Competitiegegevens

0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Hulshorst JO10-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
3 EFC '58 JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 FC Horst JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 't Harde JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Elspeet JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 DVS'33 Ermelo JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

09 oktober 2021
09:30 VVOG JO10-4 Elspeet JO10-1
09:00 Hulshorst JO10-1JM EFC '58 JO10-2
08:30 FC Horst JO10-2 't Harde JO10-1
02 oktober 2021
09:15 Elspeet JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-3
09:00 Hulshorst JO10-1JM FC Horst JO10-2
08:45 EFC '58 JO10-2 VVOG JO10-4
08:30 't Harde JO10-1 Hierden JO10-2
25 september 2021
11:15 Hierden JO10-2 Hulshorst JO10-1
10:45 VVOG JO10-4 FC Horst JO10-2
09:15 Elspeet JO10-1 't Harde JO10-1
08:45 DVS'33 Ermelo JO10-3 EFC '58 JO10-2
18 september 2021
09:00 JO10-1JM VVOG JO10-4
08:30 't Harde JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-3
08:30 EFC '58 JO10-2 Hierden JO10-2
08:30 FC Horst JO10-2 Elspeet JO10-1
11 september 2021
10:30 Hierden JO10-2 FC Horst JO10-2
09:15 Elspeet JO10-1 JO10-1JM
08:45 DVS'33 Ermelo JO10-3 VVOG JO10-4
08:30 't Harde JO10-1 EFC '58 JO10-2
04 september 2021
09:45 VVOG JO10-4 Hierden JO10-2
09:30 EFC '58 JO10-2 Elspeet JO10-1
09:00 Hulshorst JO10-1 't Harde JO10-1
08:30 FC Horst JO10-2 DVS'33 Ermelo JO10-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:20.

0273 Onder 10 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 22

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
2 BAS JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 asv Dronten JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
4 FC Horst JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Zwart Wit '63 JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Unicum JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Batavia '90 JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Unicum JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
9 DVS'33 Ermelo JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

11 december 2021
09:30 VVOG JO10-4 FC Horst JO10-2
09:30 Unicum JO10-3 Unicum JO10-4
09:00 BAS JO10-1 asv Dronten JO10-4 Afgelast
09:00 DVS'33 Ermelo JO10-3 Zwart Wit '63 JO10-2
04 december 2021
11:00 Zwart Wit '63 JO10-2 VVOG JO10-4
10:45 Unicum JO10-4 DVS'33 Ermelo JO10-3
08:30 Batavia '90 JO10-2 Unicum JO10-3
08:30 FC Horst JO10-2 BAS JO10-1
27 november 2021
10:45 VVOG JO10-4 Unicum JO10-4
10:30 BAS JO10-1 Zwart Wit '63 JO10-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO10-3 Batavia '90 JO10-2
08:30 asv Dronten JO10-4 FC Horst JO10-2
20 november 2021
11:00 Zwart Wit '63 JO10-2 asv Dronten JO10-4
08:30 Unicum JO10-3 DVS'33 Ermelo JO10-3
13 november 2021
10:30 BAS JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-3
09:30 FC Horst JO10-2 Batavia '90 JO10-2
08:30 asv Dronten JO10-4 Unicum JO10-3
06 november 2021
09:20 Unicum JO10-4 asv Dronten JO10-4
09:20 Unicum JO10-3 VVOG JO10-4
09:00 DVS'33 Ermelo JO10-3 FC Horst JO10-2
08:30 Batavia '90 JO10-2 BAS JO10-1 Afgelast
30 oktober 2021
10:30 BAS JO10-1 Unicum JO10-3
09:30 VVOG JO10-4 Batavia '90 JO10-2
08:30 FC Horst JO10-2 Unicum JO10-4
08:30 asv Dronten JO10-4 DVS'33 Ermelo JO10-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 14:45.

0266 Onder 10 (3e fase) 2e klasse (3e fase) 07

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Sparta Nijkerk JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Veensche Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 Hoevelaken JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 VVOG JO10-3JM 0 0 0 0 0 0-0 0
5 V.V. Barneveld JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
7 SDV Barneveld JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
8 EFC '58 JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

19 maart 2022
10:30 V.V. Barneveld JO10-1 Sparta Nijkerk JO10-3
12 maart 2022
10:00 V.V. Barneveld JO10-1 VVOG JO10-4
10:00 SDV Barneveld JO10-3 Veensche Boys JO10-1
09:00 EFC '58 JO10-1 VVOG JO10-3JM
08:30 Hoevelaken JO10-2 Sparta Nijkerk JO10-3
05 maart 2022
09:30 VVOG JO10-4 Hoevelaken JO10-2 Afgelast
09:30 VVOG JO10-3JM SDV Barneveld JO10-3
08:30 Veensche Boys JO10-1 EFC '58 JO10-1
12 februari 2022
10:00 SDV Barneveld JO10-3 V.V. Barneveld JO10-1
09:45 Sparta Nijkerk JO10-3 Veensche Boys JO10-1
09:00 EFC '58 JO10-1 VVOG JO10-4
08:30 Hoevelaken JO10-2 VVOG JO10-3JM
05 februari 2022
10:30 V.V. Barneveld JO10-1 EFC '58 JO10-1
09:30 VVOG JO10-3JM Sparta Nijkerk JO10-3
09:30 VVOG JO10-4 SDV Barneveld JO10-3
08:30 Veensche Boys JO10-1 Hoevelaken JO10-2
29 januari 2022
09:30 VVOG JO10-3JM Veensche Boys JO10-1
09:30 Hoevelaken JO10-2 V.V. Barneveld JO10-1
09:30 Sparta Nijkerk JO10-3 VVOG JO10-4
08:45 EFC '58 JO10-1 SDV Barneveld JO10-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 14:45.

0290 Onder 10 (4e fase) 2e klasse (4e fase) 02

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 Unicum JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Lelystad '67 JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
3 asv Dronten JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
4 asv Dronten JO10-3JM 0 0 0 0 0 0-0 0
5 IJVV JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
6 VVOG JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Batavia '90 JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Nunspeet JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

21 mei 2022
08:30 asv Dronten JO10-3JM VVOG JO10-4
28 mei 2022
10:30 VVOG JO10-4 Lelystad '67 JO10-2

Uitslagen

14 mei 2022
10:45 Unicum JO10-4 asv Dronten JO10-4
10:00 Nunspeet JO10-2 Lelystad '67 JO10-2
09:30 VVOG JO10-4 IJVV JO10-3
08:30 Batavia '90 JO10-1 asv Dronten JO10-3JM
07 mei 2022
11:00 asv Dronten JO10-4 VVOG JO10-4
23 april 2022
09:45 IJVV JO10-3 Batavia '90 JO10-1
08:45 Lelystad '67 JO10-2 Unicum JO10-4
08:30 asv Dronten JO10-3JM Nunspeet JO10-2
09 april 2022
10:30 Unicum JO10-4 asv Dronten JO10-3JM
10:00 Nunspeet JO10-2 IJVV JO10-3
09:45 asv Dronten JO10-4 Lelystad '67 JO10-2
08:30 Batavia '90 JO10-1 VVOG JO10-4
02 april 2022
10:45 IJVV JO10-3 asv Dronten JO10-4
09:30 VVOG JO10-4 Unicum JO10-4
08:45 Lelystad '67 JO10-2 asv Dronten JO10-3JM
08:30 Batavia '90 JO10-1 Nunspeet JO10-2
26 maart 2022
10:30 VVOG JO10-4 Nunspeet JO10-2
10:15 Unicum JO10-4 Batavia '90 JO10-1
09:45 asv Dronten JO10-3JM asv Dronten JO10-4
08:45 Lelystad '67 JO10-2 IJVV JO10-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 16-05-2022 om 14:45.