Trainer-coach 2e elftal

6 Februari 2009 / Technische Commissie / Nieuws van het eerste




door TC

Afgelopen week heeft het bestuur op advies van de Technische Commissie overeenstemming bereikt met Wim Kroes om ook het komend seizoen het 2e elftal te trainen en te coachen. Een prima zaak, dat hij binnen boord is gehouden. In nauwe samenwerking met de technische staf rond de A-selectie zal hij alles in het werk stellen om onze (jeugdige) talenten naar een hoger niveau te brengen. Het 2e elftal voert momenteel de ranglijst aan in de reserve eerste klasse. Hopelijk kan Wim Kroes komend seizoen zijn prima werk voorzetten in de reserve hoofdklasse.

Assistent-trainer.

Donderdag 05 februari jongstleden heeft het bestuur op advies van de Technische Commissie een vervanger van assistent-trainer Richard Pel aan de vereniging weten te binden. Dit is Barry Kamphorst uit Lelystad. Momenteel is hij trainer-coach van het 1e elftal van het in de derde klasse uitkomende Lelystad ’67. Met hem denken wij een prima assistent te hebben binnengehaald. Een hele enthousiaste trainer met de nodige ervaring en een enorme gedrevenheid. Een voetbaldier In hart en nieren. Samen met hoofdtrainer Henk Drost en de trainer van de doelverdedigers Bart Kamphorst (zijn vader) wil/zal hij alles in het werk stellen om het maximale uit de spelers te halen.

Lees bericht

Save the date: het Allinq Jeugdtoernooi komt terug!

16-04-2025

Op zaterdag 23 augustus 2025 starten we het nieuwe voetbalseizoen met de tweede editie van het Allinq jeugdtoernooi bij VVOG Harderwijk.

Lees bericht

Ruben Caldenhoven naar VVOG Harderwijk

16-04-2025

VVOG heeft Ruben Caldenhoven vastgelegd als versterking voor het komende seizoen. De 20-jarige middenvelder uit Lelystad maakt de overstap van Sparta Nijkerk naar De Strokel.

Lees bericht

Hulp gezocht bij Walibi Cup op 4 mei en 8 juni

15-04-2025

We zijn voor de Walibi Cup dringend opzoek naar hulp voor achter de bar en in de keuken op zondag 4 mei en op zondag 8 juni.

Nieuwsoverzicht Archief