Bert Hoeve, technisch coordinator E-pupillen

21 September 2008 / Redactie / Jeugd




door Jeugdcommissie

VVOG mag zich verheugen over het feit dat Bert Hoeve besloten heeft om vanaf 4 oktober a.s. de functie van technisch jeugdcoördinator E pupillen op zich te gaan nemen. Naast E pupillen selectietrainer Cor Klaassen en organisatorisch coördinator Jan le Comte is het kader voor de E pupillen team rond, zij het dat er voor een aantal nieuwe E pupillen teams nog trainers worden gezocht.
Bert Hoeve, o.a. voormalig eerste elftalspeler, heeft al het nodige na zijn actieve voetballoopbaan gedaan voor VVOG. Momenteel is Bert lid van de Technische Commissie en voetbalt hij bij de veteranen.  De jeugdafdeling van VVOG is zeer content met de invulling van deze belangrijke opleidingsfunctie door een ervaren iemand op voetbaltechnisch gebied en wensen Bert ook langs deze weg veel succes toe met het uitvoeren van deze functie.
Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief