Zakari Fadili maakt stap naar A-selectie

5 Mei 2017 / Technische Commissie / Nieuws van het eerste

Zakaria Fadili (19) heeft zich afgelopen jaren dermate goed ontwikkeld dat hij komend seizoen de stap naar de A-selectie maakt. Afgelopen jaar zat de verdediger/middenvelder al een keer op de bank bij IJsselmeervogels - VVOG, maar een invalbeurt zat er helaas nog niet in. Toch heeft het VVOG-talent zich dermate goed ontwikkeld dat de TC van mening is dat hij klaar is voor de stap van VVOG 2 naar het keurkorps van VVOG.

In het dagelijks leven studeert Zakaria (veelal 'Zakka' genoemd) Sport en Marketing aan de HBO in Rotterdam en komend jaar loopt hij stage bij Zorgdat. Komend jaar hoopt hij ook door te breken bij VVOG: "Ik train al een tijdje mee met het 1e elftal en dat bevalt goed. Ik vind het een mooie kans om mezelf door te ontwikkelen en hoop de komende jaren op de Strokel te kunnen laten zien wat ik in mijn mars heb".

De TC is blij met de ontwikkeling van Zakaria en wenst hem komend seizoen veel succes en plezier.

Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief