19 November 2017 / Redactie / Meiden Vrouwen
Het was genieten vrijdagavond! De eerste centrale training voor meiden geboren in 2004, 2005 of 2006. Een heerlijke training gegeven door Bert Hoeve en Sieds Severein.
Het was een beetje stil het eerste kwartier, maar daarna kwamen de meiden los! Geweldige schoten op het doel, mooie combinaties en de meiden waren super fanatiek!
Een mooie lichting voor de toekomst!
Met deze extra training willen we het meidenvoetbal bij VVOG wat extra aandacht geven. Dit seizoen zullen er meer activiteiten georganiseerd worden voor de meiden.
Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden!
Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.
Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee