ZAVO marathon klaverjassen en nieuwjaarsreceptie

25 December 2019 / ZAVO

De klaverjas marathon start op zaterdag 4 januari aanstaande om 10:00 uur. Inloop is vanaf 9.30 uur. De kosten zijn 15 euro per persoon, dit is inclusief de lunch. Je kunt je opgeven bij één van de bestuursleden van de ZAVO.

Verder nodigen wij jullie op 6 januari, mede namens het bestuur van VVOG, van harte uit om samen met ons te proosten op een sportief, succesvol en bovenal gezond 2020. 

De voorzitter van VVOG, Fred Moll, zal jullie namens VVOG meenemen in de plannen en uitdagingen van onze vereniging voor 2020. Daarbij zal ook het startschot worden gegeven voor enkele acties die voor komend jaar op het programma staan. VVOG “Op naar de Top” realiseren wij met onze leden, vele sponsoren en een team geweldige vrijwilligers.

Wij wensen een ieder namens het bestuur fijne feestdagen en ontvangen jullie graag onder het genot van een hapje en drankje op maandag 6 januari 2020 om 20.00 uur in de kantine van ons sportpark de Strokel.

Lees bericht

Job Hoogedoorn van Nunspeet naar VVOG

24-03-2020

VVOG is erin geslaagd om Job Hoogedoorn (23) aan zich te binden.

Lees bericht

Bericht rondom Corona en activiteiten ZAVO

24-03-2020

Aan alle supporters

Lees bericht

Ons sportpark is verboden terrein

18-03-2020

Het niet toegestaan om buiten de verenigingsactiviteiten om gebruik te maken van onze velden. Dat is nu niet anders dan normaal.

Nieuwsoverzicht Archief