Indeling jeugdteams

8 Augustus 2013 / Jeugdcommissie / Jeugd

De jeugdcoördinatoren zijn de afgelopen weken verder gegaan waar ze gebleven waren, met het indelen van de teams voor komend seizoen.

Op basis van opzeggingen, overschrijvingen, nieuwe aanmeldingen en verzoeken tot wijziging zijn de voorlopige indelingen (die we begin juni publiceerden) aangepast. Het is de bedoeling dat de teams gaan trainen en spelen in onderstaande samenstelling.

Per team zijn de leiders en trainers vermeld voor zover bekend. Bij enkele teams is er helaas nog geen enkele begeleiding. De coördinatoren roepen ouders  en familieleden van spelers op zich te melden voor die vacatures, anders verloopt de start van het seizoen voor die teams niet zo vlot als we zouden willen. De trainers en leiders bepalen wanneer de teams beginnen met trainen. Zij roepen 

de spelers bij elkaar via telefoon, mail of gastenboek. Hou die dus in de gaten. Het trainingsschema is al eerder gepubliceerd op de website.

Voor vragen kunt u zich via de email wenden tot de coördinatoren. Trainers/leiders kunnen bij hen de adres- en contactgegevens per team opvragen.

F-sectie: Arie van Dijk  a.van.dijk71@kpnplanet.nl

E-sectie: Gerrit Doornhof  gcdhof@solcon.nl

A-, B-, C-, D-sectie: Bert Verbeek  bertus52@caiway.nl

We hopen dat iedereen veel plezier beleeft aan de start van het nieuwe voetbalseizoen.

Namens de jeugdcommissie: Ben van Reenen, coördinator jeugdteams

A junioren

A1
Prabesh Basnet
Naoufal Boutachkourt
Mauro Cardinaal
Joost Dekker
Abdelkarim el Idrissi
Ayoub Elmesbahi
Tim Faber
Karel Groen
Wouter Heikamp
Ali Karpuz
Robin Lancee
Rens Noltee
Jordi Roelofsen
Rick Severein
Patrick Steenbergen
Rob van Straaten
Nathan Wels
Trainer: John Dooijewaard
Leider: Jeroen Lancee
Leider: Bert Noltee
 
A2
Koen Dekker
Adnan Dogan
Daan Donkers
Edson Doornhof
Muhammet Fidanci
Bekir Mermer
Justin Overberg
Ahmet Ozisik
Jorik Schmidt
Dylan Schoen
Muhammet Sinci
Bas v.d. Brink
Bryan Valkeneer
Benjamin Verboeket
Aron Woltman
Mustafa Yuksel
Trainer : Vacant
Leider: Andre Dekker
Leider: Gerrit Doornhof

 

B junioren

B1
Appie Achaibi
Zakaria Fadili
Daan Foppen
Philippe Hoonakker
Moustafa Kalkan
Casper Krop
Marc Leneman
Titus Meijering
William Ngiri
Sam Overweg
Hayrullah Tekin
Ton van Beek
Wouter van der Hoek
Benjamin van Dijk
Tijmen van Straten
Assistent Trainer / Coach: Wale Bankole
Trainer / Coach: Ramazan Pinarbasi
Teamleider: Bernard van Straten
 
B2
Peter Boom
Christiaan de Bruin
Machiel de Mots
Dion Goudberg
Dennis Jongenotter
Yannick Le Comte
Colin Lenting
Nick Masurel
Thom Nijboer
Chendo Righolt
Simon van de Fliert
Mees van Zeijts
Maarten Verbrugge
Leider: Jan le Comte
Leider: Maarten van de Fliert
Trainer: Danny Vaneker
     
B3
Fewzi Avci
Samuel Dondorp
Raid El Asrouti
Mohammed Faid
Recep Fidanci
Lex Hagendoorn
Mustafa Kaya
Sem Kisjes
Jurian Kruidhof
Jan Olde Engberink
Wouter Polhoud
Pim Veldman
Trainer: Jordy Stellingwerf
Leider : Vacant
 
