29 April 2013 / Redactie / Algemeen
Afgelopen zaterdag heeft Rocco Keizer vol enthousiasme meegeholpen bij de G-jeugd en daar zijn de G-voetballers erg mee in hun nopjes.

Rocco was niet alleen maar had ook zijn vriendin meegenomen. De G-voetballers vonden het erg leuk en waren helemaal lyrisch over zijn inbreng. Wij van onze kant waarderen het enorm dat Rocco daarmee zijn VVOG gevoel op een positieve manier laat spreken. Rocco en uiteraard zijn vriendin, uitermate bedankt vooral namens de G-voetballers en begeleiders.
Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden!
Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.
Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee