Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG)

13 September 2023 / Jeugdcommissie / Algemeen

Voor alle vrijwilligers die werken met onze jeugdleden bij VVOG wordt de komende periode een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) aangevraagd.

Om als vereniging een zo veilig mogelijk sportklimaat te kunnen garanderen voor onze jeugdleden en ook voor de ouders van onze jeugdleden vragen wij van al onze vrijwilligers die direct en indirect in aanraking komen met deze jeugdleden een VOG verklaring. De komende periode worden deze aanvragen gedaan en het is belangrijk om deze VOG verklaring zo snel mogelijk retour te sturen. Er zijn voor onze vrijwilligers uiteraard geen kosten aan deze aanvraag verbonden. Verdere uitleg volgt in de mail die de betreffende vrijwilligers ontvangen. Meer informatie over de VOG verklaringen is geplaatst onder het beleid op de website.

Lees bericht

Inschrijving KNVB nieuw seizoen

18-05-2024

Voor 18 juni 2024 moeten alle teams ingeschreven zijn bij de KNVB.

Lees bericht

Selectietrainers seizoen 2024-2025 bekend

18-05-2024

Met trots presenteren we de selectietrainers voor het seizoen 2024-2025, een mix van nieuwe en bekende gezichten.

Lees bericht

VERSTERKING GEZOCHT BIJ DE JEUGDCOMMISSIE!

18-05-2024

De jeugdcommissie is op zoek naar versterking.

Nieuwsoverzicht Archief