B4
Thijs de Jong
Daan Everts
Jesse Fennema
Roeland Hummel
Dennis Lokhorst
Mitchell Neijmeijer
Luuk Sloot
Mischa Soetman
Jeffrey Tombal
Jesse van de Veen
Hugo van Dijken
Giovanni van Wijhe
Milan Vivas
Trainer: Gert Soetman
Leider: Antonio Vivas

 

C junioren

C1
Samed Avci
Ismail Erciyas
Mikey Foppen
Milan Holstege
Max Jansen
Ismail Karadavut
Lars Kusters
Micha Lipplaa
Sem Mohan
Sander Nieuwhof
Daan Schonagen
Joeri Steenwijk
Evert-Jan ten Hove
Dani van Dijk
Trainer: Stephan de Bruin
Leider: Hartger Jansen
Grensrechter: Arne Lipplaa
 
C2
Elmar Heere
Kars Karssen
Mathijs Meijberg
Tom Oeloff
Misja Overberg
Luuk Overweg
Sander Pruim
Niels Sprengers
Iwan van de Kolk
Joran van Drunen
Rob van Ginkel
Jelle van Hartingsveldt
Jens van Reenen
Rick-Jelle Visser
Hugo Wever
Trainer: Harm Jan van Omme
Leider: Ton van der Kolk
Leider: Ben van Reenen
     
C3
Daan Bäumer
Marc Beers
Jonathan Breugem
Pablo Bronsgeest
Fons Eggink
Pim Kelderman
Roy Masurel
Leon Meeuwesse
Stan Schuurkamp
Patrick uit de Bosch
Jarein van Ark
Lars van Leth
Joris Zomer
Lucas Zuiddam
Trainer: Remco Höster
Grensrechter: Arjen Zomer
 
C4
Oualid Achaibi
Arjen Bouwmeester
Niels de Haas
Eyob Diepeveen
Frank Hagendoorn
Tim Koornwinder
Tahsin Orakci
Quinten Pastoor
Tom van Dalen
Reint-Jan van de Bunte
Goivanni van der Windt
Bas van Vugt
Damian Warner
Timon Wiertz
Trainer: kandidaat, nog niet bevestigd
Leider: kandidaat, nog niet bevestigd
     
C5
Mathijs Bollee
Ruben Dekker
Enoch Etakpofe
Diederick Gerards
Maarten Krop
Brian Maas
Job Moll
Dave Reijerse
Mustafa Salman
Max Smits
Tarik Tekeli
Jonathan van Diermen
Jitske van Noordennen
Dani Wijk
Trainer: Peter Krop
Leider : Vacature
 
C6
Zakaria Andalousi
Ilkay Gönc
Niels Groothedde
Thomas Hamberg
Ismael Houffanesh
Ali Ilgar
Guido Kamphorst
Sander Kampman
Mustafa Karaaslan
Damian Klaassen
Luuk Soldaat
Nick van Breugelen
Edward van der Logt
Abdallah Yasbah
Trainer: Vacature
Leider : Vacature
     
C7
Kelvin Bertram
Leander Brinkman
Ibrahim Gören
Siemen Goosensen
Martijn Goosensen
Rick Hüther
Jasper Knol
Nick Kuiper
Nino Scheffer
Christiaan Schneider
Matteo Spoelder
Lex van den Berg
Stephan van der Bijl
Roy van Maren
Trainer: Vacature
Leider : Vacature
 
C8
Onur Askin
Kilian Banga
Anton Banga
Karsten Ploeger
Ruben Ploeger
Auke Ritmeester
Mohammed Ahmed Said
Bryan Schoen
Furkan Sinci
Enes Talayhan
Kevin van Mierlo
Nick van Mierlo
Sander Verhoef
Oualid Zahania
Trainer: Patrick van Mierlo
Leider : Vacature

 

 

D junioren

D1
Rick Besselsen
Steven Beumer
Jarno Dekker
Daan Dekker
Ervin Heere
Daniel Hermus
Bart Hoeve
Muhsin Ibis
Dion Klaassen
Max Kusters
Daniël Noorman
Erwin Pruim
Jan Schoonenberg
Victor van Ginkel
Trainer: Theo van der Vlag
Leider : Bekend
 
