8 Juni 2024 / Technische Commissie / Nieuws van het eerste
Voor komend seizoen heeft VVOG een nieuwe keeper aangetrokken in de persoon van Aria Hashemi (30).
Afgelopen jaren is hij een ware voetbalnomade gebleken, waarbij hij actief is geweest bij diverse clubs in het zuiden van het land, zoals Blauw Geel’38, TEC en OSS’20.
Na zijn verhuizing naar Almere is hij aangesloten bij Unicum, waar hij op dit moment nog volop meestrijdt in de nacompetitie voor promotie naar de 1e klasse.
Aria heeft Iraanse roots en staat bekend als een meevoetballende keeper. Met de komst van deze ervaren keeper, is het keepersbestand rond. Aria gaat strijden voor een plek onder de lat met Lars Reijnen en Jesse Oudendorp.
TC en bestuur zijn blij met de komst van Aria en wensen hem veel succes en plezier bij onze mooie club.
De competitieindeling is bekend voor ons eerste elftal!De
Alle jeugdselectietrainers zijn vastgelegd om komend seizoen aan de slag te gaan met de talenten die VVOG Harderwijk bezit!
Bij VVOG Harderwijk vinden we het belangrijk dat wedstrijden goed en sportief verlopen en hierin zijn de scheidsrechters onmisbaar.