23 Januari 2013 / Sponsorcommissie / Sponsors
Net bereikte ons het bericht dat Dr. Schröder bij een val ongelukkig terecht is gekomen en niet kan komen. Prof. Dr. Sloot neemt het stokje over !.
Let op: Dit college is exclusief voor VVOG businessclubleden
De Businessclub is Prof.Dr. Sloot, hoogleraar aan de Rijks Universiteit van Groningen, zeer erkentelijk dat hij het college wil overnemen.
De titel daarvan is: Internet… werk aan de winkel.
Centraal daarbij is de gedachte dat tal van traditionele distributiekanalen van winkels en andere bedrijven in de toekomst niet meer zullen functioneren. Wat moet de ondernemer doen om op de (internet)markt te blijven.
Een spannend en actueel college, dat u als exclusief businessclublid zeker niet mag missen.
Oorspronkelijk stond dit exclusieve college voor businessclubleden gepland op de 16e mei in Kasteel De Essenburgh. Op die datum zal Schröder alsnog acte de presence geven.
Kortom: u hoeft niets te missen. Integendeel! Het wordt een interessante avond….
Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden!
Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.
Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee