Competitiegegevens

0383 Onder 17 (2e fase) 2e klasse (2e fase) 13

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 KCVO JO17-1 6 4 2 0 14 16-7 +9
2 Hierden JO17-1JM 6 4 0 2 12 13-7 +6
3 VVOG JO17-2 6 3 1 2 10 14-12 +2
4 Elspeet JO17-1 6 2 2 2 8 11-11 0
5 DSV '61 JO17-1 6 2 2 2 8 16-18 -2
6 Batavia '90 JO17-1 6 1 1 4 4 11-16 -5
7 EZC '84 JO17-1 6 1 0 5 3 12-22 -10

Uitslagen

28 januari 2023
12:00 EZC '84 JO17-1 KCVO JO17-1 0 - 5
14 januari 2023
11:45 VVOG JO17-2 EZC '84 JO17-1 4 - 3
17 december 2022
10:30 Hierden JO17-1JM EZC '84 JO17-1 3 - 0
10 december 2022
14:30 Batavia '90 JO17-1 Elspeet JO17-1 1 - 4
12:00 DSV '61 JO17-1 Hierden JO17-1JM 3 - 1
03 december 2022
12:45 KCVO JO17-1 DSV '61 JO17-1 3 - 3
09:45 Hierden JO17-1JM Batavia '90 JO17-1 3 - 1
26 november 2022
12:40 EZC '84 JO17-1 Elspeet JO17-1 1 - 2
12:00 DSV '61 JO17-1 VVOG JO17-2 2 - 4
10:30 Hierden JO17-1JM KCVO JO17-1 1 - 2
19 november 2022
15:00 Batavia '90 JO17-1 KCVO JO17-1 2 - 4
12:30 VVOG JO17-2 Hierden JO17-1JM 0 - 3
10:30 Elspeet JO17-1 DSV '61 JO17-1 2 - 2
12 november 2022
14:30 KCVO JO17-1 VVOG JO17-2 2 - 1
12:00 EZC '84 JO17-1 Batavia '90 JO17-1 2 - 5
10:30 Hierden JO17-1JM Elspeet JO17-1 2 - 1
09 november 2022
19:30 EZC '84 JO17-1 DSV '61 JO17-1 6 - 3
05 november 2022
16:00 Batavia '90 JO17-1 VVOG JO17-2 0 - 0
10:30 Elspeet JO17-1 KCVO JO17-1 0 - 0
29 oktober 2022
14:30 KCVO JO17-1 Robur et Velocitas JO17-2 3 - 1
12:30 VVOG JO17-2 Elspeet JO17-1 5 - 2
10:30 DSV '61 JO17-1 Batavia '90 JO17-1 3 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 02-02-2023 om 11:45.

0682 Onder 17 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 4

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Batavia '90 JO17-1 0 0 0 0 0 0-0 0
2 DSV '61 JO17-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Elspeet JO17-1 0 0 0 0 0 0-0 0
4 Hierden JO17-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
5 SDC Putten JO17-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 SDV Barneveld JO17-3 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Sparta Nijkerk JO17-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Sparta Nijkerk JO17-3 0 0 0 0 0 0-0 0
9 Stroe JO17-1 0 0 0 0 0 0-0 0
10 Veensche Boys JO17-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
11 VVOG JO17-2 0 0 0 0 0 0-0 0
12 Zeewolde JO17-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

