27 Juni 2019 / Toernooien
Twee fantastische toernooidagen! 132 teams, bijna 1400 voetballers en voetbalsters, strijd, passie, sportiviteit, respect en plezier. Op deze manier blikt de toernooicommissie terug op twee fantastische toernooidagen.
Op 8 juni was het toernooi voor de JO8, JO9, JO10 en de JO11. Op 15 juni was het toernooi voor de JO12, JO13 en de JO15. Als toernooicommissie willen wij iedereen bedanken die dit mede mogelijk heeft gemaakt. Namen noemen kunnen wij niet, want dan doen wij velen te kort. Maar wat stond de VVOG-familie weer klaar om alle kinderen twee mooie dagen te geven. De volgende mensen verdienen op zijn minst een bedankje:
En een speciale dank gaat uit naar onze sponsoren
Allen bedankt om deze twee mooie toernooidagen weer mogelijk te maken!
Namens de toernooicommissie, Ron Jansen, Dick Kooistra en Niels Raaijmakers.
In welk shirt gaan we de komende seizoenen spelen? Laat je stem gelden !
Benieuwd waar dit over gaat, lees dan snel verder.
We zijn alweer bijna aan het einde van het seizoen gekomen, dat betekent ook dat er nieuwe teamindelingen gemaakt worden voor het komende seizoen.