31 December 2021 / Algemeen
Op de valreep van 2021 nog wat goed nieuws over de A-selectie voor komend seizoen, want onze Amersfoortse alleskunner knoopt er nog een jaartje aan vast.
Jeffrey Snijders (26), sinds het seizoen 16/17 al uitkomend voor de hoofdmacht van de groen-witten, heeft tijdens zijn vakantie op Gran Canaria laten weten er graag nog een seizoen aan vast te knopen.
De ervaren Snijders heeft inmiddels 134 officiele wedstrijden bij VVOG op de teller staan, maar lange tijd stond de teller qua competitiedoelpunten nog op nul. En dat terwijl hij in oefenpotten al prachtige doelpunten wist te maken vanaf grote afstand. In de laatste wedstrijd voor de winterstop mocht onze rechtsback een keer op zijn favoriete stek als middenvelder optreden en pardoes scoorde hij tegen Ajax zijn eerste officiele treffer. Als rasechte Feyenoord-supporter was dit natuurlijk een doelpunt met extra glans!
De TC is blij dat ‘all-rounder’ Snijders er nog een seizoen aan vast knoopt en wenst hem veel voetbalplezier in het nieuwe seizoen!
(Foto: Jaap Hop)
VVOG Harderwijk heeft zich voor het nieuwe seizoen weten te versterken met Farhad Didari. De 22 jarige keeper uit Harderwijk komt over van stadgenoot Zwart-Wit ‘63.
Komende vrijdagavond gaat het dak eraf in de kantine op de Strokel! Met een verloting en zanger Arjo Witkamp wordt er om 21:00 afgetrapt voor de 3e helft. We hopen er met zoveel mogelijk deelnemende teams een mooie en gezellige avond van te maken.
Kafumba Cherif heeft zijn contract met één jaar verlengd. Hiermee gaat de talentvolle aanvaller zijn tweede seizoen in bij de club.