04 februari 2023
10:15 Zeewolde JO17-2 Hierden JO17-1JM
10:30 Elspeet JO17-1 VVOG JO17-2
11:15 Sparta Nijkerk JO17-2 SDV Barneveld JO17-3
12:00 Veensche Boys JO17-1JM SDC Putten JO17-2
12:00 DSV '61 JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-3
14:30 Batavia '90 JO17-1 Stroe JO17-1
11 februari 2023
09:30 SDC Putten JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-2
11:15 SDV Barneveld JO17-3 Batavia '90 JO17-1
12:00 Hierden JO17-1JM DSV '61 JO17-1
12:00 Stroe JO17-1 Zeewolde JO17-2
12:30 VVOG JO17-2 Veensche Boys JO17-1JM
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Elspeet JO17-1
18 februari 2023
12:00 DSV '61 JO17-1 Stroe JO17-1
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Hierden JO17-1JM
04 maart 2023
10:30 Zeewolde JO17-2 SDV Barneveld JO17-3
10:30 Elspeet JO17-1 Veensche Boys JO17-1JM
11:15 Sparta Nijkerk JO17-2 VVOG JO17-2
11:30 Batavia '90 JO17-1 SDC Putten JO17-2
11 maart 2023
09:45 Hierden JO17-1JM Elspeet JO17-1
10:00 SDC Putten JO17-2 Zeewolde JO17-2
11:15 SDV Barneveld JO17-3 DSV '61 JO17-1
12:00 Stroe JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-3
12:00 Veensche Boys JO17-1JM Sparta Nijkerk JO17-2
12:30 VVOG JO17-2 Batavia '90 JO17-1
18 maart 2023
10:30 Zeewolde JO17-2 VVOG JO17-2
10:30 Hierden JO17-1JM Stroe JO17-1
10:30 Elspeet JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2
12:00 DSV '61 JO17-1 SDC Putten JO17-2
13:40 Sparta Nijkerk JO17-3 SDV Barneveld JO17-3
15:00 Batavia '90 JO17-1 Veensche Boys JO17-1JM
25 maart 2023
10:00 SDC Putten JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-3
11:10 Sparta Nijkerk JO17-2 Batavia '90 JO17-1
11:15 SDV Barneveld JO17-3 Hierden JO17-1JM
12:00 Stroe JO17-1 Elspeet JO17-1
12:00 Veensche Boys JO17-1JM Zeewolde JO17-2
12:30 VVOG JO17-2 DSV '61 JO17-1
01 april 2023
10:30 Zeewolde JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-2
10:30 Hierden JO17-1JM SDC Putten JO17-2
10:30 Elspeet JO17-1 Batavia '90 JO17-1
12:00 Stroe JO17-1 SDV Barneveld JO17-3
12:00 DSV '61 JO17-1 Veensche Boys JO17-1JM
14:45 Sparta Nijkerk JO17-3 VVOG JO17-2
15 april 2023
10:00 SDC Putten JO17-2 Stroe JO17-1
11:10 Sparta Nijkerk JO17-2 DSV '61 JO17-1
11:15 SDV Barneveld JO17-3 Elspeet JO17-1
11:45 Batavia '90 JO17-1 Zeewolde JO17-2
12:00 Veensche Boys JO17-1JM Sparta Nijkerk JO17-3
12:30 VVOG JO17-2 Hierden JO17-1JM
22 april 2023
10:30 Elspeet JO17-1 Zeewolde JO17-2
11:15 SDV Barneveld JO17-3 SDC Putten JO17-2
11:45 Hierden JO17-1JM Veensche Boys JO17-1JM
12:00 DSV '61 JO17-1 Batavia '90 JO17-1
12:00 Stroe JO17-1 VVOG JO17-2
13:00 Sparta Nijkerk JO17-3 Sparta Nijkerk JO17-2
13 mei 2023
10:00 SDC Putten JO17-2 VVOG JO17-2
10:30 Hierden JO17-1JM Batavia '90 JO17-1
11:15 SDV Barneveld JO17-3 Veensche Boys JO17-1JM
12:00 Stroe JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2
12:00 DSV '61 JO17-1 Elspeet JO17-1
14:35 Sparta Nijkerk JO17-3 Zeewolde JO17-2
20 mei 2023
09:00 Batavia '90 JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-3
10:30 Zeewolde JO17-2 DSV '61 JO17-1
10:30 Elspeet JO17-1 SDC Putten JO17-2
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 Hierden JO17-1JM
12:00 Veensche Boys JO17-1JM Stroe JO17-1
12:30 VVOG JO17-2 SDV Barneveld JO17-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 02-02-2023 om 11:45.

0382 Onder 17 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 17

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO17-2 4 4 0 0 12 14-7 +7
2 Zwart Wit '63 JO17-2 4 2 1 1 7 17-12 +5
3 Zwart Wit '63 JO17-3 4 1 2 1 5 12-11 +1
4 DVS'33 Ermelo JO17-2 4 1 0 3 3 13-16 -3
5 Nunspeet JO17-2 4 0 1 3 1 10-20 -10

Uitslagen

08 oktober 2022
10:30 Nunspeet JO17-2 Batavia '90 JO17-2 12 - 0
01 oktober 2022
14:00 Batavia '90 JO17-2 Zwart Wit '63 JO17-2 4 - 1
12:00 Zwart Wit '63 JO17-3 DVS'33 Ermelo JO17-2 5 - 3
10:30 Nunspeet JO17-2 VVOG JO17-2 1 - 3
27 september 2022
18:30 Batavia '90 JO17-2 DVS'33 Ermelo JO17-2 1 - 6
24 september 2022
14:30 VVOG JO17-2 Batavia '90 JO17-2
10:30 DVS'33 Ermelo JO17-2 Nunspeet JO17-2 4 - 3
10:15 Zwart Wit '63 JO17-2 Zwart Wit '63 JO17-3 1 - 1
17 september 2022
14:00 Batavia '90 JO17-2 Zwart Wit '63 JO17-3 5 - 5
12:30 VVOG JO17-2 DVS'33 Ermelo JO17-2 3 - 2
10:30 Nunspeet JO17-2 Zwart Wit '63 JO17-2 3 - 10
10 september 2022
12:15 Zwart Wit '63 JO17-3 Nunspeet JO17-2 3 - 3
10:15 Zwart Wit '63 JO17-2 VVOG JO17-2 1 - 4
03 september 2022
12:30 VVOG JO17-2 Zwart Wit '63 JO17-3 4 - 3
10:30 Nunspeet JO17-2 Batavia '90 JO17-2
10:30 DVS'33 Ermelo JO17-2 Zwart Wit '63 JO17-2 4 - 5

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 26-11-2022 om 08:30.

Onder 17 beker 1e ronde Zwaluwen Jeugd Beker O17 1e ronde Groep 3 1

Uitslagen

28 november 2022
19:45 De Esch JO17-2 BSC Unisson JO17-3 8 - 0
23 november 2022
20:15 VDZ JO17-4 VVOP JO17-2 6 - 0
19:30 ATC '65 JO17-2 Hulzense Boys JO17-1 3 - 2
22 november 2022
19:30 VVOG JO17-2 DVS'33 Ermelo JO17-4 1 - 5
19:00 Quick '20 JO17-3 Bon Boys JO17-2 4 - 2

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 02-02-2023 om 11:45.