Vrijwilligersworkshop slecht bezocht

28 September 2012 / Redactie /

 

Er waren 5 potentiële vrijwilligers op de workshop afgekomen. Voor de vrijwilligerscommissie blijft het glas echter halfvol. Alle begin is namelijk moeilijk.

 

Voor de vrijwilligerscommissie was het de eerste actie om nieuwe leden van de VVOG familie geïnteresseerd te maken. Ook al viel de opkomst tegen, er was in ieder geval al iemand die graag wil aansluiten bij de onderhous- en schoonmaakploeg. De andere aanwezigen reageerden positief maar stelden ook kritische vragen. Dat geeft de commissie in ieder geval weer input om bij de volgende actie weer een stap voorwaarts te maken.

Wist u trouwens dat van de 1.132 leden die we op dit moment hebben 876 leden voetballen en daarbij ondersteund worden door 256 vrijwilligers. Dat is dus één vrijwilliger op elke 3 spelers. Wie zegt nou dat we geen vrijwiligers hebben cheeky. We hebben er alleen nog niet genoeg. Wordt vervolgd ! 

Ook interesse? Neem contact op met Willem van Gunst (06-52074906) of Mieke de Zeeuw (06-29546896)

Lees bericht

Vrijwilligers gevraagd voor het Walibi toernooi!

15-04-2026

Vrijwilligers gevraagd voor het Walibi toernooi op de zondagen 26/4 en 31/5. 

Lees bericht

Uitnodiging Reünie – 100 jaar VVOG Harderwijk 

11-04-2026

In het kader van het 100-jarig bestaan van VVOG Harderwijk nodigen wij u van harte uit voor een feestelijke en gezellige middag. 

Lees bericht

Senioren en ZAVO barbecue 2026

10-04-2026

Ben jij er ook bij op zaterdag 16 mei?

Nieuwsoverzicht Archief