Voorlopige indeling jeugd 2023/2024

1 Juni 2023 / Jeugd

Dit is de voorlopige indeling voor het seizoen 2023/2024. De indelingen zijn voorlopig omdat nog niet alle aanmeldingen en afmeldingen zijn verwerkt. Ook is de verwachting dat er nog aan- en afmeldingen volgen wat mogelijk mutaties in de indelingen tot gevolg kan hebben. Er is zoveel als mogelijk invulling gegeven aan wensen van ouders en spelers m.b.t. de indelingen, maar dit zal niet in alle gevallen gelukt zijn. 
Eventuele wijzigingen na publicatie van dit bericht zullen vooralsnog niet verwerkt worden in dit bericht.

Nog niet bij elk team is de begeleiding geregeld. Daarom bij deze een oproep voor (toekomstige) leiders/trainers. Neem contact op met de coördinator van de betreffende sectie of met de jeugdcommissie om je aan te melden. Mochten er nog vragen zijn over deze voorlopige indelingen dan kan contact opgenomen worden met de coördinator van de betreffende sectie of met Gerrit Hup, Hoofd Jeugd opleidingen.

Klik hier op de sectie om gelijk naar de juiste sectie te navigeren.

MO20 JO19 JO17 JO15 JO14 JO13 JO12 JO11 JO10 JO9 JO8

MO20

MO20-1
Mila Besselsen
Desta Dekker
Marit van den Hoek
Karlijn IJzer
Lieke Kelderman
Martyna Zofia Kiljan
Kirsten de Koning
Laura Korevaar
Sophia van Loo
Luna van de Mheen
Indy Mohan
Mirre Mohan
Lune Noorman
Evy Rodenburg
Maroua Saouti
Melanie Stuurman

Begeleiding
Marchel Besselsen (trainer/coach)
Matthieu Hamstra (ass.-trainer/coach)

JO19

JO19-1
Syro de Bock
Senne Entrop
Enes Gundogdu
Jens Hoeve
Kenzo Jansen
Levi Jansen
Nzuzo Kerkhof
Bengt Kooistra
Jasper Landwaard
Jesse Oudendorp
Milan Reijerse
Mart Schuurman
Daan van der Sloot
Jarno van der Vegt
Harun Eren Yazir
Binc Zwart

Begeleiding
Mikey Foppen (trainer/coach)
Manuel Bravo (sr) (ass.-trainer/coach)
Eliza Umans (ass.-trainer/coach)
Chris Jansen (leider)
JO19-2
Jefta Boer
Yannick uit de Bosch
Sebastian Bosters
Maurits Bruijn
Marijn Dooijeweerd
Thom Gulden
Gerben Hannessen
Matteo Hummelen
Pepijn Jager
Robin van de Kamp
Mees Lammers
Alec Lammerts Van Bueren
Thijs van de Mars
Milan Oskam
Rick Plakke
Xander Samsom
Joshua van 't Slot
Jan van Straaten
Niek Tigelaar

Begeleiding
Yannick Butoh (trainer/coach)
Fadi Saleh (ass.-trainer/coach)
Rick van Straten (ass. trainer)
Alfred Dooijeweerd (leider)
Ferdinand Oskam (leider)
 
JO19-3
Nour Belga
Tim van den Bosch
Stijn Buizer
Simeon Cousin
Tom van den Engel
Gido Engelgeer
Jorik Kampen
Maarten Karssen
Jesse Klaassen
Luca Ovinge
Sören Petersen
Ibrahim Rahmanli
Maik Ruiter
Jasper Schipper
Marijn Smit
Jim Vlaming

Begeleiding
Jacco van den Bosch (trainer)
John Klaassen (trainer/coach)
Arno van den Engel (leider)

JO17

JO17-1
Julian Aartsen
Kaj Bakker
Martijn van den Bosch
Yassine Elouali
Lucas Hoen
Keano Hop
Rutger Hop
Kayan Kabukale
Joél Klumpenaar
Milan Kruidhof
Jente Lachenal
Tijn Meppelink
Reda Ouchan
Jamie Plet
Quinten Plijter
Rayan van der Sloot
Koen Visser
Sander Vlieg

Begeleiding
Dada Bugera (trainer/coach)
Sander Bos (2e ass. trainer/coach)
John van Middendorp (ass.-trainer/coach)
JO17-2
Luka Bakker
Daan Beijeman
Elijah Bosgra
Tycho Doornhof
Gijs Houtman
Sem Kappers
Samuel van der Lelie
Nino Petersen
Jair Poel
Niels Samsom
Ruben Steenmeyer
Fernando Timmer
Rion van der Hoek
Sem van Noort
Giorgio de Winter
Sil Woerdeman

Begeleiding
Jos Houtman (leider)
 
JO17-3
Merijn Bos
Nathan Diemel
Youri Jansen
Velikan Karadavut
Tim Kluinhaar
Sander van der Linden
Marijn Los
Ruben Martens
Ibrahim Mohammad
Jochem Nauta
Kamal Oso
Ermiyas Redie Tedros
Sam van Rijn
Jochem Verhage
Max van de Werff
Luca van de Wiel

Begeleiding
Vacant

JO15

JO15-1
Julian Blom
Jesper Brands
Aaron Bronkhorst
Auke van Dijke
Annick Dinger
Jordi Dinger
Evi Hotsma
Kayden Klaassen
Sam Kniknie
Rico Moossdorff
Jasper Oostendorp
Thomas Ruiter
Sjuul Schuurman
Joab Vogelaar
Lisa Zaar

Begeleiding
Niels Ros (trainer/coach)
Mylan Otten (ass.-trainer/coach)
JO15-2
Bram Bijker
Kaj Bregman
Roan Diertens
Tim Feikens
Loïc Flipsen
Valentijn Klarenbeek
Dinand Kockmann
Daniel Kok
Stan van de Kuilen
Julian Meerveld
Sam Melgers
Romée Pars
Lucas Prinsen
Mart Schut
Christiaan Sloot
Daimen Tork

Begeleiding
Ralph Diertens (trainer/coach)
Martijn Bijker (leider)
 
JO15-3
Bowen Ashtari
Daan van Beem
Wiljan Bredewold
Faraaz Essenburg
Alieke Heijboer
Tiede Jacops
Julius Kok
Sander Korevaar
Tim Luijtjes
Bram Martens
Danley Rekers
Hamza Saouiki
Abel Peter Dirk Schultink
Tim Schuttelaar
Max Van Spijkeren
Milan Stevens
Amber Zijdeman
Job van Zuthem

Begeleiding
Dimario van Soolingen (trainer/coach)
Richard Zijdeman (trainer)
 
JO15-4
Ahmed Alkefaji
Samuël van den Berg
Roan Deleij
Rowan Elbers
Job Gulden
Stella Heeringa
Daan van der Heide
Noortje Jongeneel
Jort van Keeken
Ayoub Nurmahammed
Romee Oortgiesen
Djaymie Pater
Siham Raoudi
Roos Schaaphok
Ruby-joy Schipper
Tijn Schuurhuis
Jurre Woortman
Max van Zwieten

Begeleiding
Fouad Dib (trainer/coach)
John Van Keeken (trainer/coach)
Willem J Lubbersen (trainer/coach)

JO14

JO14-1
Teun Agterberg
Ilyas Akachar
Mohammed Al Ismael
Jonathan Bakker
Anis Belga
Mink Bokhorst
Luc Bommerson
Shane Bosch
Valerie Douma
Reda Doumaz
Daan Feikens
Mauk Jansen
Liam Klompenhouwer
Niels van der Linden
Amini Runesha

Begeleiding
Manuel Bravo (jr) (trainer/coach)
Nasir Bamouh (ass. trainer)
JO14-2
Ruben Aerts
Hidde Beijersbergen van Henegouwen
Mark Brouwer
Boaz van Drunen
Jonathan Grift
Bas Houtman
Bartosz Kuczmaszewski
Jur Lammers
Luca Maessen
Thomas Nijmeijer
Sverre Pars
Pelle Pelzer
Joshua van Room
Stef Seijbel
Sander Tel

Begeleiding
Harmen van Drunen (trainer/coach)
Pierre Pelzer (trainer)
 
JO14-3

Nick Beelen
Roby van den Bor
Jordi Dijkstra
Liam Eikelboom
Anas El Battioui
Liam Goudsmid
Lyaad Hamane
Nathan Havekes
Julian Heldoorn
Jamian Hofman
Riwan Ibrahim
Aharon Jansen
Mert Tekin
Damian Tinge
Liv Torsius

Begeleiding
Patrick van den Bor (trainer/coach)
Cees Beelen (leider)

 
JO14-4
Sibbe Bijkerk
Ryan van Bijsteren
Mees Eisenberger
Max Van der Horn
Garnik Hovakimyan
Nick Lammerts Van Bueren
Owen De Paauw
Simon Palsgraaf
Jesse van Pijkeren
Erdem Talayhan
Joas van Thes
Britt van Toorn
Niek van Voorst
Thijs Vugteveen
Meksebe Zeregabr Russom

Begeleiding
Jan-Willem Meems (trainer/coach)
Evelien Van Bijsteren (leider)

JO13

JO13-1
Rayan Aheddouch
Joel Bankole
Sem Brouwer
Abdulkarim Eshak
Jarne Fokkens
Philip IJzerman
Zenna Jansen
Levi Mast
Kay Murk
Niels Petersen
Marten Severein
Mats Stoffer
Lars Tibbe
Nour Zanhar
Simon de Zwaan

Begeleiding
Eliza Umans (trainer/coach)
Sander Bos (ass. trainer)
Bram Hakvoort (ass.-trainer/coach)
Chris Jansen (leider)
JO13-2
Mees Bijker
Rodi Brands
Jonah Bronkhorst
Sasha-Noël Deneer
Tom van Elten
Sven Foppen
Jonan Fredrikze
Jesse Heldoorn
Mick Klompenhouwer
Arnoud Kockmann
Ruben van der Meulen
Roan van Middendorp
Thijmen Pfundt
Alper Sahan
Derek Westland

Begeleiding
Tigo Molenberg (trainer)
Mark Luiting (ass. trainer)
Wilco Van Elten (leider)
Quincy Pfundt (leider)
 
JO13-3
Daan van As
Matthis Bökkerink
Musab Bozkurt
Jip Burgstede
Julian Dercksen
Steffen Deuring
David Hop
Joey Ietswaard
Tom Koerhuis
Rens Luijer
Dani Mons
Tristan Oosting
Maxim Thomassen
Jort van der Vlies
Thomas Zijdeman
Moos Zoeteweij

Begeleiding
Cor Oosting-Klock (trainer)
Nicole Durr (leider)
 
JO13-4
Thijm Alberts
Joep Bolt
Victor Eerman
Mats Hoekstra
Julian van der Horst
Jesse Jansen
Timo de Keyzer
Daan van Noort
Tim van den Os
Mehmet Emre Ozbunar
Liam Prins
Youssra Rahou
Jack van Renselaar
Hazem Saleh
Tim Snijder

Begeleiding
Jeroen Bolt (trainer)
Sebastiaan Hoekstra (trainer)
 
JO13-5
Rida Al Ahmar
Gerlamo (jerlamo) Bauer
Bastiaan Bommels
Muga Brouns
Sem van Dijk
Dean van Hoegee
Twan Mons
Mikel Ramos
Dylano te Rietstap
Loan Tombal
Thijmen Torn
Hugo Verhoeve
Storm Vreman
Giljaney Weimans
Lucas Zijlstra

Begeleiding
Liviu Pavalas (trainer)
JO13-6
Rifat Efe Avci
Oualid El Boujdaine
Paul Brandt
Bellis Bugera
Ahmet Emin Fidanci
Mitchell Klinge
Sarah van der Laan
Maarten Luijer
Basaam Mohammed Hussein
Reda El Ouaamari
Thijs Raven
Wolf Termaat
Bram Vledder
Rob Vledder
Noëlle De Vries

Begeleiding
Vacant

JO12

JO12-1
Bram Eisen
Björn Hoekert
Boaz Huisman
Luca Lof
Viggo Poel
Nathalie Rekers
Bart Scherff
Lorenzo Sheikmoesti
Thijs Wallet
Daan van der Werff

Begeleiding
Reza Haidari (trainer/coach)
Bengt Kooistra (trainer/coach)
Bram Wallet (leider)
JO12-2
Thijs den Besten
Boas Brauckmann
Levi Broeksema
Sidrit Capari
Steyn Hoveling
Daan Meijer
Kian Olthof
Luuk van Ommen
Mees Smit
Vida van Wincoop

Begeleiding
Aart van Ommen (trainer)
Killian Van Wincoop (trainer)
Sarah Van Bokhorst (leider)
Vincent Hoveling (leider)
 
JO12-3
Mohamed Belhadj
Ovar Foppen
Jesse de Haan
Lucas den Herder
Beer Jansen
Jayson van de Kolk
Jozua Olst
Quinn Smit
Luca Spierings
Kyan Zijp

Begeleiding
Martijn Foppen (trainer/coach)
Jurjen de Haan (trainer)
 
JO12-4
Aron Boer
Colin Deleij
Corné Doppenberg
Emir Gökhan
Simon Helmers
Ben de Jong
Tino Kroes
Jaron Martens
Justin Oortgiesen
James Pul
Jack Schoonhoven
Mil Vink

Begeleiding
Wouter Oortgiesen (trainer)
Amsi Pul (trainer/coach)
 
