Competitiegegevens

0304 Onder 8 competitie (voorjaar) 2e klasse 06

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 FC Horst JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Hierden JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 SDC Putten JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG JO8-3G 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Lelystad '67 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

01 februari 2020
08:30 SDC Putten JO8-1 VVOG JO8-3G
10:00 FC Horst JO8-1 Lelystad '67 JO8-2
08 februari 2020
08:30 VVOG JO8-3G Hierden JO8-1
10:00 Lelystad '67 JO8-2 SDC Putten JO8-1
07 maart 2020
09:00 FC Horst JO8-1 VVOG JO8-3G
10:30 Hierden JO8-1 SDC Putten JO8-1
14 maart 2020
08:30 SDC Putten JO8-1 FC Horst JO8-1
10:30 Hierden JO8-1 Lelystad '67 JO8-2
28 maart 2020
09:00 FC Horst JO8-1 Hierden JO8-1
10:00 Lelystad '67 JO8-2 VVOG JO8-3G
04 april 2020
08:30 VVOG JO8-3G SDC Putten JO8-1
10:00 Lelystad '67 JO8-2 FC Horst JO8-1
18 april 2020
08:30 SDC Putten JO8-1 Lelystad '67 JO8-2
10:30 Hierden JO8-1 VVOG JO8-3G
09 mei 2020
08:30 SDC Putten JO8-1 Hierden JO8-1
08:30 VVOG JO8-3G FC Horst JO8-1
16 mei 2020
09:00 FC Horst JO8-1 SDC Putten JO8-1
10:00 Lelystad '67 JO8-2 Hierden JO8-1
23 mei 2020
08:30 VVOG JO8-3G Lelystad '67 JO8-2
10:30 Hierden JO8-1 FC Horst JO8-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 21-01-2020 om 10:45.

0276 Onder 8 competitie (najaar) 3e klasse 03

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 FC Horst JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Zwart Wit '63 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 SDS' 55 JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Barneveld JO8-1G 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Sparta Nijkerk JO8-4 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Hierden JO8-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Hoevelaken JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 VVOG JO8-3G 0 0 0 0 0 0-0 0
9 SDC Putten JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Sparta Nijkerk JO8-3 0 0 0 0 0 0-0 0
11 DVS'33 Ermelo JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
12 VVOP JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

