Competitiegegevens

0237 Onder 17 (voorjaarsreeks) 1e klasse P2

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 ESC JO17-1 5 5 0 0 15 14-2 +12
2 Go Ahead Kampen JO17-1 7 4 2 1 14 20-11 +9
3 SEH JO17-1 8 3 5 0 14 19-14 +5
4 EFC '58 JO17-1 5 4 1 0 13 17-6 +11
5 Hatto Heim JO17-1 6 3 1 2 10 11-13 -2
6 Groen Wit '62 JO17-1 7 3 1 3 10 20-14 +6
7 't Harde JO17-1 6 2 2 2 8 17-14 +3
8 Hoevelaken JO17-1 6 2 2 2 8 5-7 -2
9 Sparta Nijkerk JO17-2 5 2 1 2 7 12-10 +2
10 WZC Wapenveld JO17-1 7 2 1 4 7 18-31 -13
11 SDC Putten JO17-2 6 2 0 4 6 12-15 -3
12 VVOG JO17-2 6 1 1 4 4 10-15 -5
13 VVOP JO17-1JM 7 0 2 5 2 7-17 -10
14 FC Horst JO17-2 5 0 1 4 1 4-17 -13

Uitslagen

04 juni 2022
10:30 VVOG JO17-2 VVOP JO17-1JM
28 mei 2022
13:00 Go Ahead Kampen JO17-1 VVOG JO17-2
21 mei 2022
13:00 Groen Wit '62 JO17-1 SDC Putten JO17-2
12:30 FC Horst JO17-2 WZC Wapenveld JO17-1
12:30 VVOG JO17-2 ESC JO17-1
12:30 SEH JO17-1 Hoevelaken JO17-1
11:30 't Harde JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2
10:30 EFC '58 JO17-1 Go Ahead Kampen JO17-1
10:00 Hatto Heim JO17-1 VVOP JO17-1JM
14 mei 2022
13:00 Hoevelaken JO17-1 Groen Wit '62 JO17-1
13:00 Go Ahead Kampen JO17-1 SEH JO17-1
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 EFC '58 JO17-1
11:00 WZC Wapenveld JO17-1 Hatto Heim JO17-1
10:15 ESC JO17-1 't Harde JO17-1
10:00 SDC Putten JO17-2 VVOG JO17-2
10:00 VVOP JO17-1JM FC Horst JO17-2
07 mei 2022
12:30 FC Horst JO17-2 Go Ahead Kampen JO17-1
11:30 't Harde JO17-1 VVOG JO17-2
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 ESC JO17-1
11:00 EFC '58 JO17-1 Hatto Heim JO17-1
30 april 2022
10:00 Hatto Heim JO17-1 FC Horst JO17-2
23 april 2022
13:00 Hoevelaken JO17-1 ESC JO17-1
12:30 VVOG JO17-2 EFC '58 JO17-1
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 FC Horst JO17-2
11:00 WZC Wapenveld JO17-1 't Harde JO17-1
10:00 SDC Putten JO17-2 Go Ahead Kampen JO17-1
10:00 VVOP JO17-1JM SEH JO17-1
10:00 Hatto Heim JO17-1 Groen Wit '62 JO17-1
16 april 2022
12:15 ESC JO17-1 EFC '58 JO17-1
09 april 2022
13:00 Go Ahead Kampen JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2
13:00 Groen Wit '62 JO17-1 WZC Wapenveld JO17-1
13:00 Hoevelaken JO17-1 EFC '58 JO17-1
12:30 FC Horst JO17-2 't Harde JO17-1
12:15 ESC JO17-1 Hatto Heim JO17-1
10:30 SEH JO17-1 VVOG JO17-2
10:00 SDC Putten JO17-2 VVOP JO17-1JM
02 april 2022
13:00 Go Ahead Kampen JO17-1 Hatto Heim JO17-1 4 - 3
12:15 VVOP JO17-1JM ESC JO17-1 1 - 3
