16 December 2011 / Bestuur VVOG / Algemeen
Het Bestuur van VVOG, de TC en trainer Wim Kroes hebben in goed overleg besloten aan het eind van het seizoen uit elkaar te gaan. Wim Kroes is dan vier seizoenen werkzaam bij VVOG, waarvan de laatste twee seizoenen als hoofdtrainer van de hoofdmacht van VVOG. Zowel met VVOG 2 als VVOG 1 wist Wim Kroes promotie naar de Hoofdklasse af te dwingen. Henk Drost, hoofd voetbalzaken van VVOG: “Wim Kroes is in een moeilijke tijd bij VVOG gekomen en heeft veel energie en passie in de club gestoken. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor al hetgeen hij heeft bereikt bij VVOG. Hij heeft VVOG op een hoger plan getild en een fundament neergelegd waar wij verder op kunnen bouwen.”
.
Tijdens de laatste ALV heeft het bestuur van de Supportersvereniging ZAVO aangegeven met ingang van 1 juli 2027 af te treden.
VVOG Harderwijk voert een aantal wijzigingen door binnen de jeugdopleidng en neemt, in onderling overleg, onder andere afscheid van Eti Jansen
We kunnen dankzij onze sponoren weer drie gloednieuwe statafels aan ons terras toevoegen!