Voorlopige indeling jeugdteams 2019/2020

3 Juni 2019 / Jeugdcommissie / Jeugd

Dit is de voorlopige indeling voor het seizoen 2019/2020. De indelingen zijn voorlopig omdat nog niet alle aanmeldingen en afmeldingen zijn verwerkt. Ook is de verwachting dat er nog aan- en afmeldingen volgen wat mogelijk mutaties in de indelingen tot gevolg kan hebben. Er is zoveel als mogelijk invulling gegeven aan wensen van ouders en spelers m.b.t. de indelingen, maar dit zal niet in alle gevallen gelukt zijn. 

Nog niet bij elk team is de begeleiding geregeld. Daarom bij deze een oproep voor (toekomstige) leiders/trainers. Neem contact op met de coördinator van de betreffende sectie of met de jeugdcommissie om je aan te melden. Mochten er nog vragen zijn over deze voorlopige indelingen dan kan contact opgenomen worden met de coördinator van de betreffende sectie of met Gerrit Hup, Hoofd Jeugd opleidingen.

Klik hier op de sectie om gelijk naar de juiste sectie te navigeren.

.

JO19 JO17/MO17 JO15 JO13 JO11 JO10 JO9 JO8

 

Jeugd onder 19

JO19-1 / JO19-2
Matthias in 't Anker
Elyes Azzouz
Eef Barneveld
Loek Bockting
Jona de Bruin
Benjamin Companjen
Daan Dekker
Jarno Dekker
Thijs Eggink
Guido Franken
Timothy de Haan
Daniel Hermus
Bart Hoeve
Muhsin Ibis
Taouifik Khotour
Dion Klaassen
Max Kusters
Niels Meijer
Jeffrey Moral
Orlando Ngiri
Daniël Noorman
Jamie van der Roest
Melle van Scherpenzeel
Job Schultink
Niels Verdouw

Er worden nog spelers toegevoegd aan de JO19 selectie. Daarna worden de selecties JO19-1 en JO19-2 bepaald.

 
JO19-3
Hassan Al-Kaabi
Lucas Berg
Rick Besselsen
Steven Beumer
Mike de Boer
Jasper Bosschart
Damian Deinum
Niek van den Engel
Willard van Ginkel
Bram van Hartingsveldt
Clint Haverkamp
Amal Kieft
Raphael Mennen
Thomas Molenberg
Lucas Mulder
Marc Pruim
Roan van de Veen
Niek Veldman
Cedric Westhuis

Jeugd/Meiden onder 17

JO17-1
Milan van Beekhuizen
Jesper Beelen
Marien Brandsen
Tijmen Bronkhorst
Amine Doumaz
Matz van der Kaap
Valentijn Karssen
Roan van Kooij
Niels Landwaard
Stijn van Leth
Twan van Nijhuis
Chris Pfrommer
Joris Reinink
Filip Schultink
Jurgen van de Wetering

 

JO17-2
Rami Alzubaidi
Bam Beltman
Joost de Boer
Manuel Bravo
Koen Everts
Sem Everts
Rens Hakvoort
Floris 't Jong
Boris Kusters
Levi Lampe
Luuk Loef
Jaden Mountney
Diko Oolbekkink
Joost Rijsdijk
Daan Slot
Maurits de Wolf

JO17-2 zal gaan bestaan uit 15 spelers. Er kunnen nog intern mutaties volgen. Na de voorbereiding op het nieuwe seizoen wordt de selectie door de trainer bepaald.