D2
Elyes Azzouz
Sjoerd Bäumer
Loek Bockting
Marc Bosman
Mahmut Erciyas
Yannick Foppen
Clint Haverkamp
Johno Keijzer
Jesse le Comte
Rune Nielsen
Joran van de Kuilen
Tycho Vos
Daniek Wels
Lianne Wels
Trainer: Kevin van der Vlag
Leider : Vacature
     
D3
Tuncay Akca
Eef Barneveld
Mick Everts
Tim Jacobs
Coen Kampman
Levi Lodder
Orlando Ngiri
Tycho Tetzlaff
Julian van de Beeten
Niek van den Engel
Noah van der Vegt
Dani van Rosse
Niek Veldman
Cedric Westhuis
Jesse Wiertz
Trainer/leider: Bart Lodder
Trainer/leider: Arno van den Engel
Trainer/leider: Rene Wiertz
 
D4
Ibrahim Avci
Damian Deinum
Niels Gijsbertsen
Raphael Mennen
Lucas Mulder
Thomas Ploeg
Stefano Prudon
Joost Reijersen
Imad Tahiri
Robin Tukker
Jelmer van Boven
Jasper van der Maelen
Dennis van Weeghel
Danick Zandbergen
Leider: Burns Deinum
Leider: Robert Prudon
Trainer/Leider: Richard Versteeg
     
D5
Jasper Bosschart
Bryan de Paauw
Yassine Fadili
Memet Ali Gören
Lilia Janssens
Ben Kranen
Ilhan Mete
Thomas Molenberg
Ruben Ooms
Jesse van der Loo
Daniel van der Valk
Brett van Meekeren
Calvin van Rhee
Rick Vossebelt
Milan Willems
Trainer: Heino van Meekeren
Leider: Dhr. Vossebelt
Trainer: Jan Willems
 
D6
Jasper Albers
Willem Bleijenberg
Martijn Boonen
Oualid el Ouamari
Elias Hashemi
Odin Karssen
Jordi Kranen
Micha Luijtjes
Mazin Ahmed Said
Marvick Schneider
Roan van de Veen
Daniel van Dijken
Willard van Ginkel
Bas van Rhijn
Beau Visscher
Trainer/leider: Madelon de Rooij
Trainer/leider: Marcel van de Beeten
     
D7
Issam Belhadj
Lucas Berg
Rowan Bouw
Ibrahim Cetinkaya
Omer Gören
Daan Heres
Ali Kara
Marouf Kiliçaslan
Wesley Kroezen
Victor Muntingh
Stef Oomen
Theo Til
Ricardo van den Brink
Justin van Putten
Alessandro Vermanen
Trainer: Vacature
Leider : Vacature
   

 

E pupillen

E1
Marien Brandsen
Amine Doumaz
Thijs Eggink
Niels Landwaard
Chris Pfrommer
Bilal Said Sahin
Stijn van Leth
Twan van Nijhuis
Jochem van Weeghel
Trainer/leider: Dominique Denzel
Trainer/leider: Jeroen Spoelstra
 
E2
Jamie de Fluiter
Jasper Goosensen
Muammer Ibis
Thomas Jansen
Valentijn Karssen
Tijn Lodder
Benjamin Moll
Thomas Nikolopoulos
Bünyamin Yazir
Leider: Gerard Goossensen
Trainer: Cor Klaassen
     
E3
Thomas Broos
Joost de Boer
Hichem el Meloudi
Isabella Jansen
Lukas Kisjes
Marieke Verbaan
Quinten Vos
Tiemo Wijk
Mac Woltering
Leider: Michel Broos
Trainer: Hartger Jansen
 
E4
Floris 't Jong
Tim Bil
Manuel Bravo
Tijmen Bronkhorst
Pamir Corbeth
Rens Hakvoort
Levi Lampe
Joris Reinink
Filip Schultink
Leider: Manuel Bravo
Trainer: Raymond Corbeth
     
E5
Patrick Bos
Mika Bosman
Ahmet Gören
Diko Oolbekkink
Julie Rook
Rowan Steijnis
Aron van Breugelen
Chris van den Berg
Sander Verhoeven
Leider: Albert Bos
Trainer: Ruud Bosman
 
E6
Emirhan Avci
Beau Knol
Melle Nielsen
Joost Oeloff
Bram Risseeuw
Joost van den Berg
Bo-Jesse van den Brink
Mitchel van den Os
Ruben van der Meij
Trainer: Hans Oeloff
Leider: Jan van den Brink
     
