Nieuwe sponsor senioren G-team VVOG

25 Februari 2009 / Redactie / Sponsors



door zaterdagcommissie

Het senioren G-team van VVOG speelt de komende seizoenen met nieuwe sponsorkleding. Voor alle spelers, leiders en de vaste scheidsrechter zijn shirtjes, broekjes, sokken en jassen geregeld.


Het Harderwijker bedrijf D.J.M. (variable data printing) heeft afgelopen zaterdag voor de vriendschappelijke wedstrijd tegen ’t Harde het complete senioren G-team van VVOG in een nieuw tenue gestoken.
D.J.M. heeft een lange staat van dienst, specifieke kennis en ervaring op het gebied van inkjet technologie.
Het G-team hoopt met de nieuwe sponsor ook dit jaar weer voor de prijzen mee te spelen in de competitie en toernooien.
Lees bericht

Doe mee aan het Oliebollentoernooi 2025!

04-12-2025

Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden! 

Lees bericht

Zaterdag is Faas van der Velde pupil van de week!

04-12-2025

Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.

Lees bericht

Sinterklaas en zijn voetbalpieten kwamen op bezoek!

02-12-2025

Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee

Nieuwsoverzicht Archief