Onieuw afsluiting Aquaduct Veluwemeer

16 Mei 2025 / Algemeen

Net als vorig weekend is ook dit weekend het aquaduct tussen Harderwijk en de Flevopolder dicht. Dit keer in beide richtingen.

Tijdens de werkzaamheden van vorig weekend is er een lekkage ontdekt aan één van de 25 voegen, veroorzaakt door grondwater. Hierdoor ligt er een dun laagje water op het asfalt.

De afsluiting geldt in beide richtingen van vrijdag 16 mei om 21.00 uur tot zondag 21.00 uur. De afsluiting is noodzakelijk om verdere schade en gevaar te voorkomen. Hinder voor het verkeer is onvermijdelijk. De omleidingsroute staat met borden aangegeven. Fietsers, hulpdiensten en lijnbussen mogen nog gewoon via het aquaduct.

Houd er dus rekening mee dat je via Nijkerk of Elburg moet als je dit weekend naar Flevoland moet!

Lees bericht

Wijzigingen binnen de jeugdopleiding van VVOG Harderwijk

11-07-2026

VVOG Harderwijk voert een aantal wijzigingen door binnen de jeugdopleidng en neemt, in onderling overleg, onder andere afscheid van Eti Jansen

Lees bericht

Nieuwe statafels op ons terras dankzij sponsoren

08-07-2026

We kunnen dankzij onze sponoren weer drie gloednieuwe statafels aan ons terras toevoegen!

Lees bericht

Programma voorbereiding VVOG Harderwijk 1

05-07-2026

Bekijk het programma van de voorbereiding in dit bericht.

Nieuwsoverzicht Archief