Competitiegegevens

0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 WHC JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Unicum JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 SDC Putten JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Nunspeet JO8-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

09 oktober 2021
10:15 SDC Putten JO8-2 Nunspeet JO8-1JM
08:30 WHC JO8-1 Unicum JO8-2
02 oktober 2021
08:30 WHC JO8-1 VVOG JO8-2
08:30 Unicum JO8-2 DVS'33 Ermelo JO8-2
25 september 2021
10:15 SDC Putten JO8-2 WHC JO8-1
08:45 Nunspeet JO8-1JM Unicum JO8-2
08:45 DVS'33 Ermelo JO8-2 VVOG JO8-2
18 september 2021
08:30 WHC JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-2
08:30 Unicum JO8-2 SDC Putten JO8-2
11 september 2021
09:00 SDC Putten JO8-2 VVOG JO8-2
08:45 Nunspeet JO8-1JM DVS'33 Ermelo JO8-2
04 september 2021
10:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 SDC Putten JO8-2
08:30 VVOG JO8-2 Nunspeet JO8-1JM

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 16:45.

0327 Onder 8 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 08

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 DVS'33 Ermelo JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 't Harde JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 VVOG JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Nunspeet JO8-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
5 SDC Putten JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 DVS'33 Ermelo JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Sparta Nijkerk JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 AGOVV JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

30 oktober 2021
08:30 AGOVV JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-2
08:45 Nunspeet JO8-1JM 't Harde JO8-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 VVOG JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-1 SDC Putten JO8-2
06 november 2021
08:30 't Harde JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-1
09:30 VVOG JO8-2 AGOVV JO8-2
09:45 Sparta Nijkerk JO8-2 DVS'33 Ermelo JO8-2
10:30 SDC Putten JO8-2 Nunspeet JO8-1JM
13 november 2021
08:30 AGOVV JO8-2 SDC Putten JO8-2
08:45 Nunspeet JO8-1JM VVOG JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-1 Sparta Nijkerk JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 't Harde JO8-1
20 november 2021
08:30 't Harde JO8-1 Sparta Nijkerk JO8-2
08:30 VVOG JO8-2 SDC Putten JO8-2
08:45 Nunspeet JO8-1JM DVS'33 Ermelo JO8-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 AGOVV JO8-2
27 november 2021
08:30 AGOVV JO8-2 Nunspeet JO8-1JM
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-2
09:45 Sparta Nijkerk JO8-2 VVOG JO8-2
10:00 SDC Putten JO8-2 't Harde JO8-1
04 december 2021
08:30 AGOVV JO8-2 DVS'33 Ermelo JO8-1
08:30 VVOG JO8-2 't Harde JO8-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 SDC Putten JO8-2
09:45 Sparta Nijkerk JO8-2 Nunspeet JO8-1JM
11 december 2021
08:30 't Harde JO8-1 AGOVV JO8-2
08:45 Nunspeet JO8-1JM DVS'33 Ermelo JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-1 VVOG JO8-2
10:15 SDC Putten JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 25-10-2021 om 16:45.