VVOG trekt Elton Kusi aan

2 Juni 2024 / Algemeen

VVOG heeft een extra verdediger aangetrokken. Met Elton Kusi (24) krijgt VVOG er een fysiek sterke en snelle verdediger bij die de vrijgekomen positie van Brian van den Hooff (langdurige blessure) kan opvullen.

Kusi is in de jeugd opgeleid bij Almere City, Vitesse en speelde ook voor de beloftes van sc Heerenveen. Nadat hij in de coronatijd een korte tijd geen club heeft gehad, sloot hij in november vorig jaar aan bij Odin ’59 waar hij al snel liet zien over veel kwaliteiten te beschikken. In het dagelijks leven werkt de Almeerder in de zorg en sinds vorig jaar is hij de trotse vader van een dochtertje. 

Elton over zijn avontuur bij VVOG: “Vanuit Almere is VVOG goed bereikbaar en ik wilde graag op divisieniveau blijven spelen. Ik heb nu al zin in het aankomend seizoen en wil het Harderwijkse publiek graag laten zien wat ik in mijn mars heb.”

De TC en het bestuur zijn blij dat Elton naar VVOG komt en wensen hem veel plezier op de Strokel.

Lees bericht

Update: Amauri teruggevonden

07-02-2025

De politie Harderwijk heeft zojuist een update gedeeld over de vermissing van ons jeugdlid Amauri. Wij zijn blij en opgelucht dat we kunnen melden dat hij in goede gezondheid is teruggevonden.

Lees bericht

Rezah Carrera & JO11-1 hebben hun Grote Clubactie prijzen al opgehaald! Jij ook?

03-02-2025

De prijzen van de Grote Clubactie zijn al even bekend en Rezah Carrera & de JO11-1 hebben ze al opgehaald!
Ligt jouw (team-)prijs er nog? Haal die dan zaterdag aanstaande 8 februari tussen 9:30uur - 11:30u op!

Lees bericht

Floris Mulder vertrekt bij VVOG Harderwijk

03-02-2025

Na 2 seizoenen zal Floris Mulder aan het eind van het seizoen vertrekken bij VVOG Harderwijk. De centrale verdediger heeft de technische commissie laten weten dat hij bezig is aan zijn laatste maanden bij de club.
 

Nieuwsoverzicht Archief