VVOG trekt talentvolle speler van Hierden aan

2 Februari 2013 / Technische Commissie / Nieuws van het eerste

VVOG heeft voor het nieuwe voetbalseizoen zijn oog laten vallen op de talentvolle Jan Jurriën Hop van voetbalbuurman Hierden.

   

Dit is 'm dan. De 23 jarige Jan Jurriën begon zijn voetballoopbaan overigens ook al bij VVOG in de F-pupillen en verhuisde toen naar v.v. Hierden. Jan Jurriën kan op meerdere posities in de verdediging en het middenveld worden ingezet. Hij zit nog in het laatste jaar van zijn studie CALO in Windesheim en zal zich naast het voetballen ook nog met de jeugd gaan bezighouden en een actieve rol gaan vervullen voor de TimeFlex Football Academy. Jan Jurriën, welkom bij de VVOG familie en we hopen dat jij je net zo thuis zult voelen als bij Hierden. Een goede ontwikkeling toegewenst. 

Lees bericht

Kom morgen VVOG Harderwijk aanmoedigen in Aalsmeer!

06-06-2025

Morgen staat de super belangrijke wedstrijd tegen F.C. Aalsmeer op het programma.

Lees bericht

Verslag Hanzesteden Walking Football Toernooi op 14 mei.

06-06-2025

Op woensdag 14 mei 2025 vond het jaarlijkse Hanzesteden Walking Football Toernooi plaats, met 12 enthousiaste teams uit de regio.

Lees bericht

Ga zaterdag mee naar FC Aalsmeer, nog beperkt plek in de bus!

05-06-2025

Zaterdag in groen/wit mee naar FC Aalsmeer? We hebben nog een aantal plekken beschikbaar.

Nieuwsoverzicht Archief