11:30 't Harde JO17-1 Groen Wit '62 JO17-1
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 SDC Putten JO17-2 Afgelast
11:00 WZC Wapenveld JO17-1 Hoevelaken JO17-1
10:30 EFC '58 JO17-1 SEH JO17-1 4 - 4
08:30 VVOG JO17-2 FC Horst JO17-2 1 - 1
26 maart 2022
13:00 Groen Wit '62 JO17-1 Go Ahead Kampen JO17-1 3 - 4
12:30 FC Horst JO17-2 EFC '58 JO17-1 1 - 5
12:00 Hatto Heim JO17-1 VVOG JO17-2 2 - 0
11:15 Hoevelaken JO17-1 VVOP JO17-1JM 1 - 1
10:30 SEH JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2 2 - 1
10:15 ESC JO17-1 WZC Wapenveld JO17-1 7 - 1
10:15 SDC Putten JO17-2 't Harde JO17-1 5 - 2
19 maart 2022
13:00 Go Ahead Kampen JO17-1 WZC Wapenveld JO17-1 7 - 1
12:30 FC Horst JO17-2 ESC JO17-1
12:15 SEH JO17-1 SDC Putten JO17-2 3 - 1
11:30 't Harde JO17-1 Hatto Heim JO17-1 6 - 0
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 Hoevelaken JO17-1
10:30 EFC '58 JO17-1 Groen Wit '62 JO17-1 3 - 0
16 maart 2022
19:30 Groen Wit '62 JO17-1 FC Horst JO17-2 7 - 1
19:00 SDC Putten JO17-2 ESC JO17-1 0 - 2
12 maart 2022
13:00 Hoevelaken JO17-1 VVOG JO17-2 2 - 1
12:15 ESC JO17-1 Go Ahead Kampen JO17-1 1 - 0
11:30 't Harde JO17-1 SEH JO17-1 2 - 2
11:00 WZC Wapenveld JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2 1 - 6
10:15 VVOP JO17-1JM EFC '58 JO17-1 0 - 2
10:00 Hatto Heim JO17-1 SDC Putten JO17-2 2 - 1
05 maart 2022
13:00 Go Ahead Kampen JO17-1 VVOP JO17-1JM 2 - 0
12:30 FC Horst JO17-2 Hoevelaken JO17-1 1 - 2
12:30 VVOG JO17-2 WZC Wapenveld JO17-1 5 - 4
12:00 EFC '58 JO17-1 't Harde JO17-1 3 - 1
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 Groen Wit '62 JO17-1 0 - 4
10:15 SEH JO17-1 Hatto Heim JO17-1 2 - 2
26 februari 2022
13:00 Hoevelaken JO17-1 Go Ahead Kampen JO17-1 0 - 0
12:30 FC Horst JO17-2 SEH JO17-1 0 - 2
19 februari 2022
13:00 Groen Wit '62 JO17-1 ESC JO17-1 0 - 1
12:30 VVOG JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-2 0 - 2
12:00 Hatto Heim JO17-1 Hoevelaken JO17-1 2 - 0
12 februari 2022
13:00 Groen Wit '62 JO17-1 SEH JO17-1 2 - 2
10:45 WZC Wapenveld JO17-1 SDC Putten JO17-2 6 - 3
10:30 VVOP JO17-1JM Sparta Nijkerk JO17-2 3 - 3
05 februari 2022
14:30 VVOG JO17-2 Groen Wit '62 JO17-1 3 - 4
13:00 SDC Putten JO17-2 Hoevelaken JO17-1 2 - 0
11:15 Go Ahead Kampen JO17-1 't Harde JO17-1 3 - 3
10:15 WZC Wapenveld JO17-1 VVOP JO17-1JM 3 - 1
29 januari 2022
12:45 SEH JO17-1 WZC Wapenveld JO17-1 2 - 2
11:30 't Harde JO17-1 VVOP JO17-1JM 3 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

