15 Februari 2021 / Algemeen
Van de week is bekend geworden dat twee spelers van VVOG gaan verkassen naar clubs in de regio. Kevin Schmidt gaat voetballen bij SDCP en hoopt daar met zijn vele aanvallende kwaliteiten een toegevoegde waarde te kunnen zijn.
Daarnaast is bekend geworden dat Jona de Bruin de stap maakt naar onze buren uit Hierden. Jona zou afgelopen jaar al aansluiten bij de A-selectie bij VVOG, maar dat bleek niet goed combineerbaar met zijn nieuwe studie.
We wensen beide spelers veel plezier bij hun nieuwe vereniging.
Op zaterdag 23 augustus 2025 starten we het nieuwe voetbalseizoen met de tweede editie van het Allinq jeugdtoernooi bij VVOG Harderwijk.
VVOG heeft Ruben Caldenhoven vastgelegd als versterking voor het komende seizoen. De 20-jarige middenvelder uit Lelystad maakt de overstap van Sparta Nijkerk naar De Strokel.
We zijn voor de Walibi Cup dringend opzoek naar hulp voor achter de bar en in de keuken op zondag 4 mei en op zondag 8 juni.