JO12-5
Yousri Aarab
Baran Akgul
Arne Heijboer
Jesse Koning
Timon Pavalas
Safwan Raoudi
Kim Raven
Iris Ruiter
Luca Mason Staaks
Finn Stavorinus
Kayn Stefan Westerhof

Begeleiding
Tjeerd Westerhof (trainer/coach)

JO11

JO11-1
Mason Bok
Joah Eestermans
Kawa Hasan
Hille Heeringa
Emrullah Korucu
Eli Roel Magero
Ravi van Praag
Tim Reijerse
Sven van der Velde
Reinout Westland

Begeleiding
Jochem Bakker (trainer/coach)
Wilco Martijn Reimink (trainer/coach)
JO11-2
Madyan Hamane
Arman Hazirovic
Jelmer Kamphorst
Julan Lof
Guus Petersen
Sebas Plieger
Jahnoah Sarakini
Thom Sluis
Dean Veenendaal
Fedde Vos

Begeleiding
Levi Jansen (trainer/coach)
Binc Zwart (trainer/coach)
 
JO11-3
Xavi Goosensen
Guyliam Hendriks
Noah Hobrink
Aras Korucu
Venjamin Kriekjes
Luuk Marinussen
Valentino Claudio Mugema
Ahmed Mustafa
Samuel van Room
Lars Stam
Xavi De Vries

Begeleiding
Vacant
 
JO11-4
Koen de Boer
Samuël van den Brink
Benjamin de Bruijne
Luca Guljé
Amir Hamane
Lukas Hoogezand
Stijn Kanters
Sami Labbari
Roan Rekers
Dylan van Rosse
Rafaël Smits

Begeleiding
Ali Hamane (trainer/coach)
Christiaan van den Brink (leider)
 
JO11-5
Moos Aikema
Luuk Brandt
Tyler Haverkamp
Bram Karssen
Noah Karten
Sem Karten
Hugo Kloostra
Sven Kok
Jay van Pijkeren
Luuk Raven
Levi Ruiter

Begeleiding
Ronald Kloostra (trainer/coach)
JO11-6
Shiraz Alhammadeh
Mohammad Alrashwany
Jefferro Bauer
Daan Braams
Mohammed Hussein
Mason Muller
Dex Nathan Olofsen
Niki Sanami
Kevin West
Baris Yúrekli

Begeleiding
Jelle West (leider)

JO10

JO10-1
Bart den Besten
Rezah Carrera
Kyan Goosensen
Cafer Emin Karaca
Josh Kersten
Maxim Kool
Jens Poel
Jayden Gerald Proeve

Begeleiding
Sigi Carrera (trainer)
Thijs Eggink (trainer)
Berry Poel (leider)
JO10-2
Senn Hakvoort
Youssef Hammo
Timon Jansen
Tim Kroondijk
Jasim Mohammad
Yoaz Redie Tedros
Aron van Rey
Seth Vogelaar
Essey Zeregabr Russom

Begeleiding
Martijn Hakvoort (trainer)
Maikel Jansen (trainer)
 
JO10-3
Luuk van den Berg
Dien Hamane
Owen Man
John Martens
Benjamin Mazier
Jurre Noort
Ali Efe Ozbunar
David van der Plas
Noah River Staaks

Begeleiding
John Martens (trainer)
Sander Noort (trainer)
 
JO10-4
Linde Blom
Aiden Dirksma
Zep Groot Jebbink
Sieme van Minnen
Maksym Moroz
Jovi Petersen
Nolan Pieper
Sam Teunissen
Senn Tombal

Begeleiding
Vacant
 
JO10-5
Davi Brito Pansani De Araujo
Olwydd Dijkhuis
Bentley Elstrodt
Daan el Gewily
Liza Heldoorn
Hamza Taskin
Gijs Tuinenga
Jurre Verdoold
Jasper de Vrij

Begeleiding
Vacant
JO10-6
Benjamin Belserang
Lina Dib
Chris Dijksterhuis
Luuk Foppen
Floris Geusebroek
Jesse van Grootheest
Jeremy Hoeve
Tariq Mbohou Megna
Ayoub Talhi

Begeleiding
Vacant
 
JO10-7
Max van Dijk
Bram van den Dragt
Halit Gul
Daniël Koopman
Mustafa Korucu
Timur Fahri Ozdemir
Lars Petersen
Ahmet Yigit Pinarci
Mayson Steen

Begeleiding
Vacant

JO9

JO9-1
Tim Bottger
Ayaz Celen
Eray Erikci
Daan den Herder
Lars Hoekert
Sam Kuijpers
Eden van Moerkerk
Tobias van de Pol
Finn Schaftenaar

