niek van Voorst

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 11

JO11-1
Jorik Blom
Valerie Douma
Jonan Fredrikze
Jesse Heldoorn
Philip IJzerman
Zenna Jansen
Mick Klompenhouwer
Mats Stoffer
Derek Westland
Simon de Zwaan

Begeleiding
Mark Bottenheft (trainer)
Chris Jansen (leider)
JO11-2
Mees Bijker
Julian Dercksen
Tom van Elten
Arnoud Kockmann
Tom Koerhuis
Rens Luijer
Roan van Middendorp
Thijmen Pfundt
Maxim Thomassen
Jort van der Vlies

Begeleiding
Vacant
JO11-3
William Beelen
Matthis Bökkerink
Jonah Bronkhorst
Jip Burgstede
Tyler Dirksen
Pepijn Karsten
Mehmet Efe Koc
Twan Mons
Tristan Oosting
Thomas Zijdeman

Begeleiding
Nicole Durr (leider)
Cor Oosting-Klock (leider)
 
JO11-4
Rida Al Ahmar
Joep Bolt
Paul Brandt
Steffen Deuring
Dean van Hoegee
David Hop
Timo de Keyzer
Jens Kiers
Mehmet Emre Ozbunar
Jack van Renselaar
Alper Sahan

Begeleiding
Frans Deuring (trainer)
Mehmet Sahan (trainer)
Ruud Deuring (leider)
 
JO11-5
Daan van As
Daan van de Bunte
Finn Donck
Victor Eerman
Andrii Kulyk
Ruben van der Meulen
Dani Mons
Tim van den Os
Reda El Ouaamari
Hazem Saleh
Yaron van Soolingen

Begeleiding
Giljaam van der Meulen (trainer)
André Mons (leider)
 
JO11-6
Rifat Efe Avci
Joey van den Brink
Daley van Emous
Bas Kleen
Mitchell Klinge
Maarten Luijer
Luca Maessen
Ali Mohammad
Wolf Termaat
Bram Vledder
Rob Vledder

Begeleiding
Erik Luijer (leider)

Jeugd onder 10

JO10-1
Jarne Fokkens
Levi van Garderen
Boaz Huisman
Major Jansen
Luuk van den Os
Niels Petersen
Nathalie Rekers
Joost Woestenburg

Begeleiding
Max Jansen (trainer)
Anne van den Os (leider)
Frank Woestenburg (leider)
JO10-2
Joel Bankole
Rodi Brands
Bram Eisen
Sven Foppen
Luca Lof
Viggo Poel
Marten Severein
Chris Verbeek

Begeleiding
Jochem Bakker (trainer)
Jeroen Brands (leider)
JO10-3
Mohamed Belhadj
Sidrit Capari
Sasha-Noël Deneer
Björn Hoekert
Daan Meijer
Finn Stavorinus
Thijs Wallet
Vida van Wincoop

Begeleiding
Thijs Eggink (trainer)
Bram Wallet (leider)
 
JO10-4
Levi Broeksema
Corné Doppenberg
Steyn Hoveling
Tim Kicken
Jelle Luijer
Kian Olthof
Luuk van Ommen
Lorenzo Sheikmoesti
Mees Smit
Daan van der Werff

Begeleiding
Vacant
 
JO10-5
Liam van den Berg
Ovar Foppen
Jesse de Haan
Lucas den Herder
Bart Scherff
Stan Terporten
Twan Verheijen
Kayn Stefan Westerhof
Adam Yahiaoui

Begeleiding
Vacant
 
JO10-6
Leyaan Alkefaji
Stijn Brunt
Colin Deleij
Dylano van der Deure
Niels Foppen
Ben de Jong
Tino Kroes
Justin Oortgiesen
Safwan Raoudi

Begeleiding
Vacant

Jeugd onder 9

JO9-1
Mason Bok
Joah Eestermans
Kawa Hasan
Hille Heeringa
Eli Roel Magero
Ravi van Praag
Tim Reijerse
Sven van der Velde
Reinout Westland

Begeleiding
Wijnand Reijerse (trainer)
Jaap Bok (leider)
JO9-2
Xavi Goosensen
Madyan Hamane
Guyliam Hendriks
Emrullah Korucu
Venjamin Kriekjes
Sven van der Meulen
Sebas Plieger
Jahnoah Sarakini
Dean Veenendaal

Begeleiding
Vacant
 
JO9-3
Benjamin de Bruijne
Luca Guljé
Arman Hazirovic
Lukas Hoogezand
Stijn Kanters
Roan Rekers
Thom Sluis
Lars Stam
Fedde Vos

Begeleiding
Vacant
 
JO9-4
Koen de Boer
Finn Böhne
Aron de Haan
Iggy Hernandez Ortiz
Noah Hobrink
Jelmer Kamphorst
Stijn Kanters
Julan Lof
Guus Petersen

Begeleiding
Jeroen Lof (trainer)
Quincy Hernandez Ortiz (leider)
 
JO9-5
Samuël van den Brink
Amir Hamane
Tygo Immerzeel
Dean Kok
Luuk Marinussen
Bent Pierik
Dylan van Rosse
Rafaël Smits
Franciszek Szadkowski

Begeleiding
Alain Kok (trainer)

Jeugd onder 8

JO8-1
Bart den Besten
Linde Blom
Rezah Carrera
Josh Kersten
Sam Kuijpers
Benjamin Mazier
Jens Poel
Jayden Gerald Proeve

Begeleiding
Sigi Carrera (trainer)
Daan Kuijpers (trainer)
JO8-2
Kyan Goosensen
Lars Hoekert
Maxim Kool
Tim Kroondijk
Jovi Petersen
Lars Petersen
Seth Vogelaar
Mart Wolbers

Begeleiding
Chris Hoekert (trainer)
Marco Wolbers (trainer)
 
JO8-3
Benjamin Belserang
Eray Erikci
Senn Hakvoort
Dien Hamane
Timon Jansen
Cafer Emin Karaca
Abel Mons
Ali Efe Ozbunar
Aron van Rey

Begeleiding
Furkan Erikci (trainer)
Maikel Jansen (trainer)
 
JO8-4
Luuk van den Berg
Lilian de Boer
Aiden Dirksma
Luuk Foppen
Halit Gul
John Martens
Jurre Noort
David van der Plas
Sam Teunissen

Begeleiding
Sander Noort (leider)
 
JO8-5
Luuk Brandt
Floris Geusebroek
Daan el Gewily
Jesse van Grootheest
Youssef Hammo
Maximus Mulder
Yasamin Norosi Hasankiadeh
Ayoub Talhi
Alperen Yalcin

Begeleiding
Vacant
Lees bericht

Careander opnieuw sponsor voor het G-voetbal

18-06-2021

Careander is opnieuw voor de komende drie jaar de sponsor van het G-voetbal binnen VVOG.

Lees bericht

Activiteitencommissie en ZAVO slaan de handen ineen

17-06-2021

Binnen VVOG wordt er met enige regelmaat een activiteit georganiseerd door of de activiteitencommissie of de ZAVO. Vanaf nu trekken zij samen op.

Lees bericht

Bram van Polen Voetbaldagen!

16-06-2021

Op 25,26 en 27 augustus komen de Bram van Polen Voetbaldagen naar onze club! Bram speelde ruim 14 jaar voor VVOG en de band tussen Bram en VVOG is altijd sterk gebleven. Wij zijn dan ook heel blij dat Bram deze voetbaldagen bij ons organiseert.

Nieuwsoverzicht Archief