Competitiegegevens

0277 Onder 9 competitie (voorjaar) 3e klasse 01

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Prins Bernhard JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 SDC Putten JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Zeewolde JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO9-5 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Rood-Wit '58 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

01 februari 2020
08:30 SDC Putten JO9-3 Zeewolde JO9-3
09:00 Hierden JO9-1 Rood-Wit '58 JO9-1
09:45 VVOG JO9-3 VVOG JO9-5
08 februari 2020
09:00 Rood-Wit '58 JO9-1 SDC Putten JO9-3
09:30 VVOG JO9-5 Hierden JO9-1
10:00 Zeewolde JO9-3 Prins Bernhard JO9-1
15 februari 2020
09:00 VVOG JO9-5 Rood-Wit '58 JO9-1
09:15 Prins Bernhard JO9-1 SDC Putten JO9-3
10:15 VVOG JO9-3 Zeewolde JO9-3
29 februari 2020
09:15 Prins Bernhard JO9-1 VVOG JO9-5
10:00 VVOG JO9-3 Hierden JO9-1
07 maart 2020
08:30 SDC Putten JO9-3 VVOG JO9-3
09:00 Rood-Wit '58 JO9-1 Prins Bernhard JO9-1
09:45 Zeewolde JO9-3 Hierden JO9-1
14 maart 2020
09:00 Hierden JO9-1 SDC Putten JO9-3
09:30 VVOG JO9-5 Zeewolde JO9-3
10:15 VVOG JO9-3 Prins Bernhard JO9-1
21 maart 2020
08:30 SDC Putten JO9-3 Hierden JO9-1
09:15 Prins Bernhard JO9-1 VVOG JO9-3
09:45 Zeewolde JO9-3 VVOG JO9-5
28 maart 2020
08:30 SDC Putten JO9-3 VVOG JO9-5
08:45 VVOG JO9-3 Rood-Wit '58 JO9-1
09:15 Prins Bernhard JO9-1 Hierden JO9-1
04 april 2020
09:00 Rood-Wit '58 JO9-1 Zeewolde JO9-3
09:00 Hierden JO9-1 VVOG JO9-3
10:15 VVOG JO9-5 Prins Bernhard JO9-1
18 april 2020
09:00 Rood-Wit '58 JO9-1 Hierden JO9-1
09:00 VVOG JO9-5 VVOG JO9-3
09:45 Zeewolde JO9-3 SDC Putten JO9-3
09 mei 2020
08:30 SDC Putten JO9-3 Rood-Wit '58 JO9-1
09:00 Hierden JO9-1 VVOG JO9-5
09:15 Prins Bernhard JO9-1 Zeewolde JO9-3
16 mei 2020
08:30 SDC Putten JO9-3 Prins Bernhard JO9-1
09:00 Rood-Wit '58 JO9-1 VVOG JO9-5
09:45 Zeewolde JO9-3 VVOG JO9-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-01-2020 om 09:11.

0275 Onder 9 competitie (najaar) 4e klasse 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Hierden JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Elspeet JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 csv Apeldoorn JO9-5 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Prins Bernhard JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
5 DVS'33 Ermelo JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Zeewolde JO9-4 0 0 0 0 0 0-0 0
7 VVOG JO9-4 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Batavia '90 JO9-6 0 0 0 0 0 0-0 0
9 VVOG JO9-5 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Hulshorst JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
11 asv Dronten JO9-7 0 0 0 0 0 0-0 0
12 EFC '58 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

