Competitiegegevens

0272 Onder 10 Zwaluwen Jeugd Reeks 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
2 Hulshorst JO10-1JM 0 0 0 0 0 0-0 0
3 EFC '58 JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
4 FC Horst JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 't Harde JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Elspeet JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
7 DVS'33 Ermelo JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0

Uitslagen

09 oktober 2021
09:30 VVOG JO10-4 Elspeet JO10-1
09:00 Hulshorst JO10-1JM EFC '58 JO10-2
08:30 FC Horst JO10-2 't Harde JO10-1
02 oktober 2021
09:15 Elspeet JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-3
09:00 Hulshorst JO10-1JM FC Horst JO10-2
08:45 EFC '58 JO10-2 VVOG JO10-4
08:30 't Harde JO10-1 Hierden JO10-2
25 september 2021
11:15 Hierden JO10-2 Hulshorst JO10-1
10:45 VVOG JO10-4 FC Horst JO10-2
09:15 Elspeet JO10-1 't Harde JO10-1
08:45 DVS'33 Ermelo JO10-3 EFC '58 JO10-2
18 september 2021
09:00 JO10-1JM VVOG JO10-4
08:30 EFC '58 JO10-2 Hierden JO10-2
08:30 FC Horst JO10-2 Elspeet JO10-1
08:30 't Harde JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-3
11 september 2021
10:30 Hierden JO10-2 FC Horst JO10-2
09:15 Elspeet JO10-1 JO10-1JM
08:45 DVS'33 Ermelo JO10-3 VVOG JO10-4
08:30 't Harde JO10-1 EFC '58 JO10-2
04 september 2021
09:45 VVOG JO10-4 Hierden JO10-2
09:30 EFC '58 JO10-2 Elspeet JO10-1
09:00 Hulshorst JO10-1 't Harde JO10-1
08:30 FC Horst JO10-2 DVS'33 Ermelo JO10-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 30-10-2021 om 09:20.

0273 Onder 10 (2e fase) 3e klasse (2e fase) 22

Stand

# Team G W GL V P DV-DT DS
1 VVOG JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
2 BAS JO10-1 0 0 0 0 0 0-0 0
3 asv Dronten JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
4 FC Horst JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
5 Zwart Wit '63 JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
6 Unicum JO10-4 0 0 0 0 0 0-0 0
7 Batavia '90 JO10-2 0 0 0 0 0 0-0 0
8 Unicum JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0
9 DVS'33 Ermelo JO10-3 0 0 0 0 0 0-0 0

Programma

27 november 2021
08:30 asv Dronten JO10-4 FC Horst JO10-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO10-3 Batavia '90 JO10-2
10:30 BAS JO10-1 Zwart Wit '63 JO10-2
10:45 VVOG JO10-4 Unicum JO10-4
04 december 2021
08:30 FC Horst JO10-2 BAS JO10-1
08:30 Batavia '90 JO10-2 Unicum JO10-3
11:00 Unicum JO10-4 DVS'33 Ermelo JO10-3
11:00 Zwart Wit '63 JO10-2 VVOG JO10-4
11 december 2021
09:00 DVS'33 Ermelo JO10-3 Zwart Wit '63 JO10-2
09:30 VVOG JO10-4 FC Horst JO10-2
10:00 Unicum JO10-3 Unicum JO10-4
10:30 BAS JO10-1 asv Dronten JO10-4

Uitslagen

27 november 2021
10:45 VVOG JO10-4 Unicum JO10-4
10:30 BAS JO10-1 Zwart Wit '63 JO10-2
09:00 DVS'33 Ermelo JO10-3 Batavia '90 JO10-2
08:30 asv Dronten JO10-4 FC Horst JO10-2
20 november 2021
11:00 Zwart Wit '63 JO10-2 asv Dronten JO10-4
08:30 Unicum JO10-3 DVS'33 Ermelo JO10-3
13 november 2021
10:30 BAS JO10-1 DVS'33 Ermelo JO10-3
09:30 FC Horst JO10-2 Batavia '90 JO10-2
08:30 asv Dronten JO10-4 Unicum JO10-3
06 november 2021
09:20 Unicum JO10-4 asv Dronten JO10-4
09:20 Unicum JO10-3 VVOG JO10-4
09:00 DVS'33 Ermelo JO10-3 FC Horst JO10-2
08:30 Batavia '90 JO10-2 BAS JO10-1 Afgelast
30 oktober 2021
10:30 BAS JO10-1 Unicum JO10-3
09:30 VVOG JO10-4 Batavia '90 JO10-2
08:30 FC Horst JO10-2 Unicum JO10-4
08:30 asv Dronten JO10-4 DVS'33 Ermelo JO10-3

De gegevens zijn voor het laatst aangepast op 27-11-2021 om 22:11.