Competitiegegevens

0324 Onder 9 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 12

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 ESC JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Nunspeet JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 DVS'33 Ermelo JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Batavia '90 JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 't Harde JO9-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG Harderwijk JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Epe JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

02 maart 2024
08:30 't Harde JO9-1JM Nunspeet JO9-2
09:00 Epe JO9-3 Batavia '90 JO9-2
10:30 VVOG Harderwijk JO9-3 ESC JO9-1
09 maart 2024
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-2 Batavia '90 JO9-2
10:15 ESC JO9-1 't Harde JO9-1JM
10:30 VVOG Harderwijk JO9-3 Epe JO9-3
16 maart 2024
08:30 't Harde JO9-1JM VVOG Harderwijk JO9-3
08:30 Batavia '90 JO9-2 Nunspeet JO9-2
09:00 Epe JO9-3 DVS'33 Ermelo JO9-2
23 maart 2024
09:30 DVS'33 Ermelo JO9-2 't Harde JO9-1JM

Uitslagen

10 februari 2024
10:00 Nunspeet JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-3
08:30 ESC JO9-1 Epe JO9-3
03 februari 2024
10:30 VVOG Harderwijk JO9-3 DVS'33 Ermelo JO9-2
08:30 't Harde JO9-1JM Batavia '90 JO9-2
08:30 ESC JO9-1 Nunspeet JO9-2
27 januari 2024
10:00 Nunspeet JO9-2 Epe JO9-3
09:45 DVS'33 Ermelo JO9-2 ESC JO9-1
08:30 Batavia '90 JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-3
20 januari 2024
10:00 Nunspeet JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-2
08:30 't Harde JO9-1JM Epe JO9-3
08:30 ESC JO9-1 Batavia '90 JO9-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-03-2024 om 21:11.

0323 Onder 9 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 04

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 FC Horst JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Sparta Nijkerk JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Veensche Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 DVS'33 Ermelo JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
5 VVOG Harderwijk JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Nunspeet JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Hierden JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 VVOG Harderwijk JO9-4 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

16 december 2023
10:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 VVOG Harderwijk JO9-3
09:00 FC Horst JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-4
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 Hierden JO9-2
08:30 Veensche Boys JO9-1 Nunspeet JO9-2
09 december 2023
10:00 Nunspeet JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-3
09:30 VVOG Harderwijk JO9-4 VVOG Harderwijk JO9-3
09:00 FC Horst JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-3
09:00 Hierden JO9-2 Veensche Boys JO9-1
02 december 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-3 Hierden JO9-2 Afgelast
09:45 Veensche Boys JO9-1 FC Horst JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-3 Nunspeet JO9-2 Afgelast
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 VVOG Harderwijk JO9-4
25 november 2023
10:00 Nunspeet JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-4
09:00 FC Horst JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-3
09:00 Hierden JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-3
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 Veensche Boys JO9-1
18 november 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-3 Sparta Nijkerk JO9-3
08:45 Nunspeet JO9-2 Hierden JO9-2
11 november 2023
09:00 Hierden JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-4
09:00 FC Horst JO9-1 Nunspeet JO9-2
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 VVOG Harderwijk JO9-3
08:30 Veensche Boys JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-3
04 november 2023
09:30 VVOG Harderwijk JO9-3 Veensche Boys JO9-1
09:00 Hierden JO9-2 FC Horst JO9-1
08:45 Nunspeet JO9-2 Sparta Nijkerk JO9-3
08:30 VVOG Harderwijk JO9-4 DVS'33 Ermelo JO9-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-03-2024 om 21:11.

0322 Onder 9 Zwaluwen Jeugd Reeks 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 12

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 SDV Barneveld JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG Harderwijk JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
3 V.V. Barneveld JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Sparta Nijkerk JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Veensche Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 DVS'33 Ermelo JO9-3 0 0 0 0 0 0-0 0
7 SDC Putten JO9-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 FC Horst JO9-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

14 oktober 2023
10:15 DVS'33 Ermelo JO9-3 SDV Barneveld JO9-3
09:00 FC Horst JO9-1 SDC Putten JO9-2
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 V.V. Barneveld JO9-1
08:30 Veensche Boys JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-3
07 oktober 2023
10:30 V.V. Barneveld JO9-1 FC Horst JO9-1
10:00 SDC Putten JO9-2 DVS'33 Ermelo JO9-3
10:00 SDV Barneveld JO9-3 Veensche Boys JO9-1
09:30 VVOG Harderwijk JO9-3 Sparta Nijkerk JO9-3
30 september 2023
09:00 FC Horst JO9-1 SDV Barneveld JO9-3
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 V.V. Barneveld JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-2 VVOG Harderwijk JO9-3
08:30 Veensche Boys JO9-1 Sparta Nijkerk JO9-3
23 september 2023
10:30 V.V. Barneveld JO9-1 Veensche Boys JO9-1
10:00 SDV Barneveld JO9-3 SDC Putten JO9-2
08:30 VVOG Harderwijk JO9-3 DVS'33 Ermelo JO9-3
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 FC Horst JO9-1
16 september 2023
10:45 FC Horst JO9-1 DVS'33 Ermelo JO9-3
10:30 V.V. Barneveld JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-3
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 SDV Barneveld JO9-3
08:30 Veensche Boys JO9-1 SDC Putten JO9-2
09 september 2023
10:00 SDV Barneveld JO9-3 V.V. Barneveld JO9-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO9-3 Veensche Boys JO9-1
09:00 SDC Putten JO9-2 Sparta Nijkerk JO9-3
09:00 FC Horst JO9-1 VVOG Harderwijk JO9-3
02 september 2023
10:30 V.V. Barneveld JO9-1 SDC Putten JO9-2
09:45 VVOG Harderwijk JO9-3 SDV Barneveld JO9-3
08:30 Veensche Boys JO9-1 FC Horst JO9-1
08:30 Sparta Nijkerk JO9-3 DVS'33 Ermelo JO9-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-03-2024 om 21:11.