Dit is de teampagina van VVOG Harderwijk JO15-6 in het seizoen 2018-2019
Begeleiding
Spelers
Yestin de Fluiter
middenveld
Victor Klaassen
verdediging
Rohan Kowlesar
middenveld
Mees Reijersen
middenveld
Floris van Beekhuizen
middenveld
0245 Onder 15 competitie (najaar) 5e klasse 02
Uitslagen
# | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|
1 | Nunspeet JO15-4G | | 1-1 | | | | 5-0 | | 11-2 | | | 8-0 |
2 | Hulshorst JO15-2G | | | 5-0 | 7-1 | | | 2-2 | | | | |
3 | Wissel JO15-1 | 1-5 | | | 0-7 | | 2-1 | | | 3-1 | | 9-0 |
4 | VVOG JO15-6 | 2-3 | | | | | 3-1 | | | 9-2 | | 12-1 |
5 | Go Ahead Kampen JO15-4 | 0-6 | 2-1 | 0-1 | 3-3 | | | | | | | 7-0 |
6 | Swift '64 JO15-2 | | 1-5 | | | 10-0 | | 8-1 | | 6-0 | | |
7 | VSCO '61 JO15-3 | | | 2-5 | 0-0 | 5-4 | | | | 5-3 | | |
8 | OWIOS JO15-3 | | 1-10 | 0-3 | 1-7 | 0-6 | 3-1 | 2-2 | | | | |
9 | DVS'33 Ermelo JO15-5 | 0-11 | 1-6 | | | 1-3 | | | 2-4 | | | 5-0 |
10 | Hierden JO15-3G | | | | | | | | | | | |
11 | Epe JO15-5G | | 0-18 | | | | 0-3 | 1-2 | 0-4 | | | |
0247 Onder 15 competitie (voorjaar) 5e klasse 02
Uitslagen
# | Team | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
---|
1 | EFC '58 JO15-2 | | 2-0 | | | 3-3 | 2-0 | 1-0 | | | 3-0 | 9-1 |
2 | asv Dronten JO15-6G | | | | 2-2 | 2-2 | | | 8-4 | 11-0 | | |
3 | Sparta Nijkerk JO15-4 | 1-2 | 1-10 | | | 1-8 | | 2-1 | | | | 3-2 |
4 | BAS JO15-2G | 2-2 | | 1-3 | | | 3-0 | 1-2 | | 2-1 | | |
5 | VVOG JO15-6 | | | | 2-4 | | 0-0 | 6-2 | 8-0 | | 2-1 | |
6 | Sparta Nijkerk JO15-6 | | 1-3 | 1-2 | | | | | 5-3 | 5-1 | | 3-2 |
7 | Zeewolde JO15-4 | | 0-5 | | | | 2-6 | | 6-1 | | | 8-2 |
8 | VVOG JO15-4 | 2-3 | | 4-7 | 0-10 | | | | | 4-2 | 5-1 | 9-1 |
9 | Lelystad '67 JO15-6 | 1-9 | | 2-4 | | 5-2 | | 1-4 | | | 3-1 | |
10 | VVOP JO15-3 | | 1-1 | 3-4 | 2-5 | | 2-3 | 3-2 | | | | |
11 | Zwart Wit '63 JO15-3G | | 4-7 | | 1-12 | 2-9 | | | | 2-9 | 2-8 | |
Onder 15 beker poule Groep 5 40
Uitslagen
Lunteren JO15-3 | Victoria Boys JO15-4 | 5-3 |
Victoria Boys JO15-4 | VVOG JO15-6 | 2-11 |
Lunteren JO15-3 | VVOG JO15-6 | 3-5 |
Onder 15 beker 1e ronde Groep 5 SR1
Uitslagen
VSCO '61 JO15-3 | VVOG JO15-6 | 2-3 |
VVOG JO15-7 | USV JO15-3 | 7-5 |
SDC Putten JO15-4 | Sparta Nijkerk JO15-5 | 0-1 |
DVS'33 Ermelo JO15-5 | Hulshorst JO15-2G | 1-3 |
Daarlerveen JO15-1 | Den Ham JO15-4 | 3-0 |
v.v. Hellendoorn JO15-3 | VV Lettele JO15-1 | 2-8 |
KHC JO15-2G | Nunspeet JO15-5G | 1-1 |
Den Ham JO15-3 | Excelsior '31 JO15-4 | 2-5 |
DES JO15-2 | DOS '37 JO15-2 | 1-5 |
ST: SC Balkbrug/Avereest JO15-2G | Swift '64 JO15-2 | 1-10 |
Hardenberg '85 JO15-2 | Nieuw Heeten JO15-1G | 6-2 |
Onder 15 beker 2e ronde Groep 5 SR1
Uitslagen
Swift '64 JO15-2 | KHC JO15-2G | 0-2 |
Hardenberg '85 JO15-2 | Daarlerveen JO15-1 | 0-10 |
Sparta Nijkerk JO15-5 | VVOG JO15-7 | 3-0 |
Onder 15 beker 1/4 finales Groep 5 SR1
Uitslagen
VVOG JO15-6 | Sparta Nijkerk JO15-5 | 3-1 |
KHC JO15-2G | Daarlerveen JO15-1 | 4-2 |
Excelsior '31 JO15-4 | DOS '37 JO15-2 | 3-0 |
VV Lettele JO15-1 | Hulshorst JO15-2G | 2-3 |
Onder 15 beker 1/2 finales Groep 5 SR1
Uitslagen
VVOG JO15-6 | Hulshorst JO15-2G | 0-9 |
Excelsior '31 JO15-4 | KHC JO15-2G | 2-5 |