Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG)

13 September 2023 / Jeugdcommissie / Algemeen

Voor alle vrijwilligers die werken met onze jeugdleden bij VVOG wordt de komende periode een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) aangevraagd.

Om als vereniging een zo veilig mogelijk sportklimaat te kunnen garanderen voor onze jeugdleden en ook voor de ouders van onze jeugdleden vragen wij van al onze vrijwilligers die direct en indirect in aanraking komen met deze jeugdleden een VOG verklaring. De komende periode worden deze aanvragen gedaan en het is belangrijk om deze VOG verklaring zo snel mogelijk retour te sturen. Er zijn voor onze vrijwilligers uiteraard geen kosten aan deze aanvraag verbonden. Verdere uitleg volgt in de mail die de betreffende vrijwilligers ontvangen. Meer informatie over de VOG verklaringen is geplaatst onder het beleid op de website.

Lees bericht

Grote Clubactie van start gegaan

27-09-2023

Afgelopen zaterdag was het zover, de Grote Clubactie ging van start.

Lees bericht

We gaan met de bus naar Raalte!!!

26-09-2023

De supportersvereniging ZAVO wil u via deze weg informeren dat er voldoende animo is om ZONDAG 1 oktober met de supportersbus naar de wedstrijd Rohda Raalte – VVOG Harderwijk te gaan.

Lees bericht

Morgenavond 26 september speelt VVOG een oefenwedstrijd tegen IJsselmeervogels.

25-09-2023

Ook op dinsdagavond genieten van een voetbalwedstrijd? 

Nieuwsoverzicht Archief