4 December 2022 / Algemeen
VVOG Harderwijk investeert in meiden- en damesvoetbal las je onlangs al hier op de website toen Matthieu Hamstra aangekondigd werd als trainer die samen met Marchel Besselsen de MO20 coacht.
Maar dat is natuurlijk niet het enige meiden/dames team en de meiden die met de jongens mee voetballen niet te vergeten.
En was VVOG Harderwijk niet dé locatie voor de voorbereiding van de Oranje Leeuwinnen, toen nog onder leiding van Sarina Wiegman?
Het meiden- en damesvoetbal leeft bij VVOG Harderwijk, dus schrijf 19 december alvast in je agenda.
Het voetballeven kan verrassende wendingen nemen. Zaterdag zat Dwight Lodeweges nog op de bank bij VVOG - Urk, aanstaande zondag assisteert hij John Heitinga bij de wedstrijd van Ajax tegen sc Cambuur.
Kom jij ook je techniek verbeteren? Vanaf vrijdag 17 februari is er elke maand een meiden voetbalschool!
Volgende week zaterdag 4-2-2023 is het weer zover: de derby DVS'33 Ermelo - VVOG Harderwijk!