E7
Emre Ayaz
Floris Beekhuizen
Bam Beltman
Maurits de Wolf
Sem Everts
Julius Goedhart
Daan Slot
Matz van der Kaap
Didier Westhuis
Trainer/leider: Aart van Beekhuizen
Leider : Vacature
 
E8
Maarten den Hollander
Jasper Driest
Koen Everts
Jelte Kleen
Luca Ovinge
Thomas Sironi
Bas Smit
Jurjan van de Kuilen
Boet Veld
Tim Zuiddam
Trainer: Vacature
Leider : Vacature
     
E9
Lars Dirksen
Jesse Fredriks
Luca Mennen
Mees Reijersen
Thom Reinbergen
Joost Rijsdijk
Bas Sijmons
Roan van Kooij
Marleen Vos
Trainer: Vacature
Leider : Vacature
 
E10
Marnix Buizer
Victor Klaassen
Boris Kusters
Tigo Molenberg
Mirac Sariaslan
Ruben Timmer
Mick van de Kamp
Dave van den Brink
Robin Zaar
Leider: Rene Buizer
Leider: Leontine Klaassen
Leider : Janneke Poppe
Trainer: Onder voorbehoud
     
E11
Rami Alzubaidi
Mevlut Avci
Youssef Belhadj
Mila Besselsen
Hazar Deveci
Milan Foppen
Rohan Kowlesar
Mark Ruijter
Mahir Ahmed Said
Leider: Rachel Sjoerdsma
Trainer: Vacature
   

 

F pupillen

F1
Simeon Cousin
Bram Hakvoort
Tim Heres
Kenzo Jansen
Jasper Landwaard
Marijn Smit
Daan van der Sloot
Mark van Ginkel
Binc Zwart
Trainer: Eric Jansen
Leider: Marco Landwaard
Leider: Esther van Ginkel
Leider: Ton van Ginkel
 
F2
Reza Haidari
Mohammed Kachar
Bengt Kooistra
Imran Labbari
Ruben Oostendorp
Jasper Schipper
Tristan van Kooij
Giel Verhoef
Leider: Shahram Haidari
Leider: Steven Oostendorp
     
F3
Akif Ekinci
Thomas Gijsbertsen
Wesley Klappers
Muhammed Emin Pinarbasi
Tom Schafthuizen
Onno Sluis
Stijn Visser
Jim Vlaming
Leider: Mark Gijsbertsen
Leider: Dennis Schafthuizen
 
F4
Fouad Allioui
Raafat Alzubaidi
Mirac Deveci
Engin Mermer
Mano Peetoom
Hilbert Strohmaier
Jan van den Burgh
Wessel van der Heijden
Scott Woltering
Leider: Rogier Peetoom
Leider: Gijs van der Heijden
     
F5
Matthijs Baars
Giel Dijkstra
M. Dooijeweerd
Keremcan Kiziler
M. Reyerse
Reinout van Aken
Twan van Dam
Leider : Dooijeweerd
Leider: Reyerse
Leider : Dijkstra
Trainer : Baars
 
F6
Stijn Beumer
Mohamed Amine El Mouhouti
Imram El Ousrouti
Jort Everts
Anouar Raoudi
Daan Stevenhagen
Senna van Ark
Ilja van Praag
Trainer: Jordi Roelofsen
Leider : Vacature
     
F7
Stijn Buizerd
B. Dijkhuizen
Mohammed Gören
Julian Jobse
Mart Kroon
Bas Noltes
Robin Teune
Lucca van de Kamp
Bram van Oosterhout
Trainer: Vacature
Leider : Vacature
   
Lees bericht

Vuurwerkbeleid vanuit de KNVB

22-09-2019

Let op de forse boetes.....

Lees bericht

De introductie van de nieuwe sponsor pakketten 2019 – 2020

22-09-2019

Een team sponsoren kan nu nog sneller en eenvoudiger

Lees bericht

Info over de supportersbus

19-09-2019

Supportersvereniging ZAVO organiseert ook dit jaar weer busreizen

Nieuwsoverzicht Archief