Steun fonds Gehandicaptensport!

12 Maart 2021 / Algemeen

Bewegen is voor iedereen belangrijk maar misschien nog wel belangrijker voor mensen met een handicap. Zij moeten vaak in het dagelijkse leven al extra inspanningen leveren voor normale activiteiten. Het is dus des te belangrijker voor hen om fit te blijven. Misschien nog wel belangrijker zijn de sociale contacten die het sporten met zich meebrengt. Kinderen maar ook volwassen met een handicap hebben vaker te maken met een sociaal isolement. Deelname aan sport via een vereniging is een leuke en gezonde manier om in contact te komen met andere. Fonds Gehandicaptensport zet zich in om sport voor iedereen met een handicap vanzelfsprekend te maken.

 

Elk jaar in april halen duizenden collectanten, zowel digitaal als van deur-tot-deur, geld op voor Fonds Gehandicaptensport. Door Corona is het lastig om huis aan huis te collecteren en daarom pakt het Fonds Gehandicaptensport het dit jaar anders aan. Normaal gesproken gaat 100% van de digitale collecte naar het Fonds Gehandicaptensport maar dit jaar kan 50% van de opbrengst rechtstreeks naar onze club gaan, ter ondersteuning van de gehandicaptensport binnen onze vereniging en de vereniging zelf. Het Fonds Gehandicaptensport heeft ook VVOG gevraagd hieraan mee te doen.

Via de link: Zet een streep door beperking en onderstreep talent! (digicollect.nl)

of de QR code:

 

 

 

 

Kun je doneren. De digitale collectebus blijft tot eind van het jaar “open” staan.

Doneren jullie ook?

 

Bestuur VVOG Harderwijk

 

 

 

 

 

Lees bericht

Overlijden Jan van Ark

13-04-2021

Met droefheid hebben wij bericht ontvangen van het overlijden van Jan van Ark. 

Lees bericht

Covebo ook voor de komende drie jaar Goudsponsor bij VVOG

13-04-2021

Per 1 juli 2021 heeft Covebo Harderwijk het goudsponsorschap met VVOG met drie jaar verlengd.

Lees bericht

Veluwe League 2021

10-04-2021

Gaan we dan toch nog genieten van een aantal mooie potjes voetbal!

Nieuwsoverzicht Archief