Elke vrijwilliger bij VVOG is een ster !

26 September 2012 / Redactie / Vrijwilligers

Ja, het is hartstikke leuk om bij de VVOG familie vrijwilligerswerk te doen, kom daarom morgenderdagavond 27 september naar de workshop Vrijwilligers.  

 

 

De workshop is er voor ouders, opa’s, oma’s, jeugd, scholieren die hun maatschappelijke stage bij VVOG willen volgen . We willen laten zien dat het hartstikke leuk is om mee te doen in de grote groep van VVOG vrijwilligers. De workshop wordt in carrousel-vorm gegeven, u kunt dus van alles zien zoals trainer, leider, wedstrijdbegeleider, keuken/kantine, wedstrijdsecretariaat, onderhoudsploeg, schoonmaakploeg enzovoorts.

Wilt u ook een kijkje in de “keuken” van VVOG nemen dan kunt u zich voor woensdag 26 september a.s. aanmelden bij:

mieke.de.zeeuw@live.nl

DATUM: Donderdag 27 september 2012

AANVANGSTIJD: 19:30 UUR

PLAATS: KANTINE VVOG

                                               SEE YOU @VVOG!!!

 

 

                                                                                                                  

 

Lees bericht

Juich morgen om 14:30u VVOG naar de winst!

02-06-2023

VVOG speelt morgen -zaterdag- om 14:30uur de super belangrijke wedstrijd tegen Smitshoek en kan daarbij jouw steun goed gebruiken!

Lees bericht

VVOG MO20-1 KAMPIOEN!

01-06-2023

Dromen, durven, doen. Na een seizoen hard werken en als team doorgroeien, werden de meiden van de MO20-1 afgelopen zaterdag kampioen 2e klasse.

Lees bericht

G-team kampioen!

01-06-2023

G1 kampioen in Zwolle.

Nieuwsoverzicht Archief