Competitiegegevens
0290 Onder 10 (4e fase) 3e klasse (4e fase) 18
Stand
Programma
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 07:11.
0266 Onder 10 (3e fase) 3e klasse (3e fase) 07
Stand
Uitslagen
16 maart 2024 |
10:45 |
Unicum JO10-4 |
Lelystad '67 JO10-3 |
|
10:30 |
Hierden JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
10:15 |
't Harde JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-4JM |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-5 |
asv Dronten JO10-4 |
|
09 maart 2024 |
11:30 |
VVOG Harderwijk JO10-4JM |
Nunspeet JO10-5 |
|
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
Unicum JO10-4 |
|
10:00 |
Lelystad '67 JO10-3 |
't Harde JO10-1 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-4 |
Hierden JO10-2 |
|
02 maart 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-4JM |
Lelystad '67 JO10-3 |
|
10:30 |
Unicum JO10-4 |
asv Dronten JO10-4 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-5 |
Hierden JO10-2 |
|
10:00 |
't Harde JO10-1 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
24 februari 2024 |
10:30 |
Hierden JO10-2 |
Unicum JO10-4 |
|
10:00 |
Lelystad '67 JO10-3 |
Nunspeet JO10-5 |
|
09:45 |
asv Dronten JO10-4 |
't Harde JO10-1 |
|
10 februari 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
VVOG Harderwijk JO10-4JM |
|
03 februari 2024 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-4JM |
asv Dronten JO10-4 |
|
10:15 |
't Harde JO10-1 |
Hierden JO10-2 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-5 |
Unicum JO10-4 |
|
10:00 |
Lelystad '67 JO10-3 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
27 januari 2024 |
10:30 |
Hierden JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-4JM |
|
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
Nunspeet JO10-5 |
|
08:30 |
asv Dronten JO10-4 |
Lelystad '67 JO10-3 |
|
08:30 |
Unicum JO10-4 |
't Harde JO10-1 |
|
20 januari 2024 |
10:45 |
VVOG Harderwijk JO10-4JM |
Unicum JO10-4 |
Afgelast |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
asv Dronten JO10-4 |
Afgelast |
10:00 |
't Harde JO10-1 |
Nunspeet JO10-5 |
|
10:00 |
Lelystad '67 JO10-3 |
Hierden JO10-2 |
Afgelast |
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 07:11.
0273 Onder 10 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 11
Stand
Uitslagen
16 december 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
Nunspeet JO10-4 |
|
10:30 |
Hierden JO10-2 |
Batavia '90 JO10-3JM |
|
09:45 |
Unicum JO10-5 |
VSCO '61 JO10-4 |
|
09:00 |
asv Dronten JO10-6 |
Nunspeet JO10-3 |
|
09 december 2023 |
11:15 |
Nunspeet JO10-4 |
VSCO '61 JO10-4 |
Afgelast |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
asv Dronten JO10-6 |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-3 |
Hierden JO10-2 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO10-3JM |
Unicum JO10-5 |
|
02 december 2023 |
10:30 |
Hierden JO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
Afgelast |
09:30 |
VSCO '61 JO10-4 |
Batavia '90 JO10-3JM |
|
08:30 |
Unicum JO10-5 |
Nunspeet JO10-3 |
|
08:30 |
asv Dronten JO10-6 |
Nunspeet JO10-4 |
|
25 november 2023 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
Unicum JO10-5 |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-3 |
VSCO '61 JO10-4 |
|
08:30 |
asv Dronten JO10-6 |
Hierden JO10-2 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO10-3JM |
Nunspeet JO10-4 |
|
18 november 2023 |
08:45 |
Nunspeet JO10-4 |
Hierden JO10-2 |
|
08:30 |
Unicum JO10-5 |
asv Dronten JO10-6 |
|
08:30 |
Batavia '90 JO10-3JM |
Nunspeet JO10-3 |
|
11 november 2023 |
10:30 |
Hierden JO10-2 |
Unicum JO10-5 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
Batavia '90 JO10-3JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-3 |
Nunspeet JO10-4 |
|
04 november 2023 |
11:15 |
Nunspeet JO10-4 |
Unicum JO10-5 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-3 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
10:00 |
Batavia '90 JO10-3JM |
asv Dronten JO10-6 |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 07:11.
0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 44*
Stand
Uitslagen
14 oktober 2023 |
10:00 |
Nunspeet JO10-6JM |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
ESC JO10-5JM |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
't Harde JO10-2JM |
|
09:00 |
FC Horst MO10-2 |
ESC JO10-4 |
|
07 oktober 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
FC Horst MO10-2 |
|
08:30 |
ESC JO10-5JM |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
Nunspeet JO10-6JM |
|
08:30 |
ESC JO10-4 |
Nunspeet JO10-7JM |
|
30 september 2023 |
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
09:00 |
FC Horst MO10-2 |
Nunspeet JO10-7JM |
|
08:45 |
Nunspeet JO10-6JM |
ESC JO10-5JM |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
ESC JO10-4 |
|
23 september 2023 |
11:15 |
Nunspeet JO10-7JM |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
't Harde JO10-2JM |
|
10:15 |
ESC JO10-4 |
Nunspeet JO10-6JM |
|
08:30 |
ESC JO10-5JM |
FC Horst MO10-2 |
|
16 september 2023 |
10:15 |
ESC JO10-5JM |
ESC JO10-4 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
Nunspeet JO10-6JM |
|
09:00 |
FC Horst MO10-2 |
't Harde JO10-2JM |
|
09 september 2023 |
10:30 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
ESC JO10-5JM |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-6JM |
FC Horst MO10-2 |
|
09:30 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
ESC JO10-4 |
|
08:30 |
't Harde JO10-2JM |
Nunspeet JO10-7JM |
|
02 september 2023 |
10:15 |
FC Horst MO10-2 |
VVOG Harderwijk JO10-7 |
|
10:00 |
Nunspeet JO10-7JM |
Nunspeet JO10-6JM |
|
08:30 |
ESC JO10-4 |
VVOG Harderwijk JO10-6 |
|
08:30 |
ESC JO10-5JM |
't Harde JO10-2JM |
|
De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 29-03-2024 om 07:11.