0235 Onder 17 (najaarsreeks) 1e klasse 6

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 EFC '58 JO17-1 10 10 0 0 30 41-7 +34
2 VVOP JO17-1JM 9 6 1 2 19 21-14 +7
3 't Harde JO17-1 9 5 1 3 16 31-21 +10
4 Sparta Nijkerk JO17-2 10 4 2 4 14 16-17 -1
5 Hoevelaken JO17-1 8 4 1 3 13 28-10 +18
6 SDC Putten JO17-2 9 4 1 4 13 21-15 +6
7 Swift '64 JO17-1 10 4 1 5 13 27-28 -1
8 BAS JO17-1JM 7 3 1 3 10 15-16 -1
9 VVOG JO17-2 8 3 1 4 10 15-19 -4
10 Zeewolde JO17-2 9 1 1 7 4 9-39 -30
11 Hulshorst JO17-1JM 9 0 0 9 0 11-49 -38

Uitslagen

18 december 2021
12:45 VVOP JO17-1JM EFC '58 JO17-1 0 - 2
12:30 Sparta Nijkerk JO17-2 SDC Putten JO17-2 1 - 3
12:30 Hulshorst JO17-1JM BAS JO17-1JM
12:30 VVOG JO17-2 Zeewolde JO17-2 Afgelast
11:00 Swift '64 JO17-1 't Harde JO17-1 3 - 1
11 december 2021
12:30 Zeewolde JO17-2 BAS JO17-1JM 2 - 5
12:30 't Harde JO17-1 Hulshorst JO17-1JM 5 - 3
12:00 VVOG JO17-2 EFC '58 JO17-1 0 - 2
11:00 SDC Putten JO17-2 VVOP JO17-1JM 1 - 2
10:15 Swift '64 JO17-1 Hoevelaken JO17-1 1 - 6
04 december 2021
13:00 Hoevelaken JO17-1 't Harde JO17-1 6 - 2
12:30 Sparta Nijkerk JO17-2 VVOG JO17-2 3 - 2
12:00 Hulshorst JO17-1JM SDC Putten JO17-2 2 - 5
11:00 EFC '58 JO17-1 Zeewolde JO17-2 6 - 0
10:30 BAS JO17-1JM Swift '64 JO17-1 4 - 2
27 november 2021
12:30 VVOG JO17-2 VVOP JO17-1JM 1 - 2
12:30 't Harde JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2 4 - 1
11:15 Zeewolde JO17-2 Hoevelaken JO17-1 1 - 5
10:00 Swift '64 JO17-1 Hulshorst JO17-1JM 4 - 1
10:00 SDC Putten JO17-2 BAS JO17-1JM Afgelast
23 november 2021
18:30 Swift '64 JO17-1 VVOP JO17-1JM 2 - 3
20 november 2021
13:00 Hoevelaken JO17-1 VVOG JO17-2 Afgelast
12:30 Sparta Nijkerk JO17-2 Swift '64 JO17-1 4 - 1
12:15 VVOP JO17-1JM Zeewolde JO17-2 3 - 0
11:00 EFC '58 JO17-1 SDC Putten JO17-2 3 - 1
13 november 2021
12:30 VVOP JO17-1JM Hulshorst JO17-1JM 3 - 0
09:30 SDC Putten JO17-2 Zeewolde JO17-2 5 - 0
10 november 2021
18:30 Hulshorst JO17-1JM VVOG JO17-2 2 - 4
06 november 2021
14:30 asv Dronten JO17-2JM VVOG JO17-2
13:00 't Harde JO17-1 EFC '58 JO17-1 0 - 2
11:00 Hulshorst JO17-1JM Sparta Nijkerk JO17-2 0 - 2
11:00 BAS JO17-1JM Hoevelaken JO17-1 1 - 0
03 november 2021
19:30 't Harde JO17-1 Zeewolde JO17-2 7 - 1
30 oktober 2021
13:00 Hoevelaken JO17-1 SDC Putten JO17-2 1 - 3
12:30 VVOP JO17-1JM 't Harde JO17-1 3 - 4
12:30 VVOG JO17-2 Swift '64 JO17-1 2 - 2
11:00 EFC '58 JO17-1 Hulshorst JO17-1JM 13 - 2
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 BAS JO17-1JM 3 - 0
10:30 Zeewolde JO17-2 asv Dronten JO17-2JM 0 - 2
23 oktober 2021
12:15 Swift '64 JO17-1 SDC Putten JO17-2 3 - 2
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 EFC '58 JO17-1 0 - 4
10:30 BAS JO17-1JM asv Dronten JO17-2JM 10 - 1
16 oktober 2021
12:30 VVOG JO17-2 't Harde JO17-1 1 - 7
09 oktober 2021
14:45 asv Dronten JO17-2JM Swift '64 JO17-1 1 - 5
11:45 VVOG JO17-2 BAS JO17-1JM 3 - 1
10:15 Zeewolde JO17-2 Sparta Nijkerk JO17-2 1 - 1
10:15 EFC '58 JO17-1 Hoevelaken JO17-1 2 - 0
09:30 SDC Putten JO17-2 't Harde JO17-1 1 - 1
02 oktober 2021
13:00 't Harde JO17-1 asv Dronten JO17-2JM 3 - 0
12:00 SDC Putten JO17-2 VVOG JO17-2 0 - 2
11:00 Sparta Nijkerk JO17-2 Hoevelaken JO17-1 0 - 0
11:00 Hulshorst JO17-1JM Zeewolde JO17-2 1 - 3
10:30 BAS JO17-1JM VVOP JO17-1JM 3 - 3
10:30 Swift '64 JO17-1 EFC '58 JO17-1 3 - 4
25 september 2021
14:30 asv Dronten JO17-2JM SDC Putten JO17-2 3 - 2
13:00 Hoevelaken JO17-1 Hulshorst JO17-1JM 10 - 0
12:30 VVOP JO17-1JM Sparta Nijkerk JO17-2 2 - 1
11:15 Zeewolde JO17-2 Swift '64 JO17-1 1 - 6
10:45 EFC '58 JO17-1 BAS JO17-1JM 3 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 01-07-2022 om 14:49.

Onder 17 beker poulefase Zwaluwen Jeugd Beker O17 poulefase Groep 2 41

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Epe JO17-2 3 3 0 0 9 12-5 +7
2 VIOS V JO17-1JM 3 2 0 1 6 11-8 +3
3 AGOVV JO17-1 3 1 0 2 3 8-11 -3
4 VVOG JO17-2 3 0 0 3 0 5-12 -7

Uitslagen

18 september 2021
12:30 VIOS V JO17-1JM Epe JO17-2 1 - 5
12:30 VVOG JO17-2 AGOVV JO17-1 1 - 5
11 september 2021
12:30 VVOG JO17-2 VIOS V JO17-1JM 2 - 4
10:30 AGOVV JO17-1 Epe JO17-2 2 - 4
04 september 2021
14:30 Epe JO17-2 VVOG JO17-2 3 - 2
12:30 VIOS V JO17-1JM AGOVV JO17-1 6 - 1

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 22-03-2022 om 11:45.