18 januari 2020
10:00 Batavia '90 JO9-6 VVOG JO9-5
21 december 2019
11:00 Batavia '90 JO9-6 VVOG JO9-4
14 december 2019
08:30 Batavia '90 JO9-6 Zeewolde JO9-4 Afgelast
07 december 2019
10:30 Elspeet JO9-1 VVOG JO9-5
10:00 csv Apeldoorn JO9-5 EFC '58 JO9-1 Afgelast
10:00 Zeewolde JO9-4 DVS'33 Ermelo JO9-3
09:15 Prins Bernhard JO9-1 VVOG JO9-4
09:00 Hierden JO9-2 Batavia '90 JO9-6
09:00 Hulshorst JO9-1 asv Dronten JO9-7 Afgelast
30 november 2019
10:00 Zeewolde JO9-4 Hierden JO9-2
10:00 Batavia '90 JO9-6 csv Apeldoorn JO9-5 Afgelast
09:30 VVOG JO9-4 asv Dronten JO9-7
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 Elspeet JO9-1 Afgelast
09:00 VVOG JO9-5 Prins Bernhard JO9-1
08:45 EFC '58 JO9-1 Hulshorst JO9-1
23 november 2019
11:15 asv Dronten JO9-7 EFC '58 JO9-1
09:30 Elspeet JO9-1 Zeewolde JO9-4
09:15 Prins Bernhard JO9-1 csv Apeldoorn JO9-5
09:00 Hierden JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-3
09:00 Hulshorst JO9-1 VVOG JO9-4
16 november 2019
09:30 Elspeet JO9-1 Hulshorst JO9-1
09:15 Prins Bernhard JO9-1 asv Dronten JO9-7
09:00 Hierden JO9-2 VVOG JO9-5
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 Batavia '90 JO9-6
08:30 Zeewolde JO9-4 EFC '58 JO9-1
09 november 2019
10:00 Batavia '90 JO9-6 asv Dronten JO9-7
09:30 VVOG JO9-5 Hulshorst JO9-1
09:00 Hierden JO9-2 VVOG JO9-4
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 csv Apeldoorn JO9-5
08:45 EFC '58 JO9-1 Elspeet JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-4 Prins Bernhard JO9-1
02 november 2019
11:15 asv Dronten JO9-7 Elspeet JO9-1
10:00 VVOG JO9-4 Zeewolde JO9-4
09:00 VVOG JO9-5 csv Apeldoorn JO9-5
09:00 Hulshorst JO9-1 Hierden JO9-2
08:45 EFC '58 JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-3
08:30 Batavia '90 JO9-6 Prins Bernhard JO9-1
30 oktober 2019
18:30 Elspeet JO9-1 Batavia '90 JO9-6
26 oktober 2019
11:15 asv Dronten JO9-7 VVOG JO9-5
10:15 Elspeet JO9-1 Hierden JO9-2
10:00 csv Apeldoorn JO9-5 Zeewolde JO9-4
09:30 VVOG JO9-4 EFC '58 JO9-1
09:15 Prins Bernhard JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-3
09:00 Hulshorst JO9-1 Batavia '90 JO9-6
14 oktober 2019
18:30 Elspeet JO9-1 csv Apeldoorn JO9-5
12 oktober 2019
11:30 csv Apeldoorn JO9-5 Hierden JO9-2
11:15 asv Dronten JO9-7 DVS'33 Ermelo JO9-3
10:00 VVOG JO9-4 VVOG JO9-5
09:15 Prins Bernhard JO9-1 Elspeet JO9-1
09:00 Hulshorst JO9-1 Zeewolde JO9-4
08:45 EFC '58 JO9-1 Batavia '90 JO9-6
05 oktober 2019
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-3 Hulshorst JO9-1
09:30 VVOG JO9-5 EFC '58 JO9-1
09:00 Hierden JO9-2 Prins Bernhard JO9-1
08:30 Zeewolde JO9-4 asv Dronten JO9-7
28 september 2019
11:15 asv Dronten JO9-7 csv Apeldoorn JO9-5
10:00 VVOG JO9-4 Elspeet JO9-1
09:30 VVOG JO9-5 DVS'33 Ermelo JO9-3
08:45 EFC '58 JO9-1 Hierden JO9-2
08:30 Hulshorst JO9-1 Prins Bernhard JO9-1
21 september 2019
10:00 csv Apeldoorn JO9-5 Hulshorst JO9-1
09:15 Prins Bernhard JO9-1 EFC '58 JO9-1
09:00 Hierden JO9-2 asv Dronten JO9-7
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 VVOG JO9-4
08:30 Zeewolde JO9-4 VVOG JO9-5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-01-2020 om 09:11.

Onder 9 beker poule Groep 4 58

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 EFC '58 JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG JO9-5 0 0 0 0 0 0-0 0
3 DVS'33 Ermelo JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Hierden JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

14 september 2019
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 Hierden JO9-2
08:45 EFC '58 JO9-1 VVOG JO9-5
07 september 2019
09:00 Hierden JO9-2 VVOG JO9-5
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 EFC '58 JO9-1
31 augustus 2019
09:45 VVOG JO9-5 DVS'33 Ermelo JO9-3
08:45 EFC '58 JO9-1 Hierden JO9-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-12-2019 om 10:11.