Login
Registreren
Home
Nieuws
Media
VVOG TV
Persbeleid
Communicatie & huisstijl
Clubinformatie
Historie
Oude foto's
Seizoen 1996 - 1997
Beleid
Alcoholbeleid
Anti-discriminatie en anti-racisme beleid
Gedragscode
Huishoudelijk Reglement
Jubilarissen
Opruimen velden
Kledingbeleid
Kleedkamer
Pest protocol
Privacy Policy
Rookbeleid VVOG
Shake Hands
Statuten
Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)
Vuurwerkverbod & toezicht
Doelstellingen
Lidmaatschap
Aanmelden
Contributie 2023-2024
Ondersteunend lid
Lidmaatschap opzeggen
Organisatie
Bestuur
Coördinatie voetbalzaken
Coördinatie organisatiezaken
Jeugd
Meiden-vrouwen
Wedstrijdsecretariaat
Scheidsrechterscommissie
Ondersteuning
Vertrouwenspersoon
Ereleden / leden van verdienste
Vrijwilligers
Nieuws
Vrijwilligersfuncties & taken
Scholing & activiteiten
Zes vragen over de vrijwilligersbijdrage
Aanmelden
In de schijnwerpers
Vrijwilligerscommissie
Voetbalafdelingen
Voetbalschool Dolfijn
Jeugdvoetbal
Algemene info jeugd
Handige links
Teamafspraken
Taakomschrijving teamleider
Seniorenvoetbal
Meiden-Vrouwen
Walking football
Fysiotherapie
Kalender
Route
Contact
Teams
Overzicht Teams
Trainingsschema
Voetbal Academie
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Toernooien
Tegenstanders
Sponsors
Sponsorcommissie
Sponsormogelijkheden
Sponsorpakketten
Eenmalige sponsoring
Teamsponsoring
Overzicht sponsoren
Businesshome
Sponsor nieuws
ZAVO
Nieuws
Bestuur ZAVO
Lidmaatschap
Binding & support
Fanshop
Supportersbus
VVOG JO13-4JM
Home
Teams
Menu teampagina
Teampagina
Team / Spelers
Programma
Uitslagen
Competitie gegevens
Tegenstanders
Toernooien
Historie
2010-2011
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
2019-2020
2020-2021
2021-2022
2022-2023
Beheerder
Jeroen Bolt
Team sponsors
Tegenstanders
Tegenstanders van VVOG JO13-4JM welke in de competitie en/of beker zijn ingedeeld.
0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15
DVS'33 Ermelo JO13-3
Hierden JO13-2
Hulshorst JO13-1JM
Sparta Nijkerk JO13-4
Stroe JO13-2
VVOG Harderwijk JO13-4JM
VVOG Harderwijk JO13-6JM
Zwart Wit '63 JO13-2
0393 Onder 13 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 03
Columbia JO13-2
csv Apeldoorn JO13-4
Eerbeekse Boys JO13-2
KCVO JO13-1
Robur et Velocitas JO13-2
SV Vaassen JO13-1JM
VVOG Harderwijk JO13-4JM
ZVV '56 JO13-1
0394 Onder 13 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 2
asv Dronten JO13-2
CSV'28 JO13-2JM
EZC '84 JO13-1
't Harde JO13-1
Lelystad '67 JO13-1
SVI JO13-2JM
VIOS V. JO13-1
VVOG Harderwijk JO13-4JM
WHC JO13-2
WZC Wapenveld JO13-1JM
ZAC JO13-2JM
Zeewolde JO13-3
0394 Onder 13 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 01
BAS JO13-1JM
Batavia '90 JO13-2
ESC JO13-2
Go Ahead Kampen JO13-2
Hulshorst JO13-1JM
KHC JO13-1JM
Lelystad '67 JO13-2
Nunspeet JO13-2JM
Sparta Nijkerk JO13-5
Unicum JO13-3
VVOG Harderwijk JO13-3
VVOG Harderwijk JO13-4JM
Onder 13 beker 2e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O13 2e ronde Groep 3 1
Quick 1888 JO13-2JM
Sportclub Groessen JO13-1
ASV '57 JO13-1JM
SV De Lutte JO13-1
Angerlo Vooruit JO13-1JM
Langeveen JO13-1JM
Hector JO13-1
DAVO JO13-1
Gorssel JO13-1
Blauw Wit JO13-1
SP Rekken JO13-1JM
Ajax B JO13-1JM
Sportclub Overdinkel JO13-1JM
GSV '38 JO13-1JM
Achilles '12 JO13-2JM
Barneveld JO13-1JM
SC Bemmel JO13-2
SC Bemmel JO13-3
v.v. Dieren JO13-1
Dieze West JO13-1
FC Dinxperlo JO13-2
DKB JO13-1
Enter Vooruit JO13-1JM
EZC '84 JO13-1
Groesbeekse Boys JO13-1
Lienden JO13-1
MASV JO13-1
Raalte JO13-1
Terschuurse Boys JO13-1
Unicum JO13-3
VSCO '61 JO13-2JM
VVOG Harderwijk JO13-4JM
WWNA JO13-1JM
Zeewolde JO13-3