07 december 2019
10:30 Hierden JO8-1 Sparta Nijkerk JO8-4
09:00 Barneveld JO8-1G Hoevelaken JO8-2
09:00 SDS' 55 JO8-1 VVOP JO8-2
09:00 FC Horst JO8-2 VVOG JO8-3G
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 SDC Putten JO8-3
08:30 Sparta Nijkerk JO8-3 DVS'33 Ermelo JO8-2
30 november 2019
10:30 Hierden JO8-1 FC Horst JO8-2
08:30 Sparta Nijkerk JO8-4 Zwart Wit '63 JO8-2
08:30 VVOG JO8-3G SDS' 55 JO8-1
08:30 SDC Putten JO8-3 Barneveld JO8-1G
08:30 VVOP JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-3
08:30 Hoevelaken JO8-2 DVS'33 Ermelo JO8-2
23 november 2019
09:45 Sparta Nijkerk JO8-3 Hoevelaken JO8-2
09:30 VVOG JO8-3G SDC Putten JO8-3
09:30 Barneveld JO8-1G SDS' 55 JO8-1
09:00 FC Horst JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-4
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 VVOP JO8-2
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 Hierden JO8-1
16 november 2019
09:30 Hierden JO8-1 VVOP JO8-2
09:00 SDS' 55 JO8-1 Hoevelaken JO8-2
09:00 FC Horst JO8-2 SDC Putten JO8-3
09:00 Barneveld JO8-1G DVS'33 Ermelo JO8-2
08:30 Sparta Nijkerk JO8-4 VVOG JO8-3G
09 november 2019
10:30 Hierden JO8-1 Barneveld JO8-1G
09:00 FC Horst JO8-2 Hoevelaken JO8-2
08:30 VVOG JO8-3G DVS'33 Ermelo JO8-2
08:30 VVOP JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-2
08:30 Sparta Nijkerk JO8-4 SDS' 55 JO8-1
08:30 SDC Putten JO8-3 Sparta Nijkerk JO8-3
02 november 2019
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-2
09:00 VVOG JO8-3G Barneveld JO8-1G
08:30 Sparta Nijkerk JO8-3 FC Horst JO8-2
08:30 Hoevelaken JO8-2 Hierden JO8-1
08:30 VVOP JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-4
08:30 SDC Putten JO8-3 SDS' 55 JO8-1
26 oktober 2019
09:00 Barneveld JO8-1G Sparta Nijkerk JO8-4
09:00 SDS' 55 JO8-1 Hierden JO8-1
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 SDC Putten JO8-3
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 FC Horst JO8-2
08:30 Sparta Nijkerk JO8-3 VVOG JO8-3G
08:30 Hoevelaken JO8-2 VVOP JO8-2
12 oktober 2019
09:00 SDS' 55 JO8-1 FC Horst JO8-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-4
08:30 Barneveld JO8-1G Zwart Wit '63 JO8-2
08:30 VVOP JO8-2 VVOG JO8-3G
08:30 Sparta Nijkerk JO8-3 Hierden JO8-1
08:30 Hoevelaken JO8-2 SDC Putten JO8-3
05 oktober 2019
10:30 Hierden JO8-1 DVS'33 Ermelo JO8-2
10:30 Zwart Wit '63 JO8-2 SDS' 55 JO8-1
09:00 FC Horst JO8-2 Barneveld JO8-1G
08:30 Sparta Nijkerk JO8-4 Sparta Nijkerk JO8-3
08:30 VVOG JO8-3G Hoevelaken JO8-2
08:30 SDC Putten JO8-3 VVOP JO8-2
28 september 2019
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 SDS' 55 JO8-1
08:30 Sparta Nijkerk JO8-3 Barneveld JO8-1G
08:30 Hoevelaken JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-2
08:30 VVOG JO8-3G Hierden JO8-1
08:30 VVOP JO8-2 FC Horst JO8-2
08:30 SDC Putten JO8-3 Sparta Nijkerk JO8-4
21 september 2019
10:30 Hierden JO8-1 SDC Putten JO8-3
09:00 SDS' 55 JO8-1 Sparta Nijkerk JO8-3
09:00 FC Horst JO8-2 DVS'33 Ermelo JO8-2
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 VVOG JO8-3G
08:30 Barneveld JO8-1G VVOP JO8-2
08:30 Sparta Nijkerk JO8-4 Hoevelaken JO8-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-12-2019 om 10:11.

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule Groep 3 31

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Zwart Wit '63 JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
2 VVOG JO8-3G 0 0 0 0 0 0-0 0
3 DVS'33 Ermelo JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 FC Horst JO8-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

14 september 2019
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 FC Horst JO8-2
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 VVOG JO8-3G
07 september 2019
09:00 FC Horst JO8-2 VVOG JO8-3G
09:00 DVS'33 Ermelo JO8-2 Zwart Wit '63 JO8-2
31 augustus 2019
08:45 Zwart Wit '63 JO8-2 FC Horst JO8-2
08:30 VVOG JO8-3G DVS'33 Ermelo JO8-2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-12-2019 om 10:11.

B4560 Zwaulwen jeugdbeker Onder 8 1e ronde Groep 2 SR 01 1e KO

Uitslagen

30 oktober 2019
16:00 HTC JO8-1G Hattem JO8-1
19 oktober 2019
10:45 Rohda Raalte JO8-2 Den Ham JO8-1
10:10 KCVO JO8-1 Sc. Overwetering JO8-1
10:00 VVOG JO8-3G ESC JO8-1
10:00 USV JO8-2 IJVV JO8-2
10:00 Heerde JO8-1 SV Zwolle JO8-1
10:00 Hulzense Boys JO8-1 Blauw Wit '66 JO8-1
10:00 Sparta Nijkerk JO8-4 VVOG JO8-2
09:30 WHC JO8-3 USV JO8-1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 20-12-2019 om 10:11.