Henri Brink verlengt bij VVOG

31 Maart 2018 / Algemeen

Henri Brink is ook volgend seizoen de assistent-trainer van het eerste elftal van VVOG. De oud-speler heeft zijn contract op de Strokel verlengd.

Brink is een begrip in Harderwijk. De talentvolle voetballer speelde van 1987 tot 1996 al op de Strokel en kwam daarbij tot 59 goals. In 2015 presteerde hij samen met Marco Roelofsen het onmogelijke, door met een ware houdini-act degradatie te voorkomen.

Brink kwam in 2016 terug op de Strokel als assistent van Ed Engelkes. De Technische Commissie is verheugd met de contractverlening van de clubman en wenst hem veel succes in het huidige en komende seizoen.

 

Lees bericht

Wijzigingen binnen de jeugdopleiding van VVOG Harderwijk

11-07-2026

VVOG Harderwijk voert een aantal wijzigingen door binnen de jeugdopleidng en neemt, in onderling overleg, onder andere afscheid van Eti Jansen

Lees bericht

Nieuwe statafels op ons terras dankzij sponsoren

08-07-2026

We kunnen dankzij onze sponoren weer drie gloednieuwe statafels aan ons terras toevoegen!

Lees bericht

Programma voorbereiding VVOG Harderwijk 1

05-07-2026

Bekijk het programma van de voorbereiding in dit bericht.

Nieuwsoverzicht Archief