Begeleiding
Furkan Erikci (trainer)
Chris Hoekert (trainer)
Daan Kuijpers (trainer)
JO9-2
Florian Egberink
Tygo Guljé
Joey Hoeve
Leon Hoveling
Brayn Jacquard
Dex de Jong
Noud Kattestaart
Hugo Melissen

Begeleiding
Marco Aartsen (trainer)
Johan Gulje (trainer)
 
JO9-3
James Kamerbeek
Roan Kanters
Marc van Kleeff
Jax Koch
Lennox Kok
Bram van 't Slot
Stijn Stavorinus
Niek Stronkhorst

Begeleiding
Alain Kok (trainer)
Sebastian Stavorinus (trainer)
Andre Stronkhorst (trainer)
 
JO9-4
Mustafa Emir Aslan
Bram Boonen
Tedd Duijster
Tobias Hartog
Jesper de Jong
Murad Pinarbasi
Tigo Smalbrugge
Colin Smith
Daan Snijder

Begeleiding
Edwin de Jong (trainer)
Ramazan Pinarbasi (trainer)
Frank Smith (trainer)
 
JO9-5
Chris van den Brink
Lev Van Dijk
Djayden Keus
Nika Kozijn
Quinn Kozijn
Sam Petersen
Maurits Tel
Hugo Waal
Tyler Van der Worp

Begeleiding
Kristian Kozijn (trainer)
Chris Petersen (trainer/coach)
JO9-6
Arel Dag
Estin Douma
Talha Gündogan
Niek Hummel
Vince van Loenen
Anne Meijer
Luuk Stade
Space Walker
Jesse Willemsen

Begeleiding
Pieter Stade (trainer)
 
JO9-7
Jax van Bijsteren
Noah van Buren
Bilal Kerem Ekici
Senn Griebling
Loran Kus
Vince Robbertsen
Lieve Schmidt
Tom Starreveld
Liam van 't Veld

Begeleiding
Vacant
JO9-8
Mohamed Alsayed
Brett Cuntz
Jurre Drost
Gino Eikema
Timo Jagersma
Thijs Karssen
Stijn Kleyberg
Jayden Laman
Thygo te Rietstap

Begeleiding
Vacant
JO9-9
Sion Bronkhorst
Melvin Doppenberg
Mick Hertsenberg
Oliver Immerzeel
Thomas Mol
Jozua Rekers
Robin Schalk
Cayn Lennox Smit
Mees De Weerd

Begeleiding
Vacant
JO9-10
Romy Carmiggelt
Eslina Duruca
Manuel De Jong
Bran Reijnders

Begeleiding
Vacant

JO8

JO8-1
Xavi Bremer
Kees Van den Eijnden
Davi van Gilst
Jason Krause
Jayden Mons
Eymen Pinarbasi
Ben van der Plas
Yusuf Emir Yazici

Begeleiding
Maarten van Gilst (trainer/coach)
JO8-2
Milan Buis
Max Commandeur
Chris Dorland
Bas 't Jong
Sam Petersen
Duuk Jaap Praamstra
Matthias Schaftenaar
Aron van Uhm

Begeleiding
Robin van Uhm (trainer/coach)
Gerco Petersen (leider)
 
JO8-3
Skye Bijlsma
Ferron Brands
Mathies Brands
Sven van Dijk
Devran Koc
Sasha Marinussen
Jax Nijssen
Ties Petersen
Tom van Ravenswaaij

Begeleiding
Vacant
 
JO8-4
Mace Brouwer
Melle Daamen
Bram Grit
Yassin Hamane
Serena van Hoegee
Seth Stavorinus
Lynn Stoffer
AL.aser Tamim
Yigit Murtaza Yazir

Begeleiding
Arthur Grit (trainer/coach)
 
JO8-5
Ali Musa Al-awwadi
Timur Argun
Mick Braams
Luca Fasen
Omer Gorgen
Lucas de Groote
Jillis Pieper
Stijn Toussaint
Imran Vejselovic
Joris Van Vilsteren

Begeleiding
Vacant
Lees bericht

Inschrijving KNVB nieuw seizoen

18-05-2024

Voor 18 juni 2024 moeten alle teams ingeschreven zijn bij de KNVB.

Lees bericht

Selectietrainers seizoen 2024-2025 bekend

18-05-2024

Met trots presenteren we de selectietrainers voor het seizoen 2024-2025, een mix van nieuwe en bekende gezichten.

Lees bericht

VERSTERKING GEZOCHT BIJ DE JEUGDCOMMISSIE!

18-05-2024

De jeugdcommissie is op zoek naar versterking.

Nieuwsoverzicht Archief