Tegenstanders

Tegenstanders van VVOG JO15-2JM welke in de competitie en/of beker zijn ingedeeld.

0386 Onder 15 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05

  • Elspeet JO15-1

  • Stroe JO15-1

  • Unicum JO15-2

  • VVOG JO15-2JM

  • Zeewolde JO15-2

  • Zwart Wit '63 JO15-2

0387 Onder 15 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 10

  • Sparta Nijkerk JO15-4

  • Stroe JO15-2

  • Unicum JO15-2

  • VVOG JO15-2JM

  • VVOP JO15-2

  • Zeewolde JO15-2

  • Zeewolde JO15-3

  • Zwart Wit '63 JO15-2

0387 Onder 15 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 12

  • asv Dronten JO15-4

  • Elspeet JO15-1

  • Sparta Nijkerk JO15-4

  • Unicum JO15-2

  • VVOG JO15-2JM

  • Zeewolde JO15-2

  • Zeewolde JO15-3

  • Zwart Wit '63 JO15-2

0388 Onder 15 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 8

  • DVS'33 Ermelo JO15-2

  • Elspeet JO15-1

  • Hoevelaken JO15-1JM

  • SDV Barneveld JO15-3

  • Sparta Nijkerk JO15-4

  • Stroe JO15-2

  • Stroe JO15-1

  • Terschuurse Boys JO15-1

  • VVOG JO15-2JM

  • VVOP JO15-2

  • Zeewolde JO15-2

  • Zwart Wit '63 JO15-2

Onder 15 beker 1e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O15 1e ronde Groep 3 1

  • Brakkenstein JO15-1

  • Heracles avc JO15-1JM

  • Uchta JO15-1

  • De Tubanters 1897 JO15-3

  • W.V.V.'34 JO15-1

  • Pax JO15-1

  • SVVN JO15-1

  • FC Eibergen JO15-2

  • RSC JO15-1

  • SCE JO15-2

  • BSC Unisson JO15-1

  • PH JO15-2JM

  • Sportclub Deventer JO15-1

  • Dos Kampen JO15-3

  • DTS '35 Ede JO15-3

  • DVOV JO15-2JM

  • Eerbeekse Boys JO15-1

  • Hattem JO15-1JM

  • Hatto Heim JO15-2

  • Hoevelaken JO15-1JM

  • Juliana '31 JO15-2

  • SEH JO15-1

  • Sparta E. JO15-2

  • SVZW JO15-1

  • VDZ JO15-3

  • Voorwaarts T JO15-2JM

  • VVOG JO15-2JM

  • Warnsveldse Boys JO15-1JM

  • ZAC JO15-2JM

  • FC Zutphen JO15-2JM

Onder 15 beker 2e ronde Zwaluwen jeugd Beker O15 2e ronde Groep 3 2e ronde

  • Pax JO15-1

  • Heracles avc JO15-1JM

  • Brakkenstein JO15-1

  • SJO AZSV-AD'69 JO15-2JM

  • De Tubanters 1897 JO15-3

  • W.V.V.'34 JO15-1

  • Hardenberg '85 JO15-1

  • Holten JO15-1

  • v.v. Twenthe JO15-1

  • VIOD JO15-2JM

  • SJO Rijnland - Gelders Eiland JO15-2JM

  • avc Heracles JO15-2

  • Uchta JO15-1

  • Daarle SP JO15-1JM

  • SJO AZSV - AD '69 JO15-3

  • Sportclub Deventer JO15-1

  • Diepenveen JO15-1JM

  • DVOV JO15-2JM

  • Hattem JO15-1JM

  • KCVO JO15-3

  • OSC JO15-2

  • Robur et Velocitas JO15-1

  • SDV Barneveld JO15-2

  • SEH JO15-1

  • Sparta E. JO15-2

  • Sparta Nijkerk JO15-4

  • SVZW JO15-1

  • SV Twello JO15-1JM

  • USV JO15-1

  • VDZ JO15-3

  • VVOG JO15-2JM

  • Warnsveldse Boys JO15-1JM

Onder 15 beker 1/8 finales Zwaluwen Jeugd Beker O15 1/8 finales Groep 3 1/8e finales

  • Brakkenstein JO15-1

  • Heracles avc JO15-1JM

  • Pax JO15-1

  • SJO AZSV-AD'69 JO15-2JM

  • De Tubanters 1897 JO15-3

  • W.V.V.'34 JO15-1

  • Sportclub Deventer JO15-1

  • Diepenveen JO15-1JM

  • OSC JO15-2

  • SDV Barneveld JO15-2

  • SEH JO15-1

  • SVZW JO15-1

  • SV Twello JO15-1JM

  • USV JO15-1

  • VDZ JO15-3

  • VVOG JO15-2JM