 
JO17-3
Joost van den Berg
Patrick Bos
Aron van Breugelen
Thomas Jansen
Lukas Kisjes
Sebastiaan Klarenbeek
Jelte Kleen
Mitchel van de Os
Luca Ovinge
Fadi Saleh
Preyansu Tamang
Delano Tielrooy
Boet Veld
Jesse Wiertz
Tim Zuiddam
 
JO17-4
Floris van Beekhuizen
Tim Bil
Marnix Buizer
Emre Destanli
Lars Dirksen
Brent Hoeve
Abdalrahim Izz Eddin
Bas van der Horst
Victor Klaassen
Rohan Kowlesar
Ruben van der Meij
Tigo Molenberg
Mees Reijersen
Thijs van Schoten
Bas Sijmons
Quincy Vliek
Didier Westhuis
Fenno Woortman
Jasper Zijl
MO17-1
Mila Besselsen
Kaylee Besselsen
Marit Bredewold
Lianne Drost
Anne-Márel Foppen
Lynn de Graaf
Karlijn IJzer
Tiffany Kip
Laura Korevaar
Sanne de Lange
Melissa Luytjes
Luca Mennen
Mirre Mohan
Lune Noorman
Liva Sahan
Melanie Stuurman
Marleen Vos

Jeugd onder 15

JO15-1
Kelwin Silvestre Calado
Simeon Cousin
Mark van Ginkel
Enes Gündogdu
Reza Haidari
Bram Hakvoort
Marijn Haze
Tim Heres
Kenzo Jansen
Ryan Kwint
Jasper Landwaard
Ruben Oostendorp
Mart Schuurman
Daan van der Sloot
Jarno van der Vegt
Binc Zwart

Er zal na de voorbereiding in het nieuwe seizoen nog 1 speler van JO15-1 toegevoegd worden aan JO15-2.

JO15-2
Stijn Beumer
Sebastian Bosters
Maurits Bruijn
Jordan Busscher
Bas Dijkhuizen
Tom Edelman
Gerard Foppen
Thom Gulden
Jesse Klaassen
Tristan van Kooij
Bengt Kooistra
Engin Mermer
Deane Mountney
Bas Noltes
Muhammed Pinarbasi
Milan Reyerse
Marijn Smit
Tristan de Vries
Harun Eren Yazir

Er zal na de voorbereiding in het nieuwe seizoen nog 1 speler van JO15-1 toegevoegd worden aan JO15-2. Na de voorbereiding op het nieuwe seizoen wordt de selectie door de trainer bepaald en wordt de selectie teruggebracht naar 15 of 16 spelers.

 
JO15-3
Raafat Alzubaidi
Matthijs Baars
Yannick uit de Bosch
Nassim Bouysakkane
Jan van der Burgh
Bas Haagswoud
Steven Havekes
Wesley Klappers
Mees Lammers
Thijs van de Mars
Mohammed Mohammad
Mees Moolenaar
Mike Schaaphok
Niek Tigelaar
Joas Torn
Gino de Wild
 
JO15-4
Tim van den Bosch
Stijn Buizer
Tom van den Engel
Gido Engelgeer
Maarten Karssen
Jaïr Kijkuit
Mart Kroon
Sören Petersen
Mats Petersen
Aidan Postma
Maik Ruijter
Tom Schafthuizen
Jasper Schipper
Jim Vlaming
Robin Zaar
 
JO15-5
Jesse Bartels
Tijmen Coppoolse
Twan van Dam
Jelle van Dijke
Mohamed Amine El Mouhouti
Imram El Ousrouti
Gerben Hannessen
Wessel van der Heijden
Matteo Hummelen
Robin van de Kamp
Guido Lucas
Milan Oskam
Pleun Pouw
Maël Ruitenberg
Xander Samsom
Robin Teune
Finn Timmer
Jasper Vlieg
JO15-6
Obay Al Ahmad
Riley Boeree
Marijn Dooijeweerd
Yestin de Fluiter
Jorik Kampen
Joran Kowlesar
Damian Laman
Mano Peetoom
Anouar Raoudi
Hilbert Strohmaier
Jan Joshua Verboom
Keo van Zwamen

Jeugd onder 13

JO13-1
Wail Aheddouch
Yilmaz Dulda
Jort Everts
Rafik Faid
Lucas Hoen
Jens Hoeve
Joshua van Hulst
Sem Jansen
Milan Kruidhof
Tijn Meppelink
Quinten Plijter
Musabmelih Polat
Tomas Schut
Rayan van der Sloot
Safouan Yasbah
JO13-2
Julian Aartsen
Cagri Akca
Martijn van den Bosch
Ricardo van Briemen
Reinoud Bruijn
Kyano Eikelboom
Kayan Kabukale
Mehmet Karaaslan
Lieke Kelderman
Jesse Kurpershoek
Jochem Nauta
Tycho van Pijkeren
Koen Visser
Sil Woerdeman
Lisa Zaar

 

 
JO13-3
Mike van Bijsteren
Merijn Bos
Jari van Emous
Rutger Hop
Youri Jansen
Velikan Karadavut
Tim Kluinhaar
Samuel van der Lelie
Sander van der Linden
Ruben Martens
Luna van de Mheen
Sam van Rijn
Lise van Voorst
Jim Wery
 
JO13-4
Babette Balvert
Jayden Beek
Desta Dekker
Nathan Diemel
Zein Eibesh
Hannah Gulden
Nick Jansen
Sem Kappers
Valentijn Leene
Jamie van der Meer
Indy Mohan
Mare Petersen
Luuk Schaftenaar
Fernando Timmer
 
JO13-5
Habib Atai
Sven Beelen
Elijah Bosgra
Saphira Bouhnik
Reynard Brouwer
Vera Groenen
Taha Hansu
Gijs Houtman
Baraa Izz Eddin
Jayden Kok
Ibrahim Mohammad
Jair Poel
Ruben Steenmeyer
Levi van Twillert
Alejandro Velasco Perea

Jeugd onder 11

JO11-1
Julian Blom
Jesper Brands
Aaron Bronkhorst
Reda Doumaz
Sam Kniknie
Bob Mulder
Sep van Nijhuis
Kieran Postma
Milan Stevens
Cas Vink
Sander Vlieg
JO11-2
Michiel Burgers
Auke van Dijke
Evi Hotsma
Kaya van de Kamp
Daniel Kok
Sietse Mazier
Jasper Oostendorp
Thomas Ruiter
Mart Schut
Christiaan Sloot
Jelle Visscher
Joab Vogelaar
Lucas van Wilgenburg

Na de voorbereiding op het nieuwe seizoen wordt de selectie door de trainer bepaald en wordt de selectie teruggebracht naar 11 spelers.

 
JO11-3
Kaj Bregman
Mats Dikkeboom
Tim Luijtjes
Julian Meerveld
Senn Michelsen
Danley Rekers
 
JO11-4

Semih Aslan
Bowen Ashtari
Daan van Beem
Bram Bijker
Efe Kaan Duruca
Dinand Kockmann
Stan van de Kuilen
Bram Martens
Sam Melgers
Kasper Priem
Hamza Saouiki
Abel Schultink

 
JO11-5
Sepp Brugman
Omer Esad Hansu
Tim Feikens
Alieke Heijboer
Ilhami Kandemir
Jort van Keeken
Valentijn Klarenbeek
Sander Korevaar
Kai Noltes
Jurre Woortman
Amber Zijdeman
Max van Zwieten
JO11-6
Ahmed Alkefaji
Bedirhan Avci
Samuël van den Berg
Jonah Bökkerink
Sara Dib
Valerie Douma
Parham Fatollahey
Job Gulden
Noortje Jongeneel
Romee Oortgiesen
Romee Pars
Wesley Smit
Maria Stanisic

Jeugd onder 10

JO10-1
Teun Agterberg
Anis Belga
Mink Bokhorst
Luc Bommerson
Yigit Ceyhan
Liam Klompenhouwer
Bartosz Kuczmaszewski
Stef Seijbel
JO10-2
Jonathan Bakker
Hidde Beijersbergen van Henegouwen
Joost Blom
Daan Feikens
Thom Groenen
Max van der Horn
Jur Lammers
Niels van der Linden
Sander Tel
 
JO10-3
Boaz van Drunen
Liam Eikelboom
Anas El Battioui
Liam Goudsmid
Mauk Jansen
Damian Pap
Sven Tijsseling
Niels Verheijen
 
JO10-4
Roby van den Bor
Jordi Dijkstra
Garnik Hovakimyan
Levi Meerman
Pelle Pelzer
Joshua van Room
Niek van Voorst
Thijs Vugteveen
 
JO10-5
Daniel Bos
Damin El Ouaamari
Joel van Garderen
Lyaad Hamane
Rens Kelderman
Delilah Nauta
Thomas Nijmeijer
Jayvie van Praag
Olivier Timmers
JO10-6
Ruben Aerts
Ryan van Bijsteren
Jaylin Haverkamp
Aidan Karssen
Adam Smeink
Britt Toorn
Ecrin Yazir

Jeugd onder 9

JO9-1
Mees Bijker
Jorik Blom
Philip IJzerman
Zenna Jansen
Arnoud Kockmann
Mats Stoffer
Derek Westland
Simon de Zwaan
JO9-2
William Beelen
Jesse Heldoorn
Yusuf Kalkan
Jens Kiers
Mick Klompenhouwer
Tom Koerhuis
Dani Mons
Kacper Wylaz
Kaan Yuksel
 
JO9-3
Tom van Elten
Pepijn Karsten
Mehmet Efe Koc
Roan van Middendorp
Twan Mons
Thijmen Pfundt
Jort van der Vlies
Thomas Zijdeman
 
JO9-4
Stef Bunnik
Finn Donck
David Hop
Ruben van der Meulen
Eden Nobel
Reda El Ouaamari
Yaron van Soolingen
Kyano Verkerk
Görkem Yazir
 
JO9-5
Matthis Bökkerink
Jip Burgstede
Steffen Deuring
Jesse Jansen
Timo de Keyzer
Mehmet Emre Ozbunar
Olivier Schouten van der Velden
Mees Smit
JO9-6
Rida Al Ahmar
Daan van de Bunte
Yasine El Battioui
Daley van Emous
Andrii Kulyk
Basaam Mohammed Hussein
Tristan Oosting
Alper Sahan
Manisha de Vries
 
JO9-7
Sebastién Goris
Julian van der Horst
Maarten Luijer
Luca Maessen
Daniël Meijer
Wolf Termaat
Loan Tombal
Rob Vledder
Bram Vledder

Jeugd onder 8

JO8-1
Mohamed Belhadj
Jarne Fokkens
Levi van Garderen
Boaz Huisman
Major Jansen
Nathalie Rekers
Lars van de Wiel
Joost Woestenburg
JO8-2
Rodi Brands
Sidrit Capari
Sasha-Noël Deneer
Luuk van den Os
Adriano Sarov
Jack Schoonhoven
Marten Severein
Sven van der Velde
 
JO8-3
Joel Bankole
Tim Kicken
Timo de Lange
Luca Lof
Finn Stavorinus
Chris Verbeek
Reinout Westland
Vida van Wincoop
 
JO8-4
Colin Deleij
Steyn Hoveling
Victor Lagerwij
Jelle Luijer
Justin Oortgiesen
Luuk van Ommen
Viggo Poel
Kayn Stefan Westerhof
Yason Yonas Tecle
JO8-5
Emir Azizoglu
Liam van den Berg
Ovar Foppen
Jesse Haan
Lucas den Herder
Daan Meijer
Efe Yazir
Lees bericht

Info over de supportersbus

19-09-2019

Supportersvereniging ZAVO organiseert ook dit jaar weer busreizen

Lees bericht

Webshop kleding actie

19-09-2019

Speciale aanbieding voor leden!

Lees bericht

VVOG voor KNVB beker tegen Ajax (Am).

19-09-2019

Dinsdag 24 september speelt VVOG een thuiswedstrijd in de tweede kwalificatieronde van de (grote) KNVB beker tegen de amateurs van Ajax.

Nieuwsoverzicht Archief