26 Januari 2009 / Redactie / Algemeen
In meerdere gesprekken had Edwin al aangegeven, dat hij in principe bezig was met zijn laatste seizoen als actief voetballer bij VVOG maar dat hij toch graag in een technische functie aan de club verbonden bleef. De TC had voor hem een rol in de technische staf rond de A-selectie in gedachten. Ook met Edwin is hierover in meerdere gesprekken van gedachten gewisseld. Het definitief stoppen als actief voetballer viel hem uiteindelijk toch zwaar. Dit heeft hem doen besluiten om te kiezen voor de hem aangeboden combi van assistent-trainer/speler bij zijn oude liefde. Een beslissing die voor ons als vereniging heel erg jammer maar toch ook wel weer heel begrijpelijk is.
Laten wij hopen, dat Edwin van Egteren samen met de overige spelers van de A-selectie en de technische staf zichzelf en de vereniging een mooi passend sportief afscheidscadeau schenkt.
Schrijf je team nu in voor het oliebollentoernooi om het jaar knallend te eindigen met je voetbalvrienden!
Aanstaande zaterdag is Faas pu[il van de week bij de wedstrijd VVOG Harderwijk - HSV De Zuidvogels.
Afgelopen zaterdag was het een groot Sinterklaasfeest op de Strokel! Voetbalpieten bestromden het veld